PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : tv & ARM

arsalan681
01-01-2010, 22:50
سلام حالا که lcd n96 راه افتاد پیشنهاد می کنم تلویزیون رو هم با arm راه بندازید.

armstk
02-01-2010, 00:45
فكر جالبي هست ؟؟؟ ولي بايد از خيرش گذشت چون با چه ماژول يا مداري مي خايم اين كا رو انجام بدين؟ تيونر هاي آنالوگ تلوزيون هاي معمولي تو بازار هستش وقيمتي هم نداره(حدود4 ،5 تومنه)
ولي آنالوگ هستند وپروتكل خاصي دارن
ولي اگر در گوشي هاي tv چيني رو باز كنين داخلش يك دونه تيونر داره كه شايد بشه باهاش يه كارايي كرد :wink:

arsalan681
10-01-2010, 13:24
فكر جالبي هست ؟؟؟ ولي بايد از خيرش گذشت چون با چه ماژول يا مداري مي خايم اين كا رو انجام بدين؟ تيونر هاي آنالوگ تلوزيون هاي معمولي تو بازار هستش وقيمتي هم نداره(حدود4 ،5 تومنه)
ولي آنالوگ هستند وپروتكل خاصي دارن
ولي اگر در گوشي هاي tv چيني رو باز كنين داخلش يك دونه تيونر داره كه شايد بشه باهاش يه كارايي كرد :wink:

من Tv رو با avr راه انداختم به اینصورت که ستونهایی از رنگ سفید و خاکستری فقط در همین حد مدار اتصالش رو هم دارم

farzadsw
10-01-2010, 19:58
تلوزیون رو میشه با avr خالی هم میشه سیاه سفید راه انداخت ، با یه ic تولید سیگنال pal میشه حتی رنگی هم نشون داد. ولی استفاده از میکرو برای نمایش تصویر یا نوشته روی تلوزیون کاربردی نداره چون بیشتر وقت میکرو صرف تولید سیگنال های تلوزیون میشه .
منم قبلا دنبال راه اندازی تلوزیون با میکرو بودم و 2-3 تا پروژه هم با مدارش پیدا کردم : نمایش متن روی تلوزیون شبیه محیط داس ، بازی های ساده مثل پینگ پنگ و اسیلوسکپ . ولی بعدا انگیزه ای برای ساختش نداشتم. ii998)
اگه میخواید براتون آپلود کنم .

*تیونر برای دریافت ونمایش سیگنالهای تلوزیون(صداسیما) هست نه تولید سیگنال پال و ntsc

arsalan681
10-01-2010, 22:05
ممنون میشم اگر آپلود کنید

farzadsw
11-01-2010, 00:43
تو وبلاگم گذاشتم :
You can see links before reply
(چون مربوط به avr میشه اونجا هم مطرح میکنم)