PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [آموزش] نرم افزار تولید کد Flasher Wizard (Open Source)

sajjad_AD
16-10-2018, 00:14
با عرض سلام خدمت ایران میکرویی های عزیز :hi:
خیلی خیلی وقته که سر نمیزنم lov: امیدوارم مث همیشه آپ و تاپ باشید

یه برنامه هست خیلی وقت پیش نوشته بودم گفتم بذارمش اینجا که بهانه ای برای همچنان بودن باشه

You can see links before reply

در موردش خدمتتون عرض کنم که ی ویزارد هست که می تونید باهاش بدون کد نویسی برنامه رقص نور با حداکثر 32 کانال ایجاد کنید.
طریقه کار با نرم افزار به این صورته که با هر بار زدن کلید Add LED ی کانال اضافه می کنید فقط قبل از هر باز زدن کلید باید PORT و PIN رو مشخص کنید (LED ها هم نام نباشند)
قبل از هر چیز کامپایلر خود را به نرم افزار معرفی کنید
با درگ کردن LED ها می تونید موقعیت واقعی اونهارو مشخص کنید تا بهتر بتونید وضعیت روشن و خاموش بودن کانال ها رو تصور کنید
با کلید بر روی LED ها می تونید روشن یا خاموش بودنشان را در هر فریم مشخص کنید
بعد از چیدن LED ها وضعیت روشن یا خاموش بودن هر کانال رو مشخص می کنید و با زدن کلید Next یا F7 این فریم را ذخیره کرده و فریم های بعدی را به ترتیب به همین صورت برنامه نویسی می کنید
تاخیر بین فریم ها رو هم که با پارامتر Delay مشخص می کنید
در نهایت با زدن کلید Generate Code ، نرم افزار کد ایجاد شده را در اختیار شما قرار می دهد
با زدن کلید Clear Code می توانید کد ایجاد شده را پاک و از نو برنامه نویسی را شروع کنید.
سورس برنامه رو هم قرار میدم که هم نکات مفید داره و هم می تونید برای خودتون سفارشی کنید نرم افزار رو یا حتی کامپایلر دیگری بهش اضافه کنید

موفق باشید دوستان من :wink: