PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [سوال] کامپایلر iar و کتابخانه های cmsis

azadfalah
17-05-2017, 22:21
سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه

من یک پروژه روی avr داشتم که مشکل سرعت داشت برای همین کل پروژه رو میخوام بیارم ARM از توابع هال خوشم نیومد هیچ کدومشون جواب نیاز های من رو نمیده و مجبورم هر بار از رجیستر کار کنم الان میخوام با توابع CMSIS کار کنم کتابخونشو از سایت st دانلود کردم و یک تمپلیت iar داشت اون رو بیلد زدم کلی خطا و وارنینگ بهم میده ورژن iar من هم 7 هستش چطوری این مشکلو حل کنم ؟

میکرو هم stm32f103vct6 هستش

با سپاس

agha
18-05-2017, 00:55
پیشنهاد می کنم با keil کار کنید خودم چند روزه دارم با iar سره کله می زنم واقعا برای مبتدی ها keil بهترین گزینست .

البته نه اینکه نمی شه ها باید بیشتر زمان بزارید تا با iar کار کنید داخل سایت و خود نرم افزار هم به اندازه کافی داکیمنت هست ...

azadfalah
18-05-2017, 13:29
سلام سپاس اون مشکل به کلی رفع شد

الان تنها مشکلی که دارم این که نمیدونم با استفاده از توابع cmsis چطوری فرکانس میکرو رو بر روی 72 مگاهرتز خارجی تنظیم کنم !؟

agha
18-05-2017, 14:01
چون خودم کار نکردم نمی تونم راهنماییت کنم . اما شاید این ویدیو کمکت کنه :
You can see links before reply
اینجا هم یه اطلاعتی گفتن :
آموزش کامپایلر iar از صفر تا ... (You can see links before reply)

سلام سپاس اون مشکل به کلی رفع شد

الان تنها مشکلی که دارم این که نمیدونم با استفاده از توابع cmsis چطوری فرکانس میکرو رو بر روی 72 مگاهرتز خارجی تنظیم کنم !؟