PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهادات و انتقادات

dr-m
19-03-2009, 08:26
سلام
میخواستم توی پیغام خصوص ی بهتون بگم گفتم شاید درست نباشه
من چند پیشنهاد داشتم:
1- درست کردن مجله های مثل Everyday-Practical-Electronics که نوی همه سایت ها یرای دانلود گاشته شده و شما اگه دقت کنید نصفش تبلیغه و توش چهار تا مدار بیشتر نیست .
2-پر بار کردن بخش دانلود نرم افزار
3- راه انداختن بخشی به نام ترجمه که توی اون مقالات مختلف ترجمه بشه و در اختیار همه قرار بگیره .
در نهیات از همه مدیران سایت تشکر میکنم .

1nafar
19-03-2009, 09:16
سلام

- درست کردن مجله های مثل Everyday-Practical-Electronics که نوی همه سایت ها یرای دانلود گاشته شده و شما اگه دقت کنید نصفش تبلیغه و توش چهار تا مدار بیشتر نیست .
این برای اینکار به یه دونه گرافیک کار نیاز داریم تا شکل ها و صفحه بندی رو درست کنه ، مدار وتوضیحاتش اماده هست ، من خودم ضمینه کاری توی کار ها گرافیکی ندارم ، ام اسعی میکنم در ایام عید یه مقداری روی فتوشاپ و ... کار کنم

پر بار کردن بخش دانلود نرم افزار
فعلا به دنبال فضا هستیم ،

راه انداختن بخشی به نام ترجمه که توی اون مقالات مختلف ترجمه بشه و در اختیار همه قرار بگیره .
این بخش توی سایت وجود داره ، ولی هنوز عمومی نشده ، به زودی این بخش هم باز میشه
از پیشنهادتون متشکرم

mehrdadgh
19-03-2009, 12:47
سلام
یه انتقاد دارم اونم اینه که چرا فروم رو مثل ایرانویچ کردین؟ eca به نطرم امکاناتش کاربر پسندتر نیست؟؟
البته فقط یه پیشنهاده
موفق باشین

1nafar
19-03-2009, 13:05
سلام
برای ساخت فروم از نرم افزار های مختلفی استفاده میشه
فروم ما و ایران ویج با mybb ساخته شده که یه نرم افزار مجانی هست
فروم سایت eca با vbb ساخته شده که قیمتش 280 دلار هست و به هاست بالای 1 گیگ نیاز داره
فعلا ما چاره ای جز سرکردن با myy نداریم ، اگه کار سایت رونق بگیره فروم رو هم تغییر میدیم

dr-m
24-03-2009, 22:53
سلام
چرا فروشگاه سایت رو راه اندازی نمیکنین (یادمه توی اطلاعیه های سایت حرف از فروشگاه بود )معمولا توی سایت ها یه تعداد محدود نرم افزار هست ، یکی پروتوس داره ، یکی پروتل داره و اگه بخوایید همه نرم افزار ها رو بخرید باید از چند جا خرید کنید ، اگه شما همه نرم افزار ها رو با قیمت ارزان ( بی پولی) در اختیار بازدید کنند گان قار بدید ، علاوه بر اجر معنوی ، در تامین منابع سایت هم مفید خواهد بود .

1nafar
24-03-2009, 23:01
سلام
برای سایت یه فروشگاه پیش بینی شده ،این فروشگاه تا اخر فروردین راه اندازی میشه و کلیه نرم افزار های برق والکترونیک و... با قیمت بسیار مناسب در اختیار همه قرار میگیره ، برای اعضای فعال و ... تخفیف بسیار مناسبی وجود داره .

dr-m
25-03-2009, 15:48
سلام
اگه توی محصولاتون موارد زیر رو رعایت کنید عالی میشه :
اول برای محصولات پاکت انچنانی نذارید ( من چند تا نرم افزار از یکی از فروشگا های اینترنتی خردیم ، به نظرم فقط نصف پولی رو که من دادم ( از 12 هزار تومان ، 6 هزار تومان ) هزینهی پاکت این نرم افزار ها هست .
و دومین مورد برای فروشگاه هتون خرید پستی راه بندازید و سعی کنید توی همه باک یه شماره حساب داشته باشید .
من مطمئنم همون طور که سایت موفق بوده فروشگاه هم موفق خواهد بود
از این که زیاد حرف زدم معذرت میخوام ، فعلا خدا حافظ

loyal1365
31-03-2009, 13:10
به نظرم برای فروشگاه محصولات آموزشی هم تهیه کنید طرفدار زیادی داشته باشه.

REZA_KLNTR
04-04-2009, 11:43
امروز کسی به مارک و شکل و شمایل جنس توجه نمیکنه بلکه به کیفیت و صدق و درستی محصول نگاه میکنه پس فقط کافیه محصول درست و جدید تحویل خریدار شود و بس!

چه بسیار cd هایی که با پکها و شمایل زیبا و عالی که نرم افزار خراب و معیوب است یا ناقص!

1nafar
05-04-2009, 09:56
به نظرم برای فروشگاه محصولات آموزشی هم تهیه کنید طرفدار زیادی داشته باشه.

امروز کسی به مارک و شکل و شمایل جنس توجه نمیکنه بلکه به کیفیت و صدق و درستی محصول نگاه میکنه پس فقط کافیه محصول درست و جدید تحویل خریدار شود و بس!

چه بسیار cd هایی که با پکها و شمایل زیبا و عالی که نرم افزار خراب و معیوب است یا ناقص!
سلام
همه محصولات دارای فیم اموزشی فارسی هستند ، در اونا ها اموزش نصب هم به صورت فیلم قرار داده شده
به علاوه کتاب های فارسی و انگلیسی موجود نیز به محصول اضافه شده و محصولات از هر نظر کامل میباشد و در صورت عدم رضایت خریدار محصول پس گرفته میشود و کلیه وجه پرداختی ظرف 2 روز کاری به مشتری برگشت داده میشود .

alnz
05-04-2009, 11:14
در صورت عدم رضایت خریدار محصول پس گرفته میشود و کلیه وجه پرداختی ظرف 2 روز کاری به مشتری برگشت داده میشود .

سلام
به نظر من اين كارو نكن . ممكنه باعث سوء استفاده بشه .
يعني طرف محصول رو بخره و با اينكه ازش استفاده كرده و به دردش هم خورده و راضي بوده بازم اونو پس بفرسته

1nafar
05-04-2009, 15:52
سلام
منظور من کیفیت در نصب بود ، مثلا محصول درست نصب نشه ، یا اون چیزی که گفته شده نباشه

alnz
06-04-2009, 11:10
سلام

يه پيشنهاد دارم

اگه وقت و حوصله داري بيا و يه كار نو بكن :idea:

مطالب آموزشي سايت رو بصورت جاوا و براي استفاده تو موبايل طراحي كن ، يا اصلا يه سايت واسه موبايل درست كن . فكر كنم ازش استقبال بشه .

mehrdadgh
06-04-2009, 11:21
سلام
ولی شما هم اقای alnz عجب حوصله ای دارید .آخه تو ایران کی با موبایل میاد اینترنت؟؟؟ اونم با این سرعت افتضاح موبایل ها
ولی به نظر من تو قسمتهای پایه ای کار بشه خیلی بهتره

alnz
06-04-2009, 11:30
من يكي خودم !

مثلا سايت تبيان رو اگه تو گوشيتون بريد ميبينيد كه واقعا عالي طراحي شده و با حجم كمي كه داره خيلي سريع لود ميشه

حالا بيشتر منظور من مطالب آموزشي با فرمت جاوا بود نه طراحي سايت

1nafar
06-04-2009, 20:37
سلام
روی همه موارد کار میشه
با تشکر از همه

alnz
11-04-2009, 13:50
سلام مجدد

آقا تو رو خدا به فكر ما دايال آپي هاي بيچاره هم باشيد :(

مقالات رو جايي آپ كنيد كه قابليت Resume داشته باشه

1nafar
11-04-2009, 15:18
سلام
کلیه مطالب حجم بالا روی خود سایت هستند ، برای دانلود اونا رو توی یه صفحه جدید باز کنید و سپس لینک رو توی نرم افزار دانلود منیجر خودتون کپی کنید .
مرکز اپلود سایت هم از فردا راه اندازی میشه ( اگه مشکلی پیش نیاد ) و ....
میشه بگید با کدوم قسمت مشکل دارید ؟

alnz
11-04-2009, 20:10
ممنون از توجهتون

سرعت اينترنت تو شهرهاي كوچيك مثل ولايت من بعضي موقع ها واقعا زجرآور ميشه ، طوريكه گرفتن حتي 2 مگابايت ميشه رويا :s

تو اينجور موارد چاره اي جز قطع ارتباط اينترنت نيس . حالا فكر كن وسط دانلود كردن باشي و 90 درصدش رو گرفته باشي . اينجاس كه حسابي ميسوزي . :(

من هميشه از Orbit واسه دانلود استفاده مي كنم ولي وقتي مطلب در حال دانلود Resume نداشته باشه كه دانلود منيجر هم به درد نمي خوره

1nafar
11-04-2009, 20:15
سلام
میشه بگید با کدوم لینک مشکل دارید؟
بهتره برای دانلود از Internet Download Manager استفاده کنید ، سرعت خیلی زیاد هست و اگه اینرنت هم قطع بشه قابلیت Resume رو داره (از لینکهای مستقیم )

alnz
11-04-2009, 20:23
مثلا همين لينكهاي آموزش الكترونيك صنعتي

امروز وسط دانلودش سرعت نت زاييد . مجبور شدم بيخيالش شم و متاسفانه رزيوم هم نداش

1nafar
11-04-2009, 20:27
سلام
نمیدونم ، من که با دانلود منیجر ارحت دانلود کردم ، مرکز دانلود رو دارم راه اندازی میکنم ، از فردا ظهر همه چیز با لینک مستقیم
در اختیار همه کاربرا خواهد بود و امکان اپلود فایل برای سایر سایت ها وجود خواهد داشت

usef
27-04-2009, 01:07
سلام
این چند روز احساس میکنم سایت خلوت شده علت چیه؟

1nafar
27-04-2009, 08:55
این چند روز احساس میکنم سایت خلوت شده علت چیه؟
به دو دلیل :
یه مقداری سرعت سرور پایین اومده و صفحات دیر باز میشدن ، با تماس های که داشتیم ، درست شد و سرعت سایت برهتر میشه .
الن هم شروع میان ترم های دانشگاهی هست و هر کسی به کار خودش گرفتاره .

usef
03-05-2009, 10:42
چرا هیچ کس هیچی نمنویسه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mirhasani
04-07-2009, 08:16
سلام
بعضی از فایل ها رو که میخواییم دانلود کنیم ، سرعتشون خیلی خوب هست ، اما بعضی از اونا سرعتش خیلی کم میشه ...
مثلا من پروتوس رو با سرعت 60kbps دانلود کردم اما برای دانود کیل سرعت به 6 رسید ، دلیلش چی هست ؟
خط adsl مشکلی نداره .
2- کرک پروتوس جواب نداد ، و من یه کرک دیگه براش پیدا کردم لطفا اصلاح کنید
3- سایت خیلی خوبی راه انداختید ، تقریبا 90% نرم افزار های برق (نرم افزار های که من میدونم ) اگه میشه کتاب و مطالب اموزشی (مخصوصا اموزش نرم افزار ) بیشتر اپلود کنید .

چرا هیچ کس هیچی نمنویسه
اینجوری که من فهمیدم سایت تازه 4 ماه از عمرش میگزه و این تعداد باز دید کننده و مطلب ارسال شده واقعا عالی هست ، اگه شما سری به سایت های دیگه بزنید میتوجه تفاوت ها خواهید شد

LOWBAT
04-07-2009, 18:56
سلام
منم بعضی وقت ها که میخوام بعضی از فایل ها رو دانلود کنم با مشکل مواجه میشم ، سرعت دانلود صفر میشه و هچی دانلود نمیشه ، اخرش هم دانلود منیجر ارور میگیره و میگه اوت اف تایم

1nafar
04-07-2009, 20:56
بعضی از فایل ها رو که میخواییم دانلود کنیم ، سرعتشون خیلی خوب هست ، اما بعضی از اونا سرعتش خیلی کم میشه ...
مثلا من پروتوس رو با سرعت 60kbps دانلود کردم اما برای دانود کیل سرعت به 6 رسید ، دلیلش چی هست ؟
خط adsl مشکلی نداره .
سلام بستگی به تعداد دانلود داره ، معمولا فایل های که سرعت دانلودش کم هست ، چند جای دیگه هم داره دانلود میشه ، بهتر چند ساعت صبر کنید .

- کرک پروتوس جواب نداد ، و من یه کرک دیگه براش پیدا کردم لطفا اصلاح کنید
کرک مشکلی نداره ، شما باید ادرس محل نصب پروتوس رو بدید و بعد فایل ها رو ابدیت کنید ، در ضمن نیازی به تولید لیسانس نیست ، شما فقط با بخش اول کرک کار دارید .

- سایت خیلی خوبی راه انداختید ، تقریبا 90% نرم افزار های برق (نرم افزار های که من میدونم ) اگه میشه کتاب و مطالب اموزشی (مخصوصا اموزش نرم افزار ) بیشتر اپلود کنید .
نظر لطفتونه ، حتما انجام میدم

منم بعضی وقت ها که میخوام بعضی از فایل ها رو دانلود کنم با مشکل مواجه میشم ، سرعت دانلود صفر میشه و هچی دانلود نمیشه ، اخرش هم دانلود منیجر ارور میگیره و میگه اوت اف تای
خیلی از دوستان این مشکل رو دارن ، شما لینک رو مستقیما داخل نرم افزار مدیریت دانلود کپی میکنید درسته ؟
شما باید روی لینک کلیک کنید ، بعد از پیدا کردن فایل ، خود نرم افزار شروع به دانود میکنه
بهتر ه برای دانلود از نرم افزار Internet Download Manager استفاده کنید

REZA_KLNTR
05-07-2009, 11:43
بدنه سایت مناسب شده ولی ما هنوز منتظر تیتر مناسبی برای بالای صفحه هستیم (عکسهای ارسالی؟؟)

alnz
05-07-2009, 13:29
سلام

آقا نمي دونم مشكل از منه يا يه چيزه ديگه :s

نمايش آمار انجمن يه روز هست و يه روز نيست :huh: چيزه مفيديه واسه يه سايت كه بشه سريعا به آخرين ارسالها دسترس داشته باشيم :P

REZA_KLNTR
05-07-2009, 17:19
فکر میکنم مدیریت خاموش و روشنش میکنه!!! درسته؟!

1nafar
06-07-2009, 08:07
بدنه سایت مناسب شده ولی ما هنوز منتظر تیتر مناسبی برای بالای صفحه هستیم (عکسهای ارسالی؟؟)
این روز ها یه مقداری کار زیاد شده ، در اولین فرصت یه دونه لوگو هم میزارم :rolleyes:

آقا نمي دونم مشكل از منه يا يه چيزه ديگه

نمايش آمار انجمن يه روز هست و يه روز نيست چيزه مفيديه واسه يه سايت كه بشه سريعا به آخرين ارسالها دسترس داشته باشيم
برای من که همیشه هستش ، کسی دیگه ای هم این مشکل رو داره ؟

alnz
12-07-2009, 12:33
سلام مجدد

از دوستان كيا واسه استفاده از اين سايت از مرورگر اينترنت اكسپلورر 7 استفاده مي كنن ؟

من چندتايي مشكل دارم فقط هم با اينجا :@ مي خام ببينم كسي ديگه اي هم اين مشكلات رو داره ؟!

REZA_KLNTR
12-07-2009, 19:56
ما که موزیلا داریم و عالیه!

1nafar
13-07-2009, 09:01
از دوستان كيا واسه استفاده از اين سايت از مرورگر اينترنت اكسپلورر 7 استفاده مي كنن ؟

من چندتايي مشكل دارم فقط هم با اينجا مي خام ببينم كسي ديگه اي هم اين مشكلات رو داره ؟!
کوکی های سایت توی حافظه مروگر شما ذخیره میشه ، به زودی ( تا اخر هفته 9 با نصب یه پلاگین این مشکل رو حل میکنیم .

1nafar
13-07-2009, 10:04
سلام
همین الان درست شد ، تست کنید و نتیجه رو بگید
تاریخچه مرورگرتون رو پاک کنید .

alnz
13-07-2009, 15:47
سلام

آره فكر كنم مشكل رفع شده .:cool:

اخه هميشه اطلاعات از رو كـش بالا ميومد و ماله روزاي قبل بود