PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مجلات تخصصی

1nafar
11-07-2009, 21:28
این روز ها همه جا حرف مجلات سروو و الکتور و... هست ، توی این مجلات مطالب مفیدی در مورد الکترونیک و رباتیک و... وجود داره .
مطالعه این مجلات من رو به فکر ایجاد چند مجله تخصصی فارسی انداخت .
مجلات ما در چند موضوع زیر و هر ماه اماده میشن :
1-الکترونیک
2-رباتیک
3-میکروکنترلر ها
4- برق

شما میتونید مطالب و پروژه های خودتون رو برای ما ارسال کنید تا با نام خودتون در اولین شماره از این مجلات قرار بگیره ،

ارسال مطالب :
مجله رباتیک :
You can see links before reply

با توجه به گفتوگو هایی که به مدیران سایت های کویر و ir-micro , iranled داشتیم ، قرار شد اونا هم یه مجله ارئه کنند ،
با این حساب :
مجله رباتیک :
مجله میکرو کنترلر
مجله برق :
ادرس به زودی گذاشته میشود .
مجله الکترونیک :
ادرس به زودی گذاشته میشود :

مطالب و پروژه های خودتون رو در طمینه رباتیک ، در ادرس ذکر شده بزارید ، دیگران نمیتونن فایل های پوستی شما رو ببینید و کپی رایت فایل های شما در نزد من محفوظ خواهد بود . مطالب با نام شما در مجله قید خواهد شد .
شما میتونید پروژه های خودتون در سایت های :
اپلود کنید و از طریق پیغام خصوصی لینک دانل.ود رو برای من بفرستید .
اخرین مهلت ارسال 20مرداد میباشد .

alnz
12-07-2009, 12:27
سلام

كار جالبيه ولي مگه حتمن بايد خودمون يه چيزي درست كرده باشيم تا بزاريم ، يعني اگه يه مطلب ماله خودمون نباشه ولي به درد بخور باشه چي :huh:

راستي واسه اسمش من IRelec_Mag رو پيشنهاد مي كنم

1nafar
13-07-2009, 08:54
كار جالبيه ولي مگه حتمن بايد خودمون يه چيزي درست كرده باشيم تا بزاريم ، يعني اگه يه مطلب ماله خودمون نباشه ولي به درد بخور باشه چي
فرقی نداره ، مطالب در قالب word باشه .
من مطالب رو به اسم شما یا فرد تهیه کننده توی مجله میزارم ، تا اخر تیر مطالب رو به من بدید تا من مجله رو برای 25مرداد اماده کنم .

1nafar
13-07-2009, 08:55
اسم هم جالبه

REZA_KLNTR
13-07-2009, 11:20
خیلی عالیه من همیشه مجله های قدیمی خارجیمو ی نیگاهی میندازم با اینکه قدیمیند ولی خیلی مدارهای لازم توش پیدا میشن و خیلی خوبه الان که مجله ها وارد نمیشن از طریق اینترنت دسترسی داشته باشیم !

فقط یکم تکنولوژی قطعاتشون بالاست ولی موارد بدرد بخور زیاد دارند!!!

LOWBAT
14-07-2009, 10:07
سلام
کار خیلی خوبی هست بهشرط اینکه مطالب کامل باشه و گرافیک کار خیلی خوب باشه .
از نظر من یکی از ویژگی های خوب مجلات خارجی گرافیک و تصاویر استفاده شده در اونا هست ادم حتی اگه زبانش هم خوب نباشه میتونه بفمه چی به چی هست .
چند مطلب در مورد الکترونیک دارم توی بخش خودش میزارم .
برای اسم هم من PEM رو پیشنهاد میدم مخفف ، پرشین الکترونیک منگنز ( املاء انگلیسیش رو بلد نبودم ، گفتم ضایع میشه . ) برای دیگر مجلت ها هم PRM و PSM و .... میتونید P رو به I تغییر بدید تا بشه ایرانین الکترونیک منگنز و...

IRelec_Mag
فکر کنم یه خورده طولانی باشه . :heart:

1nafar
20-07-2009, 08:04
مطالب ویرایش شد ، تا الان سه تا موضوع به دست من رسیده ، دوستان دیگه هم عجله کنن که وقت نداریم