PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کتاب اموزش avr به زبان بیسیک

1nafar
06-03-2009, 10:21
این کتاب شامل مطالب زیر هست :
به نام خدا
اموزش میکرو های avr به زبان بیسیک(جلد یک)
.................................................. ....................
فهرست : ----------------------------------------------------------------------------------------- شماره صفحه
مقدمه: -------------------------------------------------------------------------------------------------------5
فصل اول (اشنایی مختصر با محیط بسکام)
اشنايي مختصر با محيط بسكام: -------------------------------------------------------------------------------7
منویfile ---------------------------------------------------------------------------------------------------7
منوی edit --------------------------------------------------------------------------------------------------8
منویView---------------------------------------------------------------------------------------------------8
منوی program----------------------------------------------------------------------------------------------9
اصلا حات پرکاربرد------------------------------------------------------------------------------------------ 7
فصل دوم (اشنایی مختصر با بیسیک وکار باlcd و پورت ها)
مراحل نوشتن یک برنامه جدید(بدنه ی یک برنامه): ---------------------------------------------------------- 11
دستورات مربوط به پورت ها (کار با پورتها )-----------------------------------------------------------------15
دستورات تاخیر----------------------------------------------------------------------------------------------18
دستورات حلقه وپرش ----------------------------------------------------------------------------------------18
Lcd کاراکتری(درستورات مربوط به راه اندازی ، فارسی نویسی و...)----------------------------------------- 23
فصل سوم (معرفی سایر دستورات بیسیک )
اعداد و متغییر ها در بسکام -----------------------------------------------------------------------------------33
دستورات مربوط به کار با رشته ها-----------------------------------------------------------------------------45
دستورات حلقه و پرش و شرط --------------------------------------------------------------------------------55
دستورات اجرایی (این دستورات ، دستورات خاص برای کامپایلر هستند که برای اجرای بهتر برنامه استفاده میشوند)-------68
زیر برنامه ها و فراخوانی توابع--------------------------------------------------------------------------------74
توابع ریاضی و محاسباتی -------------------------------------------------------------------------------------79
توابع تبدیل کدها و متغییر ها به یکدیگر-------------------------------------------------------------------------94
فصل چهارم (راه اندازی امکانات جانبی )
دستور debounce(اتصال کلید به میکرو)----------------------------------------------------------------------97
دستورPULSEOUT (ایجاد یک پالس بر روی یک پایه)---------- -----------------------------------------------98
دستور PULSEIN(اندازی گیری دوره ی تناوب پالس موجود بر روی یک پایه) ---------------------------------99
دستور SOUND(ایجاد پالس برای راه اندازی بازر بر روی یک پایه)------------------------------------------- 99
دستور ) ENCODER ENCODER نوعی کلید دوطرفه میباشندکه..)------- --------------------------------------100
دستور DTMFOUT ( ایجاد پالس شمره گیری(تلفن)با avr)-----------------------------------------------------102
راه اندازی magnetic card (فقط کافی است شما ان را از شکاف...)-------------------------------------------105
LCD گرافیکی(بر روی این نوع lcd میتوان تصاویر ، متن و... را نمایش داد و...)-------------------------------122
استفاده از کلید وکیبرد و کی پد و ...(روشهای راه اندازی کیپد، کیبرد کامپیوتر و کلید فشاری و...---------------- 129
اتصال avr به عنوان کیبرد به کامپیوتر(چگونه یک کیبرد بسازیم.......)------------------------------------------126
اتصال avr به عنوان موس به کامپیوتر—چگونه یک موس بسازیم)---------------------------------------------131
مبدل انالوگ به دیجتال(adc)(برای تبدیل کمیت های انالوگ به دیجتال از این مورد استفاده میشود .... )-----------134
راه اندازی سروو موتور (نوعی موتور پر قدرت است که میتواند در یک زاویه خاص بچرخد...)-----------------137
راه اندازی WATCHDOG (تایمری است که میتواند تا یک زمان خاص بشمارد و میکرو را ریست کند ، این تایمر...)------------------140
راه اندازی وقفه های خارجی-(چگونه یک پایه همیشه چک شود)---- -------------------------------------------141
راه اندازی گیرنده rc5(گیرنده و فرستنده های مادون قرمز که انها را با نام تجاری گیرنده و فرستنده های rc5 میشناسند رواج فوق... )--------143
ساخت کنترل تلویزیون و سیدی sony (توسط دستور زیر میتوان دستورات مخصوص کنترل تلوزیون و cd سونی ... ) --------------147
راه اندازی گیرنده RC6 (این پروتکل ، برخلاف RC5 در اکثر دستگاهای صوتی تصویری جدید(تمامی دستگاهای CD چینی را پشتیبانی...) ---150
اندازه گیری یک خازن یا مقاومت(شما با استفاده از دستور زیر میتوانید مقدار ثابت زمانی مقاومت و خازنی که به پایه دلخواه میکرو...)-—152
مقایسه کننده انالوگ(مقایسه کننده آنالوگ مقادیر ولتاژ آنالوگ موجود بر روی دو پایه خود را)--------------------153
تایمر/ کانتر(تایمر کانتر چیست؟...)----------------------------------------------------------------------------154
تایمر/ کانتر 0 (راه اندازی تایمرکانتر صفر در مد تایمر – کانتر -....)------------------------------------------154
تایمر کانتری یک (راه اندازی در مد تایمر –کانتر –pwm مقایسه ای و...) -------------------------------------158
راه اندازی تایمر/کانتر دو (راه اندازی در مد تایمر –کانتر –pwm مقایسه ای و...)------------------------------176
راه اندازی تایمر/کانتر سه(راه اندازی در مد تایمر –کانتر –pwm مقایسه ای و...)------------------------------187
( Real Time Counter) rtc (شمارش گر زمان واقعی-)------------------------------------------------------ 202
ارتباط سریال rs232 (اتصال دو میکرو از طریق دو سیم...)---------------------------------------------------211
ارتباط سریال spi ( ارتباط چند میکرو از طریق 4 سیم ...)----------------------------------------------------217
ارتباط سریال i2c یا 2-wire (اتصال چند میکرو از طریق دو سیم...)-------------------------------------------224
ارتباط سریال 1 WIRE(اتصال چند میکرو از طریق 1 سیم..)---------------------------------------------------231
کار با حافظه داخلی میکرو (eeprom):-----------------------------------------------------------------------234
ضمائم:
ضمیمه 1 : طریقه ی نصب بسکام-----------------------------------------------------------------------------236
ضمیمه 2 :اشنایی با محیط شبیه سازی بسکام(simulate)------------------------------------------------------240
ضمیمه 3 :شبیه سازی میکرو کنترل avr با برنامه پروتوس ( اشنایی مقدماتی )----------------------------------246
ضمیمه 4 : پروگرام کردن میکرو : (معرفی منوی send to chip)---------------------------------------------253
ضمیمه 5 : راه اندازی انواع موتور ها ی dc و پله ای بوسیله یavr و زبان بیسیک---------------------------258
ضمنیمه 6: راه اندازی 7 سگمنت(این قطعات از 8 led تشکیل می شود که 7تا از انها نمایشگر هستند ویکی...)------------------269
ضمیمه 7: خطا های بسکام-------------------------------------------------------------------------------------283
ضمیمه 8 : کلید های میانبر در بسکام--------------------------------------------------------------------------287
ضمیمه 9 : اندازه گیری ولتاژ های منفی زیاد مثبت و...با ADC ( کار با OP-AMP)------------------------------------------288
منابع و ماخذ---------------------------------------------------------------------------------------------------299
شما میتونید لینک دانلود این کتاب رو در سایت و وبلاگتون کپی کنید و بدون عضویت در اینجا از اون استفاده کنید .
مطالب تکمیلی در مورد کتاب و همچنین جلد دوم به زودی در همین جا گذاشته میشود .
در صورتی که سوالی در مورد کتاب داشتید در قسمت پرسش وپاسخ قرار دهید .
لینک دانلود:
You can see links before reply

REZA_KLNTR
16-03-2009, 16:14
همه چیز درباره پروگرامر :STK 200-300

دانلود:

imported_saeed450
23-03-2009, 22:36
ممنون

usef
30-03-2009, 21:28
سلام
جلد دوم رو کی آماده میکنین
ما منتظریم

1nafar
30-03-2009, 22:42
سللام
یه مقدار از کتاب شامل راه اندازی rfid پروتکل x10 وlcd رنگی و... اماده هست ، سعی میکنم تکمیلش کنم توی ماه اینده بزارمش

1nafar
07-04-2009, 21:18
سلام
اصلاح شد

imported_MEGA32
08-04-2009, 20:50
سلام و خسته نباشید. خیلی عالی بود.
منتظر ارسال پروژه ها و مطالب علمی من باشید.
با تشکر مهندس حسین وکیل زاده

usef
02-05-2009, 09:01
سلام
ما منتظر جلد دوم هستیم ؟

saeedi
12-06-2009, 20:58
یه مقدار از کتاب شامل راه اندازی rfid پروتکل x10 وlcd رنگی و... اماده هست ، سعی میکنم تکمیلش کنم توی ماه اینده بزارمش
سلام
اگه میشه همین مقدار رو بزارید ، من تازه کار با avr رو شروع کردم (از عید ) و با خوندن کتاب خیلی چیز ها یاد گرفتم
از این که مطاب رو به صورت رایگان در اختیار دوستان میزارید متشکرم

1nafar
13-06-2009, 07:22
سلام
کتاب تقریبا تموم هست و به زودی برای دانلود گذاشته میشه

keilarm
24-06-2009, 20:13
سلام

کتاب تقریبا تموم هست و به زودی برای دانلود گذاشته میشه
میشه همون بخشی رو که وجود داره ، بزارید ؟
چیزای که توی جلد اول نبود توی هیچ جای دیگه ای هم نیست ، راه اندازی mmc هم که 100 جور توضیح داده شده

1nafar
25-06-2009, 08:36
سلام
کتاب تقریبا تموم شده و فقط مرتب کردن موضوعات و ... مونده .توی جلد دوم تعداد موضوعات کم هستند ، اما به دلیل کاربردی بودنشون خیلی کامل توضیح داده شدن :
فهرست
فهرست
مقدمه جلد دوم
اشنایی با پورت COM کامپیوتر و نحوه برنامه نویسی ان
اشنایی با پورت موازی و نحوه برنامه نویسی ان
پروتکل x10:
شرحی بر rfid
پروتکل TCP/IP
اتصال lcd گرافیکی رنگی به avr :
ارتباط با MMC و کار با AVR-DOS
مثلا پروتکل TCP/IP در 60 صفحه و ارتباط با MMC و کار با AVR-DOS در 50 صفحه به صورت کامل و با کلیه توابع و ساختار ها توضیح داده شده . سعی میکنم هر چه سریع تر کتاب رو برای دانلود بزارم

imported_abbas1371sa
20-07-2009, 19:38
همچنـــــــــــــــــــــ ـــــــــــان منتظریم :-/

usef
23-07-2009, 00:39
ما منتظریم

imported_abbas1371sa
23-07-2009, 16:25
سلام
یک سوال
توی کتابتون (جلد 1 بیسیک) برای آموزش ADC چند نمونه برنامه گذاشتید
من یکی از پروژه هاتون رو توی پروتئوس امتحان کردم ولی جواب نداد در ابتدای برنامه عبارت start adc رو اضافه کرم روی lcd مقدار کامل 1023 رو نمایش داد وبا تغییر ولتاژ ورودی adc مقدار روی LCD تغییر نکرد اگر عبارت start adc رو حذف کنی اصلا روی LCD چیزی نمایش داده نمیشه
لطفا این رو اصلاح کنید
===========
راستی ما همچنان منتظر جلد 2 هستیم ;)
با تشکر

1nafar
25-07-2009, 21:48
سلام
با تشکر از یاد اوریتون ، جلد اول اشکالات زیادی داشت ، انشالله در ویرایش های بعدی کاملا رفع خواهند شد .
مطالب جلد دوم در مجله تخصصی میکرو کنترلر که قرار توسط سایت کویر منتشر بشه ، قرار میگیره ، مجله در تاریخ پانزدهم همین ماه برای دانلود قرار داده میشه .

Z80
12-08-2009, 20:59
سلام و خسته نباشید

کتاب جلد اول واقعا عالی بود .
در کتاب جلد اول شما در کتاب اشاره به پوشه ضمیمه کردید اما این پوشه رو از کجا دانلود کرد.
کتاب جلد دوم ارائه شد؟
با تشکر از شما

memeoo
13-08-2009, 19:33
مطالب جلد دوم در مجله تخصصی میکرو کنترلر که قرار توسط سایت کویر منتشر بشه ، قرار میگیره ، مجله در تاریخ پانزدهم همین ماه برای دانلود قرار داده میشه
اگه میشه لینک دانلود رو بزارید ، چون من چیزی پیدا نکردم

در کتاب جلد اول شما در کتاب اشاره به پوشه ضمیمه کردید اما این پوشه رو از کجا دانلود کرد.
من قبلا این سوال رو پرسیده بودم ، اینم جواب :D

پوشه ضمیمه وجود نداره ، چون نمیخواستم پروژه اماده ای وجود داشته باشه ، ضمائم یه فایل در مورد راه اندازی پروت سریال و vb هست که در همین سایت برای دانلود وجود داره .
اگه سوالی بود با ایمیل 1nafar@ir-man.com تماس بگیرد ، این ایمیل هر چند هفته 1 بار چک میشه

imported_abbas1371sa
21-08-2009, 21:59
سلام
چه خبر؟؟؟
این همه مشتاق رو چشم انتظار گذاشتن درست نیست
پس کتاب جلد 2 چطور شد
لطفا داخل همین سایت برای دانلود بذارید یا اگه سایت دیگه ای هست آدرسش رو بدید :@ لطفا

morteza_rk
10-12-2009, 17:41
سلام و خسته نباشید

من تازه این تاپیک رو دیدم.
حالا جلد دوم آماده شده یا نه مهندس جان؟

اگه آماده شده لطفا لینکش رو همین جا بذارید.

ممنون

1nafar
11-12-2009, 12:28
سلام
مطالب جلد دو در مجله میکرو کنترلر سایت کویر الکترونیک اورده شده .

morteza_rk
11-12-2009, 17:17
متشکرم مهندس جان

ما اگه تورو نداشتیم چه می کردیم؟

خیلی گلی پسر ، بخدا بهت حسودیم میشه!؟

دمت گرم.

nobakht65
20-06-2010, 11:04
سلام
آقای مهندس میشه جلد دوم کتاب رو یکجا قرار بدهید که بتونم دانلود کنم چون سایت کویر الکترونیک عوض شده.
ممنون

vahidasm
24-06-2010, 01:09
سلام
راستش ما ماه هاست که منتظر جلد دوم هستیم
با تشکر از آقای 1nafar که خیلی زحمت میکشن باید بگم جلد اول عالی بود و مطمئنا جلد دوم بهتر از جلد اول میشه

intel
30-06-2010, 15:00
سلام و خسته نباشید
خواهش میکنم جلد دوم آموزش avr را در تاپیک قرار بدید .

با تشکر

vahidasm
26-07-2010, 14:00
سلام
آقای 1nafar جلد دوم آماده نشد؟؟
راستش من به مطالبش خیلی نیاز دارم
اگه میشه یا برای دانلود بذارین یا بگین از کجا اون مطالب رو پیدا کنم(اون آدرسی که گذاشتید باز نمیشه)
ممنون از زحماتتون

vahidasm
01-08-2010, 18:09
ما همچنان منتظر جلد دوم این کتاب هستیم.

morteza01
02-08-2010, 02:31
لطفا این جلد دو رو بذارین که خیلی ها منتظرند
با تشکر

vahidasm
17-08-2010, 02:26
بازم سلام
آقای 1nafar من میخوام با دیسک سخت کار کنم
من شنیدم تو جلد دوم کتاب شما هست
حداقل آموزش کار با دیسک سخت رو بذارین

10845
06-09-2010, 13:43
?????

arnish
23-09-2010, 14:17
سلام
قضیه ی این کتاب چی شد ؟
چرا همه ساکت شدن ؟
چرا دیگه کسی سراغش رو نمیگیره ؟

نکنه مشکل سیاسی داشت ؟:mrgreen:

چطوری میشه بهش دسترسی پیدا کرد ؟

vahidasm
24-09-2010, 15:19
این مطلب کم پیدا میشه
من خودم خیلی دنبالشون گشتم
بر اساس گفته آقای هاشمی الان دیگه باید آماده شده باشن ولی نمیدونم چرا برای دانلود قرارش نمیدن

medadnoki
19-02-2011, 18:19
ما هم منتظریم............................

vahidasm
20-02-2011, 01:05
سلام
راستش ما هم نفهمیدیم قضیه این کتاب چی شد
قرا بود جلد دوم به دستمون بیاد
ولی ظاهرا همون جلده ولی تو سیمای جدیدتر

ahmadpashaei
30-03-2011, 02:26
سلام آقای یک نفر من جلد اول کتاب فوق العاده شما رو از ecaدانلود کردم ولی گفتین اشکالات زیادی داشت و ئیراسش می کنید،اگه میشه ویراست جدید جلد یک + جلد دو کتابتون رو بگذارید ما دانلود کنیم یا بخریمش.

alajoon
10-06-2011, 04:07
من از کتاب شما خیلی استفاده کردم
برات آرزوی موفقیت میکنم

ضمنا . . آقا ما منتظر هستیم . . .

medadnoki
28-10-2011, 14:24
شاید این جمعه بیاید،،،،،،،شاید
ما منتظریم

alimicro
28-10-2011, 14:50
همچنان منتظريم آقاي مهندس توراخداجواب بده

cmuiran
28-10-2011, 15:01
منم ميخوام
اقا قضييه كتاب چي شد ؟؟

javad naderi
28-10-2011, 15:04
کتاب اموزش avr به زبان بیسیک

javad naderi
28-10-2011, 15:08
با سلام

امروز آخرین ورژن نرم افزار BASCOM AVR رو برای دانلود می زارم.این نسخه FULL VERSION بوده و نسخه DEMO نمی باشد و سپس کرک شده و تا زمان ارسال این پست آخرین ورژن ارائه شده توسط شرکت سازنده می باشد.

امیدوارم استفاده لازم رو از این نرم افزار ببرید.

ورژن 1.2 کرک با ساپورت ویندوز7

.
bascom avr 2.0.7.2

bcavr_2.0.7.2.rar - 4shared.com - online file sharing and storage - download (You can see links before reply)

crack for windows xp

Crack V1.0 (You can see links before reply)

crack for windows 7

{Crack 1.2} BASCOM-AVR 2.0.7.2 (You can see links before reply)

ali5
14-09-2012, 19:15
از کتاب عالیتون تشکر

baran7610
06-05-2013, 15:53
این کتاب شامل مطالب زیر هست :
به نام خدا
اموزش میکرو های avr به زبان بیسیک(جلد یک)
.................................................. ....................
فهرست : ----------------------------------------------------------------------------------------- شماره صفحه
مقدمه: -------------------------------------------------------------------------------------------------------5
فصل اول (اشنایی مختصر با محیط بسکام)
اشنايي مختصر با محيط بسكام: -------------------------------------------------------------------------------7
منویfile ---------------------------------------------------------------------------------------------------7
منوی edit --------------------------------------------------------------------------------------------------8
منویView---------------------------------------------------------------------------------------------------8
منوی program----------------------------------------------------------------------------------------------9
اصلا حات پرکاربرد------------------------------------------------------------------------------------------ 7
فصل دوم (اشنایی مختصر با بیسیک وکار باlcd و پورت ها)
مراحل نوشتن یک برنامه جدید(بدنه ی یک برنامه): ---------------------------------------------------------- 11
دستورات مربوط به پورت ها (کار با پورتها )-----------------------------------------------------------------15
دستورات تاخیر----------------------------------------------------------------------------------------------18
دستورات حلقه وپرش ----------------------------------------------------------------------------------------18
Lcd کاراکتری(درستورات مربوط به راه اندازی ، فارسی نویسی و...)----------------------------------------- 23
فصل سوم (معرفی سایر دستورات بیسیک )
اعداد و متغییر ها در بسکام -----------------------------------------------------------------------------------33
دستورات مربوط به کار با رشته ها-----------------------------------------------------------------------------45
دستورات حلقه و پرش و شرط --------------------------------------------------------------------------------55
دستورات اجرایی (این دستورات ، دستورات خاص برای کامپایلر هستند که برای اجرای بهتر برنامه استفاده میشوند)-------68
زیر برنامه ها و فراخوانی توابع--------------------------------------------------------------------------------74
توابع ریاضی و محاسباتی -------------------------------------------------------------------------------------79
توابع تبدیل کدها و متغییر ها به یکدیگر-------------------------------------------------------------------------94
فصل چهارم (راه اندازی امکانات جانبی )
دستور debounce(اتصال کلید به میکرو)----------------------------------------------------------------------97
دستورPULSEOUT (ایجاد یک پالس بر روی یک پایه)---------- -----------------------------------------------98
دستور PULSEIN(اندازی گیری دوره ی تناوب پالس موجود بر روی یک پایه) ---------------------------------99
دستور SOUND(ایجاد پالس برای راه اندازی بازر بر روی یک پایه)------------------------------------------- 99
دستور ) ENCODER ENCODER نوعی کلید دوطرفه میباشندکه..)------- --------------------------------------100
دستور DTMFOUT ( ایجاد پالس شمره گیری(تلفن)با avr)-----------------------------------------------------102
راه اندازی magnetic card (فقط کافی است شما ان را از شکاف...)-------------------------------------------105
LCD گرافیکی(بر روی این نوع lcd میتوان تصاویر ، متن و... را نمایش داد و...)-------------------------------122
استفاده از کلید وکیبرد و کی پد و ...(روشهای راه اندازی کیپد، کیبرد کامپیوتر و کلید فشاری و...---------------- 129
اتصال avr به عنوان کیبرد به کامپیوتر(چگونه یک کیبرد بسازیم.......)------------------------------------------126
اتصال avr به عنوان موس به کامپیوتر—چگونه یک موس بسازیم)---------------------------------------------131
مبدل انالوگ به دیجتال(adc)(برای تبدیل کمیت های انالوگ به دیجتال از این مورد استفاده میشود .... )-----------134
راه اندازی سروو موتور (نوعی موتور پر قدرت است که میتواند در یک زاویه خاص بچرخد...)-----------------137
راه اندازی WATCHDOG (تایمری است که میتواند تا یک زمان خاص بشمارد و میکرو را ریست کند ، این تایمر...)------------------140
راه اندازی وقفه های خارجی-(چگونه یک پایه همیشه چک شود)---- -------------------------------------------141
راه اندازی گیرنده rc5(گیرنده و فرستنده های مادون قرمز که انها را با نام تجاری گیرنده و فرستنده های rc5 میشناسند رواج فوق... )--------143
ساخت کنترل تلویزیون و سیدی sony (توسط دستور زیر میتوان دستورات مخصوص کنترل تلوزیون و cd سونی ... ) --------------147
راه اندازی گیرنده RC6 (این پروتکل ، برخلاف RC5 در اکثر دستگاهای صوتی تصویری جدید(تمامی دستگاهای CD چینی را پشتیبانی...) ---150
اندازه گیری یک خازن یا مقاومت(شما با استفاده از دستور زیر میتوانید مقدار ثابت زمانی مقاومت و خازنی که به پایه دلخواه میکرو...)-—152
مقایسه کننده انالوگ(مقایسه کننده آنالوگ مقادیر ولتاژ آنالوگ موجود بر روی دو پایه خود را)--------------------153
تایمر/ کانتر(تایمر کانتر چیست؟...)----------------------------------------------------------------------------154
تایمر/ کانتر 0 (راه اندازی تایمرکانتر صفر در مد تایمر – کانتر -....)------------------------------------------154
تایمر کانتری یک (راه اندازی در مد تایمر –کانتر –pwm مقایسه ای و...) -------------------------------------158
راه اندازی تایمر/کانتر دو (راه اندازی در مد تایمر –کانتر –pwm مقایسه ای و...)------------------------------176
راه اندازی تایمر/کانتر سه(راه اندازی در مد تایمر –کانتر –pwm مقایسه ای و...)------------------------------187
( Real Time Counter) rtc (شمارش گر زمان واقعی-)------------------------------------------------------ 202
ارتباط سریال rs232 (اتصال دو میکرو از طریق دو سیم...)---------------------------------------------------211
ارتباط سریال spi ( ارتباط چند میکرو از طریق 4 سیم ...)----------------------------------------------------217
ارتباط سریال i2c یا 2-wire (اتصال چند میکرو از طریق دو سیم...)-------------------------------------------224
ارتباط سریال 1 WIRE(اتصال چند میکرو از طریق 1 سیم..)---------------------------------------------------231
کار با حافظه داخلی میکرو (eeprom):-----------------------------------------------------------------------234
ضمائم:
ضمیمه 1 : طریقه ی نصب بسکام-----------------------------------------------------------------------------236
ضمیمه 2 :اشنایی با محیط شبیه سازی بسکام(simulate)------------------------------------------------------240
ضمیمه 3 :شبیه سازی میکرو کنترل avr با برنامه پروتوس ( اشنایی مقدماتی )----------------------------------246
ضمیمه 4 : پروگرام کردن میکرو : (معرفی منوی send to chip)---------------------------------------------253
ضمیمه 5 : راه اندازی انواع موتور ها ی dc و پله ای بوسیله یavr و زبان بیسیک---------------------------258
ضمنیمه 6: راه اندازی 7 سگمنت(این قطعات از 8 led تشکیل می شود که 7تا از انها نمایشگر هستند ویکی...)------------------269
ضمیمه 7: خطا های بسکام-------------------------------------------------------------------------------------283
ضمیمه 8 : کلید های میانبر در بسکام--------------------------------------------------------------------------287
ضمیمه 9 : اندازه گیری ولتاژ های منفی زیاد مثبت و...با ADC ( کار با OP-AMP)------------------------------------------288
منابع و ماخذ---------------------------------------------------------------------------------------------------299
شما میتونید لینک دانلود این کتاب رو در سایت و وبلاگتون کپی کنید و بدون عضویت در اینجا از اون استفاده کنید .
مطالب تکمیلی در مورد کتاب و همچنین جلد دوم به زودی در همین جا گذاشته میشود .
در صورتی که سوالی در مورد کتاب داشتید در قسمت پرسش وپاسخ قرار دهید .
لینک دانلود:
درمورد گیرنده Rc6 توضیح داده نشده!
لطفا اگه ممکنه این بخش رو نیز توضیح دهید

hamid1
27-07-2015, 09:36
سلام با تشکرفراوان از همه دوستان عزیز
من یک مشکلی دارم تو یک برنامه برای تبدیل اعداد باینری از binval استفاده شده که عداد را به صورت صیحیح تبدیل می کنه من نیاز دارم که اعداد به اعشاری تبدیل بشود چه دستوری را می توان به جای این گذاشت که اعداد را اعشاری کنه ممنون میشم اگه جواب بدهید