PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سلام و خسته نباشید حضور دوستان و سروران عزیزم

sadegh_rayan2000
26-01-2016, 21:42
سلام به همه کسانی که دارن این مطلبو میخونن
دو تا تاپیک ایجاد کردم برا حل مشکلم اما گویا کسی حاضر نشد بما حتی یه کمک کوچیک هم بکنه

You can see links before reply 8%B1-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D9%88%D9%82%D8%B9%DB%8C%D8%AA-%DB%8C%D8%A7%D8%A8-new-post.html

ارسال و دریافت داده از طریق spi (You can see links before reply)

کسانی که نمی دونن جریان چیه یه سری به لینک زیر بزنن
من دنبال یه دوست و همکار هستم که دوست داشته باشه تو کار تیمی شرکت کنه ؛ یکی رو میخوام که عاشق برنامه نویسی با اولویت بسکام و بعدش کدویژن باشه . بدون هیچگون چشم داشتی دلش بخواد تو پروژه های مختلق الکترونیکی نقش مهمی رو ایفا کنه . من به هرکی که رو زدم بهم گفت باید فلان قدر پول و هزینه بهم بدی تا برات اینکارو انجام بدم . حق داره این حرفو بزنه اما من هم در جواب اون عزیزان میگم که چون شما اومدی تو این پروژه سهیم شدی یه گوشه ایشو بگیری هر چی امتیاز برا کارمون کسب بشه تو هم تو منافعش شریکی .

مطلب کلامم رو بگم اینه که دنبال فرد یا افرادی هستم که :
1-مادی نباشن

2-عشقشون انجام کارهای اینچنینی باشه
3-اهل کار گروهی و کار تیمی باشن

من تنهام ؛ تجربه هامم تا اون حدی که واردم رو تو تاپیک خودم گفتم . اگه کسی از دوستان تمایل داشت با من همکاری کنه بهم بگه ان شالله بتونیم در کنار هم کارهای بزرگی رو انجام بدیم

microdavari
27-01-2016, 09:57
سلام
من می تونم پاره وقت کار کنم تخصصم هم بدک نیست
من در بخش تحقیقات توسعه یافته هواپیمایی ماهان فعالم.

نکته : اگر چنین همکاری نیاز داری باید بگم من این کار را انجام میدم ولی با این شرط که دوطرفه باشه و تیم واقعا تیم باشه
are you ready?
lets Go!

sadegh_rayan2000
27-01-2016, 14:12
سلام

ممنون از اینکه یکی پیدا شد

یه سر لطفا برو تو تاپیکایی که زدم بخونشون کامل برادر

ببین چجوری می تونی بهم کمک کنی

و اینکه منظورت از دو طرفه باشه یعنی چی ؟

یه نکته بگم عزیز , من خیلی آماتورم تو برنامه نویسی ولی تو زمینه سخت افزار کارم بدک نیستش - من نقص علمی دارم تو بعضی زمینه ها ؛ دوست دارم بتونم کسایی رو باهاشون درارتباط باشم تا بتونن موارد و نقص های غلمی که داریمو بتونیم بپوشونیم و برطرف کنیم

صحبت های مفصل تر رو وقتی تاپیکارو کامل خوندی و جواب دادی انجام می دیم

یه مورد فقط : سرمایه من ابزار و وسایل و قطعاتم هستش , اگه بتونیم کارای درست حسابی رو با کمک هم و بقیه انجام بدیم مطمئن باش به سود خودمونه