PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ECA.VRT

ECA.VRT
22-06-2009, 20:47
سلام
با گذاشتن لینک دانود ECA.VRT خیلی حال دادی .
توی نسخه ای که من دانلود کردم ( از فایل فکتوری ) خبری از کرک و ... نبود ، اگه میشه یه توضیح مختصر در مورد نصب بدید

1nafar
23-06-2009, 10:30
سلام
ابتدا برنامه رو نصب کنید و سپس یک درایو مجازی ایجاد کنید .
بعد از اجرای برنامه یک خطا ظاهر میشه که برنامه ارجینال نیست ، به محل نصب برنامه برید و فایل های زیر رو در اونجا کپی کنید .
سیستم رو ریستارت کنید و از برنامه استفاده کنید

ECA.VRT
25-06-2009, 11:49
سلام
درست نشد
اگه میشه زیر دیپلم توضیح بدید ، مایه خورده تازه کاریم .

1nafar
25-06-2009, 18:37
سلام
برای نصب کار خاصی نباید انجام بدید ، کافی نرم افزار رو نصب کنید و سپس فایل کرک رو در محل نصب کپی کنید .
بهتره با پیغام یا خطای که مواجه مشید رو بزارید

ECA.VRT
26-06-2009, 19:50
سلام
من 11 تا فایل از سایت filefactori دانلود کرم ، اونا رو unzip کردم و شد یه برنامه نصب ، این این برنامه درای یه سری فایل ها هست که فایل setup.exe یا همچین چیزی توی اونا نیست .
یعنی چیزی وجود نداره که من روش کلیکم کنم نصب شروع بشه .

1nafar
27-06-2009, 07:16
سلام
اول شما فایل رو unzip کنید ، بعد از unzip کردن تقریبا 20 تا فایل دیگه ایجاد میشه ، اگه شما باید دوباره اونا رو هم unzip کنید ، بایان کار یهدوه emige به دست میاد ، با یه نرم افزار که درایور مجاز یم یسازه ، مثا الکل یا کلون سیدی یا .... ایمیج رو باز کنید و نرم افزار رو نصب کنید و بعد هم فایل کرک رو با فایل های هم نام جایگزین کنید .
شماره سریال هم که در فایل کرک وجود داره

ECA.VRT
27-06-2009, 21:18
سلام
خب همون اول میگفتید ، ای بابا :@:@:@:@:@:@:@:@:@[hr]
ای ول نصب شد ، اقا دمت کرد ، خدا سایت رو از سر ما کم نکنه :D
خیلی جالب هست ، حتما دانلود کنید ، اما نرم افزار یه خورده محیطش غیر حرفه ای هست ، اما داخلش پایه ها وشکل همه قطعات وجود داره .

tamadt
27-06-2009, 22:05
سلام
میشه یه خورده در مورد این نرم افزار توضیح بدید یا چند تا عکس از محیطش بزارید ، اگه بدرد بخوره ما هم دانلودش کنیم

1nafar
28-06-2009, 07:11
سلام
شما مثلا میخوایید بدونید پایه های bc107 چی هست و کدوم پایه بیس هست ، برای اینکار نام قطعه رو در نرم افزار وارد میکنید ، نرم افزار اطلاعات قطعه رو باز میکنه ، توس اطلاعات نام پایه ها ، شکل ظاهری ، ولتاژ و جریان مجاز ، نام شرکت سازنده ، شماره تلفن شرکت سازنده ، قطعات معادل و.... وجود داره .