PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کنترل یک گیرنده با sim900

mus
12-01-2016, 19:58
با سلام خدمت دوستان و اساتید. یه راهنمایی در مورد ساخت یک گیرنده میخوام که با سیم کارت تلفن فعال شه و بشه با موبایل بهش وصل شد و همزمان چند تا وسیله رو روشن یا خاموش کنیم. البته فقط با یک شماره تلفن خاصی که بهش زنگ میزنیم(خودمون براش تعریف کنیم) فقط فعال شه.

اخطار به سوالات مشکوک و خرابکارانه به هیچ وجه پاسخ داده نخواهد شد.
لطفا رعایت بفرمایید.با تشکر

sobhan537
13-01-2016, 00:48
سلام
با استفاده از ماژول sim900 و خاصیت dtmf میتونید این کار رو انجام بدید.

موفق باشید...

mus
13-01-2016, 10:27
اخطار

mohammadne
13-01-2016, 12:54
یه ماژول sim900 و یه اردینو بخر و تنظیمش کن تا وقتی با ماژول تماس گرفته میشه اردینو شماره شما رو تشخیص بده و ارتباط رو وصل کنه، همچنین وقتی براش دستوری فرستادی اردینو وسیله ای رو خاموش یا روشن کنه، باید کار با اردینو و دستورات sim900 رو یاد بگیری و اونقد هم طولانی هست که اینجا نمیشه با جزئییات نوشت.

sarbaz13
14-01-2016, 00:24
سلام
من نمیدونم چرا این روزها چندتایی هستند که دنبال
کارهای مشکوک هستند؟
یکی می خواهد شنود کند
یکی میخواهد در گاو صندوق باز کند
یکی هم می خواهی یه جسمی که پشت دیوار ی که قطرش 3 متر هست با استفاده از سنسور جسمشو کنترل کند؟
این مبحث های مشکوک دردسر سازه
و همینجا لازم میبینم که یه اخطار بدهم
و دوستان بیشتر حواسشون رو چمع کنند و اطلاعات ندهند.

mohammadne
14-01-2016, 00:38
دوباره خاستم اون جمله رو بنویسم گفتم شما سانسور میکنی، امیدوارم قبل از انجام کاری مجازات های شنود غیر مجاز رو مطالعه کرده باشند، عواقب کار به گردن خودشونه.

الف- حمل و نگهداری: مجازات تعزیری حبس یا جزای نقدی درجه‌هشت یا هردو مورد.

ب- تولید، توزیع، عرضه، معامله، واردات و تبلیغ: مجازات تعزیری حبس یا جزای نقدی درجه‌هفت یا هردو مورد یادشده.

ج- نصب، جاسازی و استفاده: مجازات تعزیری حبس یا جزای نقدی درجه‌شش یا هردو مورد.

mzarkoob
14-01-2016, 10:57
سلام
کنترل با sim900 چیزی هست که شما با کامند های sim900 درگیر هستید و پورت سریال.
وقتی می خواهید اس ام اس بفرستید بایستی کامند مربوطه را با میکرو بفرستید به ماژول. تا اینجا کمی ساده هست
وقتی می خواهید اس ام اس دریافت کنید بایستی تا کامند مربوطه اومد در پورت سریال تشخیص دهید و بر اساس متنی که اومده تصمیم بگیرید چیکار کنه. این یکم درد سر داره

mus
16-01-2016, 23:18
دوباره خاستم اون جمله رو بنویسم گفتم شما سانسور میکنی، امیدوارم قبل از انجام کاری مجازات های شنود غیر مجاز رو مطالعه کرده باشند، عواقب کار به گردن خودشونه.

الف- حمل و نگهداری: مجازات تعزیری حبس یا جزای نقدی درجه‌هشت یا هردو مورد.

ب- تولید، توزیع، عرضه، معامله، واردات و تبلیغ: مجازات تعزیری حبس یا جزای نقدی درجه‌هفت یا هردو مورد یادشده.

ج- نصب، جاسازی و استفاده: مجازات تعزیری حبس یا جزای نقدی درجه‌شش یا هردو مورد.

ممنون از تذکر و راهنمایی بجا و با روش صحیح حضرتعالی. اما اگر برای استفاده مثلا" در اتومبیل شخصی خودم و یا منزل شخصی خودم به عنوان دزدگیر باشه باز هم قوانین بالا شاملش میشه؟

-
سلام دوست عزیز و بزرگوار sarbaz13. چرا قصاص قبل از جنایت میفرمایید؟ از کجا و چطور به این باور حتمی استفاده مشکوک ؛ خرابکارانه و ... رسیده اید؟

sarbaz13
17-01-2016, 11:53
سلام از ماست دوست عزیز جناب mus
جواب شما به صورت خصوصی ارسال شد. با تشکر