PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ماهواره های نزدیک به زمین leo

omid_saeedy
14-12-2017, 11:51
من در حال انجام یک پروژه تحقیقاتی درباره ماهواره های نزدیک به زمین leo هستم.
این ماهواره بر خلاف ماهواره های مدار geo از دید ناظر زمینی ثابت نیستند و چیزی در حدود ۱۰ دقیقه در افق دید ما قرار دارند.
آنتن مناسب برای این کار را به دست آورده ام اما میخواهم آنتن را روی یک استپ موتور بگذارم و با فرمان به استپ موتور ماهواره را دنبال کنم.
اما نمیخواهم وارد حزییات فنی استپ موتور مذکور شوم و میخواهم یک استپ موتور و درایور آن داشته باشم و بتوانم با یک دستور به آن چرخش آنرا انجام دهم.
آیا چنین محصولی وجود دارد؟
استپ موتور و درایوری که بتوان با اتصال به کامپیوتر و از طریق کنترل سوکت برنامه نویسی کرد؟

Doloop
15-12-2017, 23:07
من در حال انجام یک پروژه تحقیقاتی درباره ماهواره های نزدیک به زمین leo هستم.
این ماهواره بر خلاف ماهواره های مدار geo از دید ناظر زمینی ثابت نیستند و چیزی در حدود ۱۰ دقیقه در افق دید ما قرار دارند.
آنتن مناسب برای این کار را به دست آورده ام اما میخواهم آنتن را روی یک استپ موتور بگذارم و با فرمان به استپ موتور ماهواره را دنبال کنم.
اما نمیخواهم وارد حزییات فنی استپ موتور مذکور شوم و میخواهم یک استپ موتور و درایور آن داشته باشم و بتوانم با یک دستور به آن چرخش آنرا انجام دهم.
آیا چنین محصولی وجود دارد؟
استپ موتور و درایوری که بتوان با اتصال به کامپیوتر و از طریق کنترل سوکت برنامه نویسی کرد؟

سلام
مهندس عزیز اینی که شما میخواهید خیلی ایده آل هست و گمان نکنم در این حد چیزی پیدا کنید مگر بصورت پروژه انجام شده باشه
شما خودتون استپ موتور رو به میکرو وصل کنید بعد باید ارتباط بین میکرو و رایانه رو برقرار کنید اینجا دیگه درایوری هم نیاز نیست و میتونید تعاریف خودتون رو برای ارتباط از طریق سریال داشته باشید

موفق باشید