PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییر سرعت موتور ویبره موبایل از صفر تا ماکزیمم

darkstreet
24-07-2017, 12:30
دوستان سلام
قصد دارم یک موتور ویبراتور کوچک که در موبایل استفاده میشه رو به دوتا باتری قلمی یعنی 3 ولت و یا اداپتور 3 ولت وصل کنم اما بتونم ولتاژ خروجی رو به طور پیوسته از 0 تا 3 ولت تغییر بدم
از چه قطعه یا مداری باید استفاده کنم؟ یه چیزی مثل ولوم صدا لازم دارم که ویبره رو از از صفر تا ماکزیمم تغییر بدم.

abbasalifix
24-07-2017, 14:13
چون موتور ویبره جریان زیادی نمیکشه میتونید با همون ولوم 500 اهم یا 1 کیلو این کار رو انجام بدین
اما بهتر و اصولی تر اون اینجوری هست که با 555 یا با میکرو یه پالس pwm تولید کنید و با ترانزیستور یا ماسفت اون رو تقویت کنید بعد بدین به موتور ویبره

darkstreet
24-07-2017, 15:44
چون موتور ویبره جریان زیادی نمیکشه میتونید با همون ولوم 500 اهم یا 1 کیلو این کار رو انجام بدین
اما بهتر و اصولی تر اون اینجوری هست که با 555 یا با میکرو یه پالس pwm تولید کنید و با ترانزیستور یا ماسفت اون رو تقویت کنید بعد بدین به موتور ویبره

سپاس ولی اطلاعات کمی در این زمینه دارم، در صورت امکان ممنون میشم قطعات و نحوه اتصال دقیق اونها رو ارسال کنید تا خریداری و مونتاژ کنم