PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : PCM با RFM12B

Hadi Nasiri
01-08-2009, 15:23
سلام دوستان
من از RFM12B برای ارسال صوت(PCM) استفاده کردم. ولی برد ماژول حتی تو شرایطی که شرکت سازنده تست کرده و تو Datasheet نوشته(200متر) نیست. من حداکثر 100 متر برد گرفتم.
کسی با این ماژول کار کرده ؟

1nafar
01-08-2009, 16:23
سلام
تا اونجا که یادمه برای این ماژول ها دو نوع انتن وجود داشت که با انتن مرغوب میشد به 200 متر رسید (بر نهایی )
اگه میتونید دیتا شیتی رو که داراید بزارید

yasal
03-03-2010, 20:03
سلام و من تازه عضو شدم . می خواستم در مورد شبکه کردن چندین ماژول اطلاعاتی بگیرم . کسی هست بتونه در این مورد کمکم کنه .

yasal
03-03-2010, 20:14
:o
سلام و من تازه عضو شدم . می خواستم در مورد شبکه کردن چندین ماژول اطلاعاتی بگیرم . کسی هست بتونه در این مورد کمکم کنه .

Division
04-03-2010, 16:59

مي توني تو محيط برنامه نويسيت به هر كدوم از ماژولهاي RFM12B آدرس خاصي نسبت بدهي و همزمان اطلاعاتت رو ارسال و دريافت كني .
من پروژه اي رو كار كرده بودم كه 5 تا از اين ماژول ها رو به هم ديگه به صورت مخابراتي متصل كرده بودم كه هر كدوم از ماژول ها آدرس خاص خودش رو داشت .
جزئيات درخواستت رو بيشتر توضيح بده و اينم بگو كه مي خواي چه نوع داده اي رو ارسال يا دريافت كني :wink:

amanda
03-01-2012, 04:57
دوست عزیز اگه برای ارسال صوت میخای و اگه برد زیادی ازش میخای یک بنده خدایی تو اینترنت معرفی کرده بود منم گرفتم و ساختمش بردش هم راحت تا 20 کیلومتر میشد (خودم آزمایشش کردم) تو مدار از RFM 12BP استفاده کرده بود و از Atmega 8 هم برای پردازش سیگنال استفاده کرده بود و یک آی سی تقویت کننده آر اف هم تو خروجی آنتن مدار گذاشته بود هم اس ام دی و هم ال ام دی بود و خیلی راحت ساختمش.کیفیت صداش هم فوق العاده هست از 10 متری ضعیفترین صداها رو میگیره. دقیق آدرسش یادم نیست ولی این یادمه که حدود یک سال پیش به اسم واکی تاکی دیجیتال تو اینترنت گذاشته بود

M.ABDOLLAHI
03-01-2012, 08:09
سلام من هم یکی توی اینترنت دیدم ولی تا اونجائی که من تست کردم جواب نمیداد اگر میتونی لطف کن برنامه رو بگذار اینجا...

sigma-mx
03-01-2012, 13:04
دوستان اگه کسی می تونه یه راهنمایی در باره تبدیل صدا به فرمت pcm به میکرو بکنه باقیش دیگه ارسال به هر نوع فرستنده هست..