PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [سوال] یافتن دو نقطه روبروی هم پشت دیوار

amkoshesh
25-07-2016, 13:17
سلام من دنبال یه ماژول سنجش میدان آهنربا هستم که خیلی حساس باشه . 50 عدد آهنربای فوق نوع nd گرد قطر 1 سانت و ضخامت 2 میل پشت سر هم وصل کردم که توانشون جمع بشه حالا این آهنربا رو در فاصله 20 سانتی از گوشی موبایل ( نرم افزار جعبه ابزار قسمت فلز یاب )میگیرم با سنسور گوشی میتونم حسش کنم ولی فاصله که زیاد میشه سنسور گوشی جواب نمیده چون هیچی که نزدیک گوشی نباشه 30 میکرو تسلا میدان نشون میده فکر کنم مال قطعات خود گوشی باشه . خب حالا شما چه ماژولی رو معرفی میکنید که همچین میدان قوی رو از فاصه 60 سانتی حس کنه؟؟
کار برد این چیزی که میخوام درست کنم در نهایت این خواهد بود که دو نقطه مقابل هم رو در پشت دیوار پیدا میکنه(یکی فرستنده که آهنرباست . یکی گیرنده که سنسوره) ... آیا ایده بهتری دارید ""غیر از استفاده از آهنربا ""برای چیزی که میخوام بسازم؟

amkoshesh
26-07-2016, 18:57
آهاااااااای کسی نیست جواب منو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

electera
27-07-2016, 14:58
برای این فاصله فلزیاب میتونه به کمکتون بیاد و از اونجایی که این ابزار نیاز به مجوز داره و قیمتش بالاست میشه از فلزیابهای آموزشی و دست ساز هم استفاده کرد.
حداقل توضیحات سیم پیچ فلزیاب (سنسور گیرنده) رو میتونین در نت پیدا کنین.

amkoshesh
27-07-2016, 20:40
برای این فاصله فلزیاب میتونه به کمکتون بیاد و از اونجایی که این ابزار نیاز به مجوز داره و قیمتش بالاست میشه از فلزیابهای آموزشی و دست ساز هم استفاده کرد.
حداقل توضیحات سیم پیچ فلزیاب (سنسور گیرنده) رو میتونین در نت پیدا کنین.
سلام عزیزم دقت فلز یاب خیلی داغونه من میخوام با عبور از دیوار 50 سانتی حداکثر شعاع 5 سانت خطا داشته باشه

Hesam1984
28-07-2016, 13:35
شما احتمالا می خواهین سوراخ در دیوار بکنین و جاش دقیق باشه. فکر جالبی کردین و من فکر کنم سنسور صنعتی مغناطیسی یک جا دیدم ساخت کاراخانه تگزاس بود. پیدا کنم خبر اشو میدم ولی نمی دونم ایران هست یا نه

amkoshesh
30-07-2016, 13:47
شما احتمالا می خواهین سوراخ در دیوار بکنین و جاش دقیق باشه. فکر جالبی کردین و من فکر کنم سنسور صنعتی مغناطیسی یک جا دیدم ساخت کاراخانه تگزاس بود. پیدا کنم خبر اشو میدم ولی نمی دونم ایران هست یا نه
دقیقا دوست من
یه جا یادداشت بکن که فراموش نکنی ممنون از پشتیبانیتون

دوستان عزیز مهندسان جوان کسی نیست دیکه منو یاری کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amkoshesh
04-08-2016, 10:50
Aloooooooooo. ای انجمن یاری برسان

Hesam1984
07-08-2016, 00:10
یه همچین چیزهایی به کارت میاد ایا؟

سنسور مغناطیسی (You can see links before reply)