PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند سوال در مورد سایت و دروپال

rahim2000
25-06-2009, 11:16
سلام
نمیدونم جاش اینجا هست یانه ، اگه می شه یه مقدار در مورد نحوه کار با دروپال توضیح بدبد ، در مورد نحوه ایجاد موضوعات و محتوا و.....

1nafar
25-06-2009, 19:05
سلام
توی سایت پشتیبانی همه چیز توضیح داده شده :
You can see links before reply
شما بهتره نسخه زبان فارسی رو دریفات و نصب کنید ، همه چیز به خوبی توضیح داده شده . اگه موفق نشدید بگید تا من براتون یه دونه موضوع در سایتتون یجاد کنم تا اشنا بشید

rahim2000
28-06-2009, 09:31
سلام
من دقیقا همون مشکلی رو دارم که شما توی انجمن پشتیبانی مطرح کردید ، موارد مورد نیاز رو براتون فرستادم ، لطفا سریعا کمک کنید . با تشکر

1nafar
03-07-2009, 07:44
سلام
به بخش مدیریت برید و در اونجا گزینه ی مدیریت محتوا رو انتخاب کنید ، در این بخش گزینه ی "اضافه کردن واژگان" رو پیدا کنید و روی اون کلیک کنید .
در این بخش بالا شما میتونید انوام طالب سایت رو وارد کنید ، مثلا من مطالب "نرم افزار ، pdf ها و مطالب اموزشی و پروژه ها" رو اضافه کردم
بعد از اینکه انوع محتوا رو ایجاد کردید ، دو باره به بخش :مدیرت محتوا برید و در جلو گزینه های که اجاد شده بر روی "اضافه کردن عبارات" کلیک کنید و در پنجره باز شده نام زیر منو ها رو وارد کنید .
مثلا من روی گزینه ی "اضافه کردن عبارت ها در جلو پروژه ها کلیک کردم و میخوام پروزه های رباتیک رو اضافه کنم .
مراحل بالا رو برای تمامی منو ها انجام بدید .
نکته " در بخش اضافه کردن واژگان یهقسمت به نام "انواع محتوا" وجود داره که فقط باید مورد متناظر تیک بخوره .
اکنون در بخش مدیرت محتوا گزینه ی "لیست کردن عبارات رو انتخاب کنید (برای یک از منو ها )
یه پنجره جدید باز کنید و گزینه ی "منو ها " رو از پانل مدیریت انتخاب کنید .
در اونجا بر روی گزینه ی اضافه کردن منو کلیک کنید و به تعداد محتوایی که قبلا ایجاد کردید منو ایجاد کنید (به تعداد محتوای اصلی ، مثالا من باید سه تا منو به نام ها نرم افزار ، pdf ها و مطالب اموزشی و پروژه ها" ایجاد کنم )
بعد از ایجاد منو ها بر روی یکی از اونا کلیک کنید و گزینه ی "اضافه کردن مورد" رو انتخاب کنید
در پنجره باز شده و در قسمت "مسیر: *" شما باید مسیر محتوایی رو که قبلا ایجاد کردید وارد کنید .
پس به پنجره قبلی برید و در قسمت لیست کردن عبارات ، محتوا رو باز کنید و ادرس اونا رو در این بخش قرار بدید و نام و... رو هم وارد کنید .
اولین منو ساخته شد .
برای دیگر موارد هم همین کار های رو تکرار کنید

Pinokio
16-11-2009, 16:41
سلام
میشه لطفا بگین چه طوری اعتبار اکانت زیاد میشه یا چه طوری ستاره ها یا رتبه توی این فروم بالا میره؟
ممنون

1nafar
16-11-2009, 21:48
میشه لطفا بگین چه طوری اعتبار اکانت زیاد میشه یا چه طوری ستاره ها یا رتبه توی این فروم بالا میره؟
اگه منظورتون توی این انجمن هست ، با تعداد ارسال ها .
30 ارسال = کاربر نیمه فعال
50 ارسال = کاربر فعال
و......