PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [سوال] خطا در پروتئوس

koresh
15-10-2017, 22:33
با سلام خدمت دوستان عزیز
چند روزی شده که هر پروژ ای رو تو پروتئوس اجرا می کنم خطا می ده و اصلا اجرا نمی شه. تمام پروژه هایی که روز های قبل اجرا می کردم و بدون هچ مشکلی اجرا می شد، حالا هیچکدام اجرا نمی شه و خطای زیر رو نشون می ده
External model DLL "KEYPAD.DLL" not found. GLE=0x0000007E
Simulattion FAILD due to fatal simulation error
همه چیز از اونجا شروع شد که نسخه (8.6) پروتئوس رو نصب کردم. تو راهنمای نصبش گفته بود نیازی به کرک نداره و کرک شده است.
از پریروز تا حال کل نت رو گشتم اما مشکل رو پیدا نکردم.. لطفا راهنمایی کنید.
در ضمن پروتئوس رو پاک کردم و دوباره نصب کرد. اما مشکل حل نشد. نسخه های قبلی رو هم امتحان کردم اما نشد.

M3R
16-10-2017, 20:47
با سلام خدمت دوستان عزیز
چند روزی شده که هر پروژ ای رو تو پروتئوس اجرا می کنم خطا می ده و اصلا اجرا نمی شه. تمام پروژه هایی که روز های قبل اجرا می کردم و بدون هچ مشکلی اجرا می شد، حالا هیچکدام اجرا نمی شه و خطای زیر رو نشون می ده
External model DLL "KEYPAD.DLL" not found. GLE=0x0000007E
Simulattion FAILD due to fatal simulation error
همه چیز از اونجا شروع شد که نسخه (8.6) پروتئوس رو نصب کردم. تو راهنمای نصبش گفته بود نیازی به کرک نداره و کرک شده است.
از پریروز تا حال کل نت رو گشتم اما مشکل رو پیدا نکردم.. لطفا راهنمایی کنید.
در ضمن پروتئوس رو پاک کردم و دوباره نصب کرد. اما مشکل حل نشد. نسخه های قبلی رو هم امتحان کردم اما نشد.

سلام
احتمالا شما دارید یه keypad رو شبیه سازی میکنید که فایل dll اون مدل کیپد از سیستموتون پاک شده و یا اینکه کلا از اول موجود نبوده
یه صفحه شماتیک خالی رو باز کنید و play کنید ببینید باز هم این ارور رو دارید؟
اگه ارور نداد باید فایل keypad.dll رو تو مسیر نصب پروتئوس فولدر model کپی کنید
موفق باشید

koresh
17-10-2017, 02:50
ایراد از فایل keypad نیست چون هر فایل دیگه ای رو هم که اجرا می کنم همین ایراد رو داره. صفحه شماتیک خالی رو هم که اجرا می کنم همین ایرا رو داره.

mohammad pour
20-10-2017, 09:46
سلام ببخشید من مدار رقص نور در پرتئوس طراحی کردم که با سیگنال کار میکنه چطوری درستش کنم که آهنگی یا چیزی شبیه سازی بشه