PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم دریافت پیامک با اینکه شبکه شناسایی شده

mehdiit
24-02-2016, 10:55
سلام
دوستان من چند وقتیه یه مشکلی در هنگام استفاده از ماژولای gsm برام پیش اومده
اینکه گاهی وقتا با اینکه شبکه سیم کارت در دسترسه و حتی زنگ هم میخوره ولی پیامکی دریافت نمیشه
حافظه ی سیم کارت رو هم خالی میکنم ولی بازم این مشکل وجود داره و پیامکی گرفته نمیشه
بنظر شما مشکل از کجاست؟
باید کامند خاصی ست کنم؟

mzarkoob
24-02-2016, 12:40
سلام
سیم کارت بذارید در یک گوشی ببینید اونجا دریافت می کنه؟

mehdiit
24-02-2016, 18:10
سلام
سیم کارت بذارید در یک گوشی ببینید اونجا دریافت می کنه؟

بله مهندس - اونجا دریافت میکنه
این اولین ماژولی نیست که این اتفاق براش میفته
قبلا هم این مورد رو داشتم
سیم کارتی که روش هست همراه اوله
با پشتیبانی که تماس گرفتم گفتن معمولا رو گوشیای قدیمی بعضی وقتا این اتفاق میفته و باید سیم کارت رو بذاری رو یه گوشی دیگه و مجددا برش دارید تا درست بشه ولی اینطوری اصلا برا یه دستگاه کنترلر پیامکی جالب نیست
طرف هر دفه باید بره سیم کارت رو در بیاره و دوباره بذاره

sobhan537
24-02-2016, 19:21
سلام
دوستان من چند وقتیه یه مشکلی در هنگام استفاده از ماژولای gsm برام پیش اومده
اینکه گاهی وقتا با اینکه شبکه سیم کارت در دسترسه و حتی زنگ هم میخوره ولی پیامکی دریافت نمیشه
حافظه ی سیم کارت رو هم خالی میکنم ولی بازم این مشکل وجود داره و پیامکی گرفته نمیشه
بنظر شما مشکل از کجاست؟
باید کامند خاصی ست کنم؟
سلام
اقا مهدی خیلی مخلصتم. خوبی داداش؟

شماره مرکز خدمات پیامک رو درست ست کردی؟

mehdiit
25-02-2016, 09:42
سلام
اقا مهدی خیلی مخلصتم. خوبی داداش؟

شماره مرکز خدمات پیامک رو درست ست کردی؟
سلام سبحان جون
ممنون عزیز-شما خوبی؟
بله -اونم برا اینکه مطمئن بشم مجددا از پشتیبانی پرسیدم و چند باری ست کردم ولی فایده ای نداره:sa:

mehdiit
25-02-2016, 09:50
البته این ماژولی هم که الان استفاده میکنم Sim800 هست ولی قبلا با Sim900 هم همین مشکل رو داشتم
یه فریم ور جدید ریختم روی sim800 -مشکل دریافت پیامکش حل شد ولی یه مشکل دیگه پیدا کرد و اونم اینکه پیام ها میره تو یه حافظه ی دیگه و از خونه ی 50 به بعد حافظه شروع به پر شدن میکنه (با اینکه کل حافظه رو هم خالی میکنم!)
یعنی وقتی اولین پیام میاد بجای دریافت
CMTI: "SM",1
این میاد
CMTI: "ME",51
با کامند CPMS هم تغییر دادم ولی بازم تاثیری نداشت

ALI_AVR
08-03-2016, 01:04
البته این ماژولی هم که الان استفاده میکنم Sim800 هست ولی قبلا با Sim900 هم همین مشکل رو داشتم
یه فریم ور جدید ریختم روی sim800 -مشکل دریافت پیامکش حل شد ولی یه مشکل دیگه پیدا کرد و اونم اینکه پیام ها میره تو یه حافظه ی دیگه و از خونه ی 50 به بعد حافظه شروع به پر شدن میکنه (با اینکه کل حافظه رو هم خالی میکنم!)
یعنی وقتی اولین پیام میاد بجای دریافت
CMTI: "SM",1
این میاد
CMTI: "ME",51
با کامند CPMS هم تغییر دادم ولی بازم تاثیری نداشت

slm dadash manam daghighan moshkele shomaro daram
che karddi shoma?

mehdiit
08-03-2016, 09:33
slm dadash manam daghighan moshkele shomaro daram
che karddi shoma?
سلام
ظاهرا مشکل در سیم کارت های همراه اوله
یه سیم کارت همراه اول دیگه انداختم ، اون یکی مثه ایرانسل عمل کرد و پیامک تو خونه ی اول حافظه ی sm ذخیره شد
ولی این محدودیت بزرگیه و نباید اینطوری بشه
ممکنه یه جا لازم باشه سیم کارت همراه اول استفاده بشه و اون سیم کارتم مشکل داشته باشه
اگه راه حلی براش پیدا کردی حتما بیا اینجا بگو دوست عزیز:0013: