PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کوادکوپتر پرینت 3 بعدی شده و ایران اپن 2016 !

modj.ir
18-03-2016, 20:52
حدودا 2 سال پیش اولین کنترل از راه دور دست ساز برای کوادکوپتر رو ساختم که به مرور امکانات بیشتر و بیشتر شد ، امکانات زیادی که الان شامل کنترل اکثر چیز ها از انواع اسلحه و لیزر و بردارنده بار و ... رو روی خودش هست تا امکانی نظیر اتصال مستقیم به کامپیوتر برای کنترل کواد از طریق برنامه پردازش تصویر موجود در پی سی .
الان چند ماهی هست که بدنه کواد کوپتر رو پرینت کردم ، نمی خوام ادعا کنم اولین هست ، اما اصولا تا الان توو هیچ مسابقه یا جایی ندیدم نمونه اش رو .
انواع فلایت های دست ساز هم آماده است و بر خلاف اکثر مواردی که دیدم ، کلا روی کد ها کار شده و کاستوم واقعی شدن .
2 مورد گیمبال ، یکی قابل کنترل با اون کنترل از راه دور دست ساز و یکی هم با عملکردی شبیه سایر گیمبال ها آماده شده .
دوربین های فرستنده دار از 4.5 گرمی گرفته تا برد بالا هم به هر نوعی تهیه و آماده شده .
ایده هایی توی کواد رو پیاده کردم که فعلا نمی خوام اینجا توضیح بدم تا بتونم امتیاز فنی اونها رو توی مسابقات داشته باشم .
اما نکته جالب این هست که با وجودی که از آماده نبودن حداقل 3تیم که اسم اونها توی لیست انتخاب شده های ایران اپن هست ، اطمینان دارم و می دونم کلا دانش فنی پشت ماجرا چقدر هست و اینکه اطلاع دارم از تماس تلفنی اساتید محترم با مسئولین برگزار کننده که فقط برای دریافت بودجه از دانشگاه ، درخواست دادن الکی تایید بشه تیم هاشون ! تیم من رد شده و با بدنه دست ساز ، فلایت دست ساز ، کنترل دست ساز و ... مجاز به شرکت در این مسابقات نیست !
امسال اگر در 3 روز برگزاری مشکلی برام پیش نیاد ، آنشالله با همراه داشتن ربات در مسابقات حضور پیدا می کنم و مسئولین اصلی برگزار کننده ربوکاپ که اصولا تا امروز دیده بودم برای بازدید به مسابقات میان رو بالای سر تیم هایی که می دونم خواهم برد ، با نشون دادن ربات خودم و بقیه ، به طور حتم سعی می کنم کمی این مافیا و سیرکی که برای خود نمایی بعضی اساتید برگزار میشه رو ، البته با وجودی که می دونم اتفاقی نخواهد افتاد ! ولی شفاف سازی کنم تا دستکم دلم خنک بشه !

sobhan537
19-03-2016, 15:43
ایرانه دیگه.........

vahid_22002
19-03-2016, 16:35
دقیقا چون ایرانه باید اصلاح بشه
و کار با من بمیرم و تو بمیری جلو نره
و گرنه همین آشه و همین کاسه

mohammadne
20-03-2016, 00:56
اتفاقا 2 سال پیش همین جریان برای من هم پیش اومد با وجود اینکه 6 ماه وقت گذاشتم و بدنه ، برد کنترل ، اسپیدکنترلها و برد رادیو کنترل هم دست ساز خودم بود مسوولین دانشگاه ربات شخص دیگه ای که از نزدیکان مسوول مسابقات دانشگاه بود و 0 تا 100 اسمبل شده بودو اصلا از برنامه نویسی و الکترونیک اطلاعاتی نداشت رو برای فرستادن به مسابقان انتخاب کردند. این تصویر نمونه اولیه بود که بدنه رو با لحیم کاری اسپک دوچرخه ساختم که استحکام بالا و وزن پایینی داشت.

You can see links before reply

mzarkoob
20-03-2016, 07:14
سلام
بسیار عالی
یک فیلم از پروازش می تونید قرار دهید؟

erfanjeddy
20-03-2016, 11:59
آفرین به شما، درک میکنم احساستونو، در حدی نیستم که حرف حکیمانه بزنم ولی به عنوان یک ایرانی که بارها در چنین موقعیتی قرار داشتم نتیجه گرفتم که به پشت سر نگاه نکنم و ادب را از بی ادبان بیاموزم. شما هم یک روز جای اون استاد خواهی نشست، به اون روز فکر کن. اون روز شما چه خواهی کرد؟

mohammadne
24-03-2016, 17:25
مهندس از فریمور کلین فلایت استفاده کردی ؟! بهت پیشنهاد میکنم از پی ایکس 4 استفاده کنی.