PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی تاچ اسکرین السیدی 7 اینچ فروشگاه

mihman
21-04-2016, 12:27
سلام

دوستان من یدونه از السیدی های 7 اینچ با تاچ خازنی از فروشگاه سایت خرید کردم
راه اندازی خود السیدی نکته خاصی نداره
منتها نمیدونم برای راه افتادن تاچش باید چیکار کنم
تو سایتش به آدرس 800×480, 7 inch Capacitive Touch Screen LCD, HDMI interface, supports various systems (You can see links before reply) یکسری فایل برای دانلود هست منتها نمیدونم چجوری باید این درایور ها را روی رسپبری نصب کنم.
سیستم عامل رسپبین جسی هست.
کسی میتونه من مبتدی را راهنمایی کنه؟؟؟؟

dariush_ab
21-04-2016, 13:36
سلام

دوستان من یدونه از السیدی های 7 اینچ با تاچ خازنی از فروشگاه سایت خرید کردم
راه اندازی خود السیدی نکته خاصی نداره
منتها نمیدونم برای راه افتادن تاچش باید چیکار کنم
تو سایتش به آدرس 800×480, 7 inch Capacitive Touch Screen LCD, HDMI interface, supports various systems (You can see links before reply) یکسری فایل برای دانلود هست منتها نمیدونم چجوری باید این درایور ها را روی رسپبری نصب کنم.
سیستم عامل رسپبین جسی هست.
کسی میتونه من مبتدی را راهنمایی کنه؟؟؟؟
سلام.
آیا از ایمجهای آماده خودش استفاده می کنید و تاچ همچنان کار نمیکند؟
7inch HDMI LCD (B - Waveshare Wiki (You can see links before reply(B))

mihman
21-04-2016, 18:16
سلام.
آیا از ایمجهای آماده خودش استفاده می کنید و تاچ همچنان کار نمیکند؟
7inch HDMI LCD (B - Waveshare Wiki (You can see links before reply(B))

سلام.نه من روی بوردم خیلی وقت پیش یه رسپبین نصب کردم و میخام فقط درایور تاچ را نصب کنم.
مثلا آیا از طریق دستور sudo get-apt install نمیشه درایورش را نصب کرد و حتما باید ایمج رسپبین موجود در سایت مذکور نصب بشه؟

dariush_ab
21-04-2016, 20:26
سلام.نه من روی بوردم خیلی وقت پیش یه رسپبین نصب کردم و میخام فقط درایور تاچ را نصب کنم.
مثلا آیا از طریق دستور sudo get-apt install نمیشه درایورش را نصب کرد و حتما باید ایمج رسپبین موجود در سایت مذکور نصب بشه؟
سلام.
اولویت با نصب رزبین آماده هستش.
شما می تونید از همون لینک درایور جداگانه را دریافت و نصب کنید.
موفق باشید.

Sedhadi
25-10-2016, 16:16
سلام

ما داریم یه دستگاهی میسازیم که توش میخوایم یه LCDی 7 اینچیِ non-touch با function keypad بذاریم. ولی میخوام دستم باز باشه که اگه یه وخ لازم شد، پنل تاچ بذارم روش.
کسی چیزی سراغ داره؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

kavir
28-10-2016, 23:29
سلام

ما داریم یه دستگاهی میسازیم که توش میخوایم یه LCDی 7 اینچیِ non-touch با function keypad بذاریم. ولی میخوام دستم باز باشه که اگه یه وخ لازم شد، پنل تاچ بذارم روش.
کسی چیزی سراغ داره؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.
سلام
در تاپیک جدا باشه مطرح کنید یا زنگ بزنید فروشگاه مشاوره بگیرین