PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همه کمک کنند تا فروم راه بیفته!

mehrdadgh
22-03-2009, 22:47
سلام
یه چن تا موارد هست که میخام مطرح کنم بقیه هم نظرشونو بگن
چون هنوز فروم تازه تاسیس به نظرم برای اینکه رونق بگیره باید همه با هم دست به دست هم بدهیم وبه مهر فروم و میهن خویش را کنیم آباد!!
حالا منظورم از ایجاد این پست چیه؟؟؟
ببینید من خودم واسه اینکه بعضی موضوعات رو یاد بگیرم واقعا خیلی جستجو کردم و میدونم که در چه مواردی اطلاعات خوبی در وب هست و در چه مواردی نیست حالا میگم که تو اون مواردی که لااقل مطالب و منابع فارسی کم هستند ما بیایم کار کنیم و تو سایت قرار بدیم تا چی؟...!
خوب من خودم یه چن مورد رو الان تو ذهن دارم اونا رو میگم شما هم اگه یه پیشنهادی دارید بگید
موضوعات:
میکروکنترلر avr:
کنترل موتور dc با کمک پالس pwm به زبان بییسک
*خوب این موضوع یکی از پر طرفدارترین موضوعات هستش که حداقل هر چند روز یکبار تو فرومهای پر طرفدار مطرح میشه و همیشه هم مطالب به طور ناقص و پخش و پلا هستن و اکثر مقاله ها هم با کدویژن و به روش کدویزارد هستش ما میتونیم یه مقله جامع در این مورد بنویسیم(البته اینها صرفا مثال هستش که به ذهن من رسید)
بررسی انواع ماژول های فرستنده و گیرنده و نحوه راه اندازی انها
*این موضوعات هم که این روزا بازارشون گرمه(البته من خودم با اینا کار نکردم ها!!)

تابلو روان با یه نرم افزار همراه
*تابلو روان هم که برای خودش یه عالمی داره و اینجا هم از زحمات 1nafar عزیز به خاطر اینکه یه مدتی اذیتشون میکنم تشکر می کنم.
البته برای تابلو روان یه رفرنس فارسی خوب وجود داره که آدرشس You can see links before reply می باشد ولی نرم افزارش فری نیست

مفاهیم پایه ای الکترونیک:
توضیح قطعات الکترونیکی همراه با مثال های کاربردی
*خوب همونطور که دوستا ن بهتر از بنده هم میدونن این قسمت یکی از حیاتی ترین بخش ها میتونه باشه و ما میتونیم با یه روش کاربردی مطالبمون رو ارایه بدیم(البته نه مثل دانشگاه ها)

رباتیک:
ساخت عملی چندین ربات
*من خودم در یه تیم عضو هستم که داریم رو روبات های زیردریاییrov کار می کنیم .اگه بخایین اینجا هم یه گروهی رو در دنیایه مجازی تشکیل می دیم

شرمنده اگه طولانی شد ولی هر کی علاقمنده بگه تا قبل سیزده تیم رو تشکیل بدیم
راستی هر موضوعی که به نظرتون روش میشه کار کرد رو بگید(اقای یه نفر عزیز آرم ها رو راه انداختی؟)

1nafar
22-03-2009, 23:23
سلام
با تشکر از شما و همه دوستان
انشالله تا پایان تعطیلات عید به نتایج خوبی خواهیم رسید ،
در حال حاضر امار ارسال های سایت روزانه 32 ارسال هست که متوسط 30 عدد موارد اموزشی هست ، در واقع تا پایا تعطیلات بیشتر از 300 مورد اموزشی جدید روی سایت قرار میگیره ، که انشالله این امار با همکاری شما بیشتر خواهد شد .
در مورد ساخت ربات هم ، من خودم روی ربات میکرو موس کار میکنم و به زودی مطالب جدید در این مورد روی سایت قرار میگره
این سایت تا پایان خرداد بیشتر از 9000 مطلب اموزشی خواهد داشت

1nafar
16-04-2009, 10:43
You can see links before reply e
دانلود :
دانلود (You can see links before reply)