PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : pin diagram lpc 1768

aliamini485
10-08-2016, 14:53
سلام آقای زرکوب بنده بورد lpc1768 و آموزش کامل شما رو خریداری کردم .خیلی آموزش خوبی هستش.فقط الان که نیاز به کار با خود بورد دارم برای پیدا کردن پایه های پورت ها ، داخل دیتا شیت تصویری از میکرو پیدا نکردم.اگه امکان داره یکم در مورد خود بورد و خود lpc 1768 توضیح بدین.آموزشی که تهیه کردین خیلی کامله و همه جزئیات را دارد.خسته نباشید

M.ABDOLLAHI
10-08-2016, 16:50
سلام آقای زرکوب بنده بورد lpc1768 و آموزش کامل شما رو خریداری کردم .خیلی آموزش خوبی هستش.فقط الان که نیاز به کار با خود بورد دارم برای پیدا کردن پایه های پورت ها ، داخل دیتا شیت تصویری از میکرو پیدا نکردم.اگه امکان داره یکم در مورد خود بورد و خود lpc 1768 توضیح بدین.آموزشی که تهیه کردین خیلی کامله و همه جزئیات را دارد.خسته نباشید
سلام ببین بنظرم بهتره بهش پیام خصوصی بدی تا حتما پیامت را ببینه

mzarkoob
11-08-2016, 01:22
سلام
میبینم. چرا نبینم !؟
در مورد برد که یک شماتیک همراهش هست . کافی نیست!؟

dariush_ab
11-08-2016, 02:12
سلام.
برای پایه شکل پیوست هست. بد نیست.
تو لینک زیر هم هر چی بخواین هست.
LPC1768 Configurator | nanohome.be (You can see links before reply)

M.ABDOLLAHI
11-08-2016, 02:31
سلام
میبینم. چرا نبینم !؟
در مورد برد که یک شماتیک همراهش هست . کافی نیست!؟
بابا تو دیگه کی هستی:wink: ما چاکریم:mrgreen: گفتم اخه ممکنه نفهمی که با تو کار داره از این نظر

dariush_ab
11-08-2016, 02:53
بابا تو دیگه کی هستی:wink: ما چاکریم:mrgreen: گفتم اخه ممکنه نفهمی که با تو کار داره از این نظر

سلام مهندس.
میگم این فونت کامپیوترتون کمی پررنگه نورش رو کم کنید. البته خوندش راحته.
مهندس زرکوب تمام پستها رو چک میکنن حتی اونایی که مربوط بهشون نیست.
:mrgreen:

M.ABDOLLAHI
11-08-2016, 12:33
سلام مهندس.
میگم این فونت کامپیوترتون کمی پررنگه نورش رو کم کنید. البته خوندش راحته.
مهندس زرکوب تمام پستها رو چک میکنن حتی اونایی که مربوط بهشون نیست.
:mrgreen:
عجب بابا!!! ببین من یک چیزی بهت بگم این مهدی زمان ما خیلی مظلوم بود حالا دیگه حسابی گردنش کلفت شده :mrgreen: ما که خیلی دوستش داریم ولی باید یک دست کتک حسابی با همراهی همدیگه بزنیمش که دلمون خنک بشه:mrgreen:

aliamini485
14-08-2016, 17:09
مهندس جان من فایل های همراه بورد رو دریافت نکرده بودم.از راهنمایی تون خیلی ممنونم.

- - - Updated - - -

warning: #1-D: last line of file ends without a newline
مهندس زرکوب عزیز این پیغام رو چطور میشه برطرف کرد