PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برد آموزشیstm32f103zet6

cpld
20-02-2016, 21:12
دوستان سلام

من یکی از بردهای آموزشی stm32f103zet6 رو خریداری کردم و چون تازه کارم و به زبان (سی) تسلط ندارم از فروشگاه آموزش برنامه نویسی( سی )را به همراه برد آموزشی lpc1768(آموزش نحوه رجیستر کردن و توابع cmsis خریداری کردم .آیا میتونم با یاد گیری 1768lpc رو برد stmتسلط پیدا کنم .آیا رجیستر ها و توابع cmsis این 2 میکرو باهم تفاوت دارند؟چون نمیخوام دوباره هزینه کنم و برد lpc رو بخرم .دوستان به کمکتون نیاز دارم

mzarkoob
20-02-2016, 21:19
سلام
سی که مشترک هست !
ولی رجیسترها فرق داره
الان فرصت نیست همه توابع cmsis را چک کنم ولی اونم اسمهاش فرقهایی داره.

cpld
20-02-2016, 23:58
مهندس زرکوب سلام ممنونم از پاسختون .فقط میخواستم بدونم اگه lpc رو یاد بگیرم میتونم با stm کارکنم (البته برد lpc )ندارم .

hajar1272
21-02-2016, 12:11
دوستان سلام

من یکی از بردهای آموزشی stm32f103zet6 رو خریداری کردم و چون تازه کارم و به زبان (سی) تسلط ندارم از فروشگاه آموزش برنامه نویسی( سی )را به همراه برد آموزشی lpc1768(آموزش نحوه رجیستر کردن و توابع cmsis خریداری کردم .آیا میتونم با یاد گیری 1768lpc رو برد stmتسلط پیدا کنم .آیا رجیستر ها و توابع cmsis این 2 میکرو باهم تفاوت دارند؟چون نمیخوام دوباره هزینه کنم و برد lpc رو بخرم .دوستان به کمکتون نیاز دارم

سلام من هم یکی از این بردها رو پارسال خریدم اگر سی رو بلد باشین و قسمت های مختلف میکرو رو هم تا حدودی بشناسین کارتون راحت می شه . شما همون سی رو کار کنید بعد برا lpc1768 اموزش های مربوط به کار با cmsis رو کار کنید تا با قسمت های مختلف میکرو مثل پورت سریال ، ورودی خروجی ها و ... اشنا بشید بعد برید سراغ برد stm تون این بردی که گرفتین یه cd داره که مثال های خوبی در مورد راه اندازی هر قسمت از برد توش هست با همون ها می تونید به راحتی راش بندازین ....موفق باشید:hi: