PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی (سوال تخصصی نیست)

mhz_electronic
30-12-2009, 11:47
سلام به مدیران سایت سواله من تخصصی نیست فقط خواستم بدونم من که میکرو در حده واحد های دانشگاهی پاس کردم و میکرو بصورت حرفه ای کار نکردم میتونم با اطلاعتی که در این سایت بصورت منسجم قرار داده شده میکرو ARM رو یاد بگیرم یا باید برم کلی وقت بزارم و اول میکرهای دیگه رو یاد بگیرم و بعد بیام سراغ ARM . ( با توجه به اینکه بعضی افراد می گن برای کسی که میکرو های دیگه رو کار نکرده خیلی مشکل هست و باید اول میکرو دیگه کار کرد )لطفا راهنمایی کنین :roll: :D

arsalan681
30-12-2009, 11:57
من خودم سال 86 با این میکرو کار کردم اون موقع اصلا فارسی چیزی نبود فقط منبع انگلیسی بود ولی با توجه به اینکه منبع فارسی خوبی تا الان به غیر از این مجله ندیدم میشه گفت برای شروع خیلی خوبه ولی این را هم بگم که شما باید اول علاقه مند باشی دوم برنامه نویسیت خوب باشه و چند فاکتور دیگه که روشن هستند
تلاش تلاش تلاش.

هنرفر
30-12-2009, 19:58
بستگي به هوش خودت داره اگه قبلا هم برنامه نويسي كار كرده باشي راحت تر ياد مي گيري

mohammadr1371
30-12-2009, 22:06
من خودم در حد حرفه اي با ميكرو آي وي آر كار نكردم
ولي با مجله هاي كوير از شماره 2 به بعد خيلي خوب آرم رو ياد گرفتم

armstk
30-12-2009, 23:52
با استفاده از برد آموزشي همين سايت ميتوني ARM رو ياد بگيري البته كتاب اونم تو بازار اومده ولي اصلا جالب نيست بهترين منبع فارسي مجله هاي همين سايت هستش كه منم از طريق همين منابع ARMرو ياد گرفتم
موفق باشي
:wink:

arsalan681
31-12-2009, 00:57
بله برد رو باید داشته باشی تا با سعو آزمون و خطا بتونی کار کنی وگرنه فقط برنامه نویسی و تحلیل مدار با برنامه های شبیه ساز کافی نیست کار عملی خیلی مهمه