PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پروگرامر برای پروگرام کردن میکرو 16 بیتی infineon

sasan hatami
10-02-2019, 00:14
درود
برای پروگرام کردن infineon SAK-C167CR-4RM B59233 که در واقع از خانواده C166 شرکت infineon هست،از چه پروگرامری باید استفاده کنم؟آیا jlink یا ulink2 میتونن اینو پروگرام کنن؟ترجیحا میخوام به روش jtag پروگرام کنم،اما روش های دیگه هم موردی نداره.
حافظه فلش خارجی داره و آیسی فلش AMD AM29F400BB هست.
سپاس

mzarkoob
11-02-2019, 12:28
جیلینک یک سی میکروها ساپورت می کنه ولی برای این
infineon همگی cortex هستند.
شاید ulink پشتیبانی کند.
معمولا در توضیحات یک میکرو مینویسه توسط چه کامپایلرهایی پشتیبانی می شود و به چه طریقی پروگرام می شود.

sasan hatami
11-02-2019, 13:45
جیلینک یک سی میکروها ساپورت می کنه ولی برای این
infineon همگی
cortex هستند.
شاید ulink پشتیبانی کند.
معمولا در توضیحات یک میکرو مینویسه توسط چه کامپایلرهایی پشتیبانی می شود و به چه طریقی پروگرام می شود.

درود
به روش ISP و CAN bus و jtag میشه پروگرامش کرد.منتها من نمیدونم کدام سخت افزار اینو پروگرام میکنه.البته tnm5000 و سخت افزار های مخصوص پروگرام تجهیزات خودرو اینو پروگرام میکنن (این میکرو مال ecu پژو هست) که بسیار گران هستند.من دنبال سخت افزار ارزان هستم.تا جایی که فهمیدم،پروگرامر های خودرویی اینو به روش ISP پروگرام میکنن.حالا پروگرامر ISP برای این چی تو بازار هست؟(به غیر از پروگرامر های خودرویی که گران قیمت هستند)
سپاس