PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انجام پروژه(ریموت کنترلر)

reza1989
08-02-2016, 02:32
با عرض سلام خدمت همگی دوستان
پروژه ای دارم با عنوان" ریموت با برد حداکثر 10 متر".
در این پروژه از میکرو کنترلر ATMega32 استفاده می شود. فرستنده دارای کلید های کنترلی زیر می باشد:
• یک کلید فشاری برای خاموش و روشن کردن دستگاه، مشابه به یک کنترل تلوزیون با عنوان کلید power
• دو کلید فشاری برای خاموش و روشن کردن دو LED در قسمت گیرنده. این کلید ها در صورت روشن بودن دستگاه ( روشن بودن دستگاه با فشردن کلید Power) عمل می کنند.
• یک کلید با عنوان ON-Timer برای تنظیم زمان روشن شدن سیستم و عمل کردن سیستم به ازای تایمر تنظیم شده به وسیله کلید های کم و زیاد در طرف فرستنده.
• یک کلید با عنوان OFF-Timer برای تنظیم زمان خاموش شدن سیستم و عمل کردن سیستم به ازای تایمر تنظیم شده به وسیله کلید های کم و زیاد در طرف فرستنده.
• یک کلید Up TIMER برای تنظیم دقیقه به مقادیر بالا
• یک کلید Down TIMER برای تنظیم دقیقه به مقادیر پایین
تکنولوژی های مختلفی میشه برای این ریموت استفاده کرد، منتهی برای من برد این سامانه به علاوه نویز پذیری کم در فضایی باز و شرایط عادی مثل نور مستقیم خورشید مهم هست. مثلا ریموت مادون قرمز یا ریموت با استفاده از ماژول های مخابراتی مثل بلوتوث مواردی هست که قابل استفاده اند.
لطف میفرمایید به من در انجام این پروژه کمک بفرمایید یا در صورتی که برای هر یک از دوستان انجام این پروژه تا مدت زمان 10 روز مقدور هست، به من اطلاع بدهید نسبت به پروژه و شرایط انجام آن توافق کنیم. اگر که ساکن مشهد باشید به خاطر فرصت کم بهتر به نتیجه میرسیم.
با تشکر

aminlezgi
08-02-2016, 14:56
با سلام ساکن مشهد هستم با این شماره تماس بگیرید .