PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرعت پایین کامپایل کردن در keil5

mohamad0
14-06-2018, 12:47
سلام دوستان
من چند وقتی هست که کیل ورژن 5 را نصب کردم . منتها سرعت کامپایل کردنش خیلی کمه. یه تغییر کوچیک تو برنامه میدی ،باید کلی صبر کنی تا کامپایل کنه-در صورتی که کیل 4 اینجوری نبود .
میخواستم بدونم تنظیم چیزی داره؟برای افزایش سرعتش !فکر کنم با یه تغییر کوچیک،دوباره میاد همه ی فایل هارا کامپایل میکنه!
ممنون

Doloop
14-06-2018, 13:30
سلام
شما گزینه Rebuild رو میزنید که مجدد کل پروژه کامپایل میشه
گزینه build یا کلید F7 رو بزنید فقط تغیراتی که دادین کامپایل میشه

mzarkoob
14-06-2018, 13:36
البته پروژه ای که با توابع hal باشه هم بار اول طول میکشه کامپایل بشه.

mohamad0
15-06-2018, 08:03
سلام
ممنون بابت پاسختون .
والا من هم همون دکمه ی build را میزنم !

Doloop
15-06-2018, 16:08
سلام
ممنون بابت پاسختون .
والا من هم همون دکمه ی build را میزنم !

سلام اگه اینطوری که شما میگید باشه پس احتمالا تیک گزینه use cross module optimization فعال است

مثل عکس زیر تنظیم کنید اگه درست نشد نسخه کیل رو عوض کنید من الان 5.25.2.0 رو دارم درست عمل میکنه
You can see links before reply

You can see links before reply

mohamad0
16-06-2018, 11:04
دوستان ممنون از پاسختون.
با روش جناب doloop حل شد .
یه مشکل هم با کیوب داشتم :
اینکه وقتی تو کیوب تغییرا میدم و کد را دوباره جنریت میکنم تا پروژه ی کیل آپدیت بشه ،پروژه آپدیت میشه اما کیوب گیر میکنه (البته فکر کنم هنگ نمیکنه ،احتمالا پنجره ای چیزی باز میشه که نمیتونم ببینمش تا بهش پاسخ بدم . برا همین دیگه روی هیچ قسمتی از کیوب نمیتونم کلیک کنم .
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ..

Doloop
16-06-2018, 16:00
دوستان ممنون از پاسختون.
با روش جناب doloop حل شد .
یه مشکل هم با کیوب داشتم :
اینکه وقتی تو کیوب تغییرا میدم و کد را دوباره جنریت میکنم تا پروژه ی کیل آپدیت بشه ،پروژه آپدیت میشه اما کیوب گیر میکنه (البته فکر کنم هنگ نمیکنه ،احتمالا پنجره ای چیزی باز میشه که نمیتونم ببینمش تا بهش پاسخ بدم . برا همین دیگه روی هیچ قسمتی از کیوب نمیتونم کلیک کنم .
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ..

سلام
منم به همچین مشکلی برخورد کردم و فکر کنم نتیجه ای که من بهش رسیدم این بود که وقتی با Cube مجددا کد رو تولید میکنید پروژه جدید جایگزین قبلی میشه و باز بودن پروژه قبلی یه مشکلی ایجاد میکرد
دقیق خاطرم نیست یا تو یه نسخه خاصی این اتفاق میافته یا مثلا وقتی شما پروژه کیل رو تغیر دادین ولی تغیرات رو ذخیره نکردین بعد اومدین اینور با Cube مجددا کد generete کردین!!

اینم مطمئنم که اگه تو همین شرایط فعلی شما پروژه کیل رو ببندین بعد با Cube کد تولید کنید هیچ مشکلی پیش نمیاد...
اگه این موارد رو تست بفرمائید و نتیجه بدست اومده رو همینجا اعلام کنید ممنون میشم :wink:

mohamad0
16-06-2018, 17:12
سلام جناب doloop (البته ببخشید من اسمتونا بلد نیستم)
ممنون بابت پاسختون
درست میفرمایید. وقتی کیل بسته باشه ،کیوب بدون مشکل کد را جنریت و پروژه را آپدیت میکنه .
من الان آخرین نسخه از کیوب را دارم و کیل هم ورژن 5.17 هست