PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [پیشنهاد] ساخت ردیاب برای ماشین و موتور

masoud.sh1994
23-10-2016, 14:07
دوستان عزیز سلام
راستش چند وقت پیش رفتم تا برای موتورم که خیلی برام عزیزه یه دزدگیر که ردیاب باشه بخرم.به فروشنده گفتم یه چیزی میخوام که ولتاژ و جریانش از باتری موتورم تامین بشه و فقط قابلیت ردیابی داشته باشه به اینصورت که اگه خدایی نکرده موتورمو دزدیدن با ارسال یه پیامک, gps ای که روی ردیاب هست فعال بشه و موقعیت جغرافیایی رو با پیامک بهم برگردونه...یخورده فک کرد گفت قیمتش میشه 500 هزار تومن.دیدم قیمتش خیلی بالاست گفتم چرا خودم نسازمش.
ساخت این پروژه میتونه به درد همه بخوره چون بلخره همه تو خونشون موتور و ماشین دارن.
میخوام با کدویژن و سری atmega این برد رو بسازمش.
-تا اونجایی که من سرم میشه به یه ماژول GPS نیاز داریم که به نظرم GPS L70 ماژول خوبیه
-به یه ماژول سیم کارت نیاز داریم تا بتونه پیام دریافت و ارسال کنه نمیدونم از sm800 استفاده کنیم بهتره یا sm900
اگه به نظرتون جایگزین بهتری برای این ماژول ها هست لطفا بگید.
در کل کمک کنید تا بسازمش و همه ازش استفاده کنیم.

lida-app.ir
23-10-2016, 18:49
خودت بخوای بسازی و درست جواب بده از اونم گرون تر میشه. از یه گوشی اندروید قدیمی استفاده کن و این اپلکیشن رو روش نصب کن.

You can see links before reply

masoud.sh1994
23-10-2016, 23:14
خودت بخوای بسازی و درست جواب بده از اونم گرون تر میشه. از یه گوشی اندروید قدیمی استفاده کن و این اپلکیشن رو روش نصب کن.

You can see links before reply

ممنون از پاسخ گوییتون.
چرا گرون در میاد داداش؟ینی کدوم قسمتش اینقدر خرج بر میداره؟

lida-app.ir
24-10-2016, 12:52
ممنون از پاسخ گوییتون.
چرا گرون در میاد داداش؟ینی کدوم قسمتش اینقدر خرج بر میداره؟

قسمت جی اس ام و جی پی اس و منبع تغذیه و میکرو . جعبه و ... همه رو روی هم می گذاری مقرون به صرفه نیست.

masoud.sh1994
24-10-2016, 13:37
قسمت جی اس ام و جی پی اس و منبع تغذیه و میکرو . جعبه و ... همه رو روی هم می گذاری مقرون به صرفه نیست.

منبع تغذیه که میشه همون باتری موتور یا ماشین که با رگولاتور به ولتاژ دلخواهمون میرسیم.میکرو هم یه atmega32 زیادشم هست که هفت تومن بیشتر نیس.جعبه هم لازم نیس میشه تو خود وسیله نقلیه جاسازیش کرد.خود ماژول gps مدل L70 حدودا 45 تومنه.
درست میگم؟
البته من گوشی اندرویدی بدون استفاده دارم اما درست کردن همچین چیزی میتونه چنتا تجربه رو همزمان داشته باشه.

lida-app.ir
25-10-2016, 13:37
منبع تغذیه که میشه همون باتری موتور یا ماشین که با رگولاتور به ولتاژ دلخواهمون میرسیم.میکرو هم یه atmega32 زیادشم هست که هفت تومن بیشتر نیس.جعبه هم لازم نیس میشه تو خود وسیله نقلیه جاسازیش کرد.خود ماژول gps مدل L70 حدودا 45 تومنه.
درست میگم؟
البته من گوشی اندرویدی بدون استفاده دارم اما درست کردن همچین چیزی میتونه چنتا تجربه رو همزمان داشته باشه.

نظر شخصی من همون گوشی موبایله که جمع و جور و راحته و همه چی رو آماده داره. بازم هر طور خودت صلاح میدونی

masoud.sh1994
25-10-2016, 22:42
نظر شخصی من همون گوشی موبایله که جمع و جور و راحته و همه چی رو آماده داره. بازم هر طور خودت صلاح میدونی

ممنون از نظر شما دوست عزیز

کسی نبود یاری کنه؟

yousef55
28-10-2016, 03:03
با sim808 و یک میکرو معمولی براحتی میتونید درست کنید
نسخه آماده خواستید میتونید پیام شخضی بدید
هزینتون هم حدود 80 هزار تومن میشه خودتون بسازید

masoud.sh1994
28-10-2016, 12:40
با sim808 و یک میکرو معمولی براحتی میتونید درست کنید
نسخه آماده خواستید میتونید پیام شخضی بدید
هزینتون هم حدود 80 هزار تومن میشه خودتون بسازید

دمه شما گرم که بهم روحیه دادی.اگه اجازه بدی میخوام خودم بسازمش تا از لذت ساختش بی نصیب نمونم.فعلا یه کم سرم شلوغه دوتا پروژه دیگه دارم که به محض اینکه تموم بشه میرم سراغ همین یکی.