PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اندروید-استفاده از usb-ethernet در اندروید

davood_61
14-04-2017, 21:42
با سلام
از دوستان کسی هست که usb-ethernet adapter رو به گوشی اندروید متصل کرده باشه بتونه منو راهنمایی کنه.
من این کار رو انجام دادم.ip هم تنظیم کردم.پینگ گوشیمو از لپ تاب هم دارم.تو اندروید برنامه ای برای گوش دادن به یه پورت (۳۳۳۳۳) نوشتم ولی نمیشه بهش متصل بشم از لپ تابم.اگر لازم شد میتونم جزئیات رو توضیح بدم.ممنون میشم راهنمایی کنید.

agape
16-04-2017, 15:56
ببینید از اونجایی که کرنل اندروید یک کرنل لینوکسی است ، پس توی شناسایی و استفاده از کارت شبکه usb مشکلی نداره
فقط میتونه چند تا دلیل وجود داشته باشه که برنامه شما کار نکنه
اول این که دسترسی نداشته باشه چون توی اندروید دسترسی ها محدوده ، دوم این که برنامه رو درست ننوشته باشید ، سوم این که سوکت رو به صورت پابلیک تعریف نکرده باشه

davood_61
17-04-2017, 17:11
سلام.من جزئیات رو نتونستم اینجا بنویسم ولی تو لینک زیر نوشتم.لطف می کنید بررسی کنید.
connect to ip:port usb-Ethernet adapter on android - Stack Overflow (You can see links before reply)
البته در مورد tcp6 بررسی کردم.گویا برای اینکه نخوان یه پشته پروتکل برای ipv4 و یکی برای ipv6 بسازن فقطipv6 رو ایجاد کردن.
The TCP/IP Guide - IPv6/IPv4 Address Embedding (You can see links before reply) که البته ipv4 رو هم پشتیبانی می کنه.

davood_61
22-04-2017, 21:14
سلام.من سوکت و همه متد ها رو به صورت پابلیک نوشتم ولی فایده نداشت!!