PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : زبان انگلیسی

imported_javad
13-04-2009, 14:54
سلام
یک مشکل دارم این که زبان انگلیسی من در حد صفر یا شاید زیر صفر است:(:(:(:(
حالا می خواهم زبان را شروع کنم ولی وقت ندارم بروم کلاس شما پیشنهاد می کنید من چه کار بکنم یا این که مثلا چه کتاب یا cd را بخرم وشروع کنم.
لطف کنید کمکم کنید

loyal1365
13-04-2009, 17:38
زبان رو برای چه کاری می خوای یاد بگیری؟
اگر برای یاد گرفتن کامپیوتر میخوای باید با آموزش های زبان اصلی کامپیوتر تمرین کنی. اگر هم برای صحبت های روزمره میخوای باید بری کلاس یا فیلم زبان اصلی همراه زیر نویس انگلیسی ببینی و تمرین کنی.
تخصصی تر هم بخوای که باید از پایه شروع کنی.

imported_javad
13-04-2009, 20:22
مي خواهم از پايه شروع كنم بعد انشاالله بريم جلوتر و براي الكترونيك
اخه تو بازار كه رفتم cd زياد بود حالا نمي دونم كدام را بخرم كسي تو اين موضوع تجربه نداره

mehrdadgh
13-04-2009, 20:53
یه کتابی هم هست به اسم dictionary of common errors که در مورد اشتباهات رایج در انگیلیسی هستش و خیلی خوبه و حتی اونایی که تو دانشگاه زبان می خونن ترم اول رو با این کتاب به صورت خود آموز شروع میکنن ( من خودم گاهی به کلاسهای زبان دانشگاه میرم و دیدم )
راستی بهتره اول یه سر به کتابهای دبیرستان بزنی بعد کتابهای دیگه

imported_001nafar
13-04-2009, 22:38
سلام
مي گن كه سي دي اموزش زبان نصرت هم خوبه.
حالا من خودم دقيق نمي دونم بچه ها مي توانند پيشنهاد بدهند
موفق باشيد:)

1nafar
14-04-2009, 07:38
سلام
من خودم فیلم های انگلیسی وترجمه ی یه متن انگلیسی مثل help یه نرم افزار رو پیشنهاد میکنم ، شاید ترجمه برای چند روز اول سخت باشه ولی خیلی توی یاد گیری تاثیر داره ( هر روز یه صفحه و بعد بنویس چیزایی رو که ترجمه میکنی )
اگه میخوایی برای مکالمه زبان نصرت هم خوبه