PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کد کردن سورس کدویژن

meysam.z
06-10-2018, 11:22
سلام دوستان مهندس
من یه پروژه ای برای کارفرما اماده کردم که از ابتدا قرار بود فقط کد هگز رو در قبال مبلغی بهم ش تحویل بدم الان که برنامه کار کرده و حسابی جواب داده کارفرما میگه سورس رو بهم بده تا بقیه دستمزد (50 درصد) رو بهت بدم . اگر سورس رو ندم که یه ضرر حسابی کردم و اگر هم تحویل بدم ممکن باز هم از این بازی ها در بیاره ...You can see links before reply
می خواستم ببینم ایا می تونم یه تابع های خاصی از برنامه رو جوری کد کنم که نتونه دستکاری کنه و اگرم خواست اینکار رو بکنه حتما من باید تغییرش بدم ؟ در واقع تابع های مهم از رو کد کنم.
مثلا بسکام یه قابلیتی داره که با استفاده از یه برنامه یه قسمت هایی از برنامه رو کد میکنه برنامه کامپایل میشه کار هم میکنه.
ایا در کد ویژن هم اینکار شدنیه؟

mrm
07-10-2018, 13:23
یه سری از توابع رو به صورت لایبرری کامپایل کن بعد به کدت اضافه کن

mzarkoob
07-10-2018, 13:34
سلام
برای این کار قرار داد دارید؟ آیا در قرار داد ذکر شده فقط تحویل فایل هگز؟
اگر قرار داد دارید که باید این ذکر می شده و جزییات و گزینه های دیگه و اگر ندارید که هیچی دیگه !
به جای فایل سی می توان فایل کامایل شده ناشی از ساخت پروژه را به پروژه اد کرد.

meysam.z
07-10-2018, 20:18
ممنون بابت پاسختوون ... حتما اینکار رو می کنم :wink:

- - - Updated - - -

ممنون از راهنمایی تون
قرار داد هست ولی برای پیگیری شکایت و غیره باید به اندازه دو برابر این پروژه انرژی و وقت بذارم.خارج از بحث >> دزد رو توی خونه خودمون گرفتیم الان 2 ساله هی میریم دادگاه و میام .... بگذریم
میشه بیشتر توضیح بدید ؟

orbital1
10-10-2018, 02:59
این مقاله مهندس کی نژاد رو یه نگاه بهش بندازین ببینید به دردتون می خوره یا نه .
دانلود (You can see links before reply)

mzarkoob
10-10-2018, 09:50
من خیلی وقت پیش با کد ویژن کار کردم الان یادم نیست این جزییات
در کیل این کار که گفتم میشه کرد.

اگر قرار داد باشد شما باید پول پیش میگرفتید و اگر مشخص شده فقط فایل هگز فقط همان را باید تحویل بدهید اگر قبول نکنند هیچ چیز تحویل ندهید. انها پول پیششان رفته شما زمانتان ! شما از این کار در جای دیگری می توانید استفاده کنید و آنها پول بدهند یکی دیگه از اول برایشان انجام دهد :mrgreen:

meysam.z
13-10-2018, 01:28
یا تشکر از پاسخ توون
ممکنه بگید توی کیل چطور میشه همچین کاری انجام داد تا حداقل در اینده بتونم پروژه رو ببرم سمت کیل .
ممنون

sa.irannicro
13-10-2018, 11:29
سلام منم یه مشکل مشابه داشتم ، آخرش همکارم اومد درست کرد، به منم اطلاع بدید ممنون میشم .

mzarkoob
13-10-2018, 11:41
یا تشکر از پاسخ توون
ممکنه بگید توی کیل چطور میشه همچین کاری انجام داد تا حداقل در اینده بتونم پروژه رو ببرم سمت کیل .
ممنون
مثلا در کامپایل برای کتابخانه uart.c فایل uart.o ایجاد می شود.