PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سنسور نوری برای روبات

Alibaba3438
02-01-2016, 13:20
با سلام خدمت تمامی اعضای محترم سایت
بنده یکماهی میشه که کار روی یه روبات رو شروع کردم که نیاز به یه سنسور نوری فرابنفش دارم یا یه چیزی که گرمای بدن انسان رو تشخیص بده
میخواستم بدونم آیا همچین سنسوری وجود داره واگه داره مدلشون چیه قیمتشون چنده و کجا میتونم گیر بیارم
اگه سنسور های دیگه ای با روش های دیگه ای که میتونن گرمای بدن انسان رو تشخیص بدن میشناسید لطفا راهنمایی کنید
ممنون میشم
منتظر جوابتون هستم
:0013:

avr_1360
02-01-2016, 13:35
سلام
سنسورهای حرارتی مادون قرمزن نه فرا بنفش.
یه دماسنج هایی هستن که دمارو از فاصله زیاد حس میکنن فک کنم اساس کار این دما سنج ها بدردت بخوره.

dariush_ab
02-01-2016, 14:15
با سلام خدمت تمامی اعضای محترم سایت
بنده یکماهی میشه که کار روی یه روبات رو شروع کردم که نیاز به یه سنسور نوری فرابنفش دارم یا یه چیزی که گرمای بدن انسان رو تشخیص بده
میخواستم بدونم آیا همچین سنسوری وجود داره واگه داره مدلشون چیه قیمتشون چنده و کجا میتونم گیر بیارم
اگه سنسور های دیگه ای با روش های دیگه ای که میتونن گرمای بدن انسان رو تشخیص بدن میشناسید لطفا راهنمایی کنید
ممنون میشم
منتظر جوابتون هستم
:0013:
سلام.
معمولا از سنسور PIR استفاده میشه کرد.
You can see links before reply nsorspirsensors-100707010328-phpapp01/95/smart-lighting-solutions-with-motion-sensors-occupancy-sensors-pir-sensors-5-728.jpg?cb=1278464707

You can see links before reply