PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صنعتی ترین کاری که با میکروهای stm32 انجام دادید را معرفی کنید

M.ABDOLLAHI
09-08-2016, 16:14
سلام دوستان یک فکر خوب به نظرم رسید میخواستم بپرسم هر کدام از شما صنعتی ترین پروژه ای که در محیطهای پر از نویز با میکرو stm32 انجام دادین چی بوده به عنوان مثال خود من پرژه کوره القایی را که خیلی هم نویز داره با این میکرو انجام دادم تا الان هم که الحمدلله ظاهرا داره کار میکنه میخوایم ببینیم ایا واقعا این میکرو به اندازه کافی صنعتی هست یا نه یا علی مدد:125:

hadiabdi
18-09-2016, 18:06
میکرو خیلی خوبیه اصول برنامه نویسی و سخت افزار و خوب رعایت کنی با هر میکرویی میشه تو صنعت کار کرد ولی من خودم stm32 خیلی میپسندم من تو کارای صنعتی استفاده کردم خیلی خوب جواب میده

bbj
14-10-2016, 00:27
میکرو خیلی خوبیه اصول برنامه نویسی و سخت افزار و خوب رعایت کنی با هر میکرویی میشه تو صنعت کار کرد ولی من خودم stm32 خیلی میپسندم من تو کارای صنعتی استفاده کردم خیلی خوب جواب میده

کاملا صحیح هست. مثلا داخل یک سر تجهیزات یکسوساز تریستوری از شرکت هیوندا دیدم avr استفاده شده. داخل Tpr های شرکت اتونیکس دیدم از atmel بود فکر کنم arm بود. داخل یک سری دستگاه جوش pic بود کنترلر ی دستگاه توزین هم pic بود. lpc ها رو داخل یک سری plc ایرانی دیدم. میکروهای stm هم داخل ecu ماشین دیدم. کلا این صحبت که بستگی به طراحی خودت داره رو قبول دارم. ترجیح شخصی خودم stm ها هست

M.ABDOLLAHI
14-10-2016, 01:29
کاملا صحیح هست. مثلا داخل یک سر تجهیزات یکسوساز تریستوری از شرکت هیوندا دیدم avr استفاده شده. داخل Tpr های شرکت اتونیکس دیدم از atmel بود فکر کنم arm بود. داخل یک سری دستگاه جوش pic بود کنترلر ی دستگاه توزین هم pic بود. lpc ها رو داخل یک سری plc ایرانی دیدم. میکروهای stm هم داخل ecu ماشین دیدم. کلا این صحبت که بستگی به طراحی خودت داره رو قبول دارم. ترجیح شخصی خودم stm ها هست
چه عرض کنم ولایکن تا وقتی که stm32 هست با اینهمه امکانات و قیمت ارزان و اون cubemx و کتابخانه hal مگر ادم مرض داره بره با میکرو دیگه کار کنه