PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [آموزش] دانلود سری کامل مجموعه کتاب های آموزشی Raspberry Pi ( انگلیسی )

shh91
19-10-2016, 13:59
بسمه تعالی

دانلود سری کامل مجموعه کتاب های آموزشی Raspberry Pi ( انگلیسی )

لطفا و حتما قبل از دانلود، تمام توضیحات زیر را بخوانید.

دوستان عزیز، با تلاش زیاد تونستم مجموعه کاملی از pdf کتاب های آموزشی Raspberry Pi که بر روی اینترنت و در سایت ها و تالار های مختلف خارجی بود رو اینجا گرد آوری کنم. البته هنوز هم ممکن هست شما کتاب های خوبی در سایت آمازون ببینید ولی من PDF اون کتاب رو اینجا نگذاشته باشم. چون که به احتمال زیاد pdf اون کتاب در اینترنت موجود نیست و یا من هنوز نتونستم پیداش کنم!
در این مجموعه تلاش کردم فقط آخرین ویرایش و چاپ کتابها باشه، تا حجم مجموعه کتابها بی دلیل افزایش پیدا نکنه.
شما می توانید از آموزش نصب و کار با سیستم عامل های مختلف تا آموزش برنامه نویسی به زبان های مختلف مانند c ، پایتون ، اسکرچ و ... تا انجام پروژه های مختلف الکترونیکی، رباتیک ، پردازش تصویر ، اتوماسیون خانه ، ارتباط با سنسورها ، ارتباط با میکروکنترلر AVR و برد های Arduino و... را در این کتاب ها بیابید.
این مجموعه، شامل 90 کتاب هست که در 8 قسمت بر روی اینترنت آپلود شدند. قسمت های اول تا هفتم، حدود 70 تا 80 مگابایت هستند. قسمت هشتم هم که نصف کتابها رو داره، حجمش حدود 484 مگابایت هست. هر قسمت رو میتونید جداگانه دانلود و استفاده کنید. ولی از آنجا که تقریبا کتابها را بر اساس اهمیت و بهتر بودن کتاب مرتب کردم، اگر در دانلود محدودیت دارید، از قسمت اول که بهترین کتاب ها رو اونجا قرار دادم، شروع به دانلود کنید. در بخش اول، 4 کتاب فوق العاده عالی که پرفروشترین کتاب های سایت آمازون هستند قرار داده شده.
اینجا (You can see links before reply) هم یک فایل گذاشتم که تصویر جلد اول تقریبا تمامی کتاب ها و لیست اسامی کتاب های بخش اول تا هفتم داخلش هست (جهت آشنایی با کتاب ها و همچنین اگر دنبال کتاب خاصی می گردید).

سه درخواست بسیار بسیار مهم:

1- به هیچ عنوان، لینک دانلود کتاب ها را در سایت ها و گروه های خارجی قرار ندهید.
2- دوستان می توانند در سایت ها یا وبلاگ خودشان و یا تالار های ایرانی دیگر این لینک دانلود ها را قراردهند، ولی لطفا تمام توضیحاتی که گفتم را حتما انتقال دهید ( متن را کلا کپی کنید!:lol:)

3- برای بنده حتما دعا بفرمایید!You can see links before reply

دانلود کتاب ها:

رمز فایلها: shh

دانلود بخش اول (You can see links before reply)

دانلود بخش دوم
(You can see links before reply)

دانلود بخش سوم
سایر بخش ها، در روزهای آتی...

shh91
21-10-2016, 12:33
دانلود بخش چهارم
دانلود بخش پنجم
دانلود بخش ششم
دانلود بخش هفتم (You can see links before reply)

shh91
28-10-2016, 19:24
دانلود بخش هشتم ( آخرین بخش) (You can see links before reply)
دوستان، چون نصف کتابها در بخش هشتم هست، حجمش حدود 484 مگابایت هست و برای اینکه اگر پس از دانلود فایل، با مشکل خراب بودن و extract نشدن مواجه شدید، بتونید فایل رو تعمیر کنید و لازم نباشه دوباره دانلود کنید، 10 درصد افزایش حجم، به دلیل قرار دادن recovery هست.

علاوه بر مجموعه کتاب های فوق، خود بنیاد Raspberry Pi تعدادی کتاب رایگان در سایتش قرار داده که اونها رو هم به صورت کامل می تونید از اینجا (You can see links before reply) دانلود کنید.
نام کتاب ها:
Essentials Bash
Essentials C
Essentials Games
Essentials GPIOZero
Essentials Minecraft
Essentials Scratch
Essentials SenseHAT
Essentials Sonic Pi
Projects Book

رمز فایلها: shh