PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ترابل شوتر های آنلاین؟!

Moh and des
23-12-2015, 16:09
سلام
شما هم در این دنیای گسترده اطلاعات حتما به این مشکل برخوردید که ،
برای انجام شدن قسمتی از کارتان به خصوص در همین حوزه ی برق و الکترونیک و آی تی،
نیاز به آدم های متخصص پیدا کردید که در دسترستان نیستند، و پیدا کردن آن ها نیاز به صرف ساعت ها وقت و هزینه دارد.
و در این جا هم که خودتان بهتر از من میدانید جمع کردن 2 نفر آدم کنار هم کار خیلی سختیه...

برای همین این ایده مطرح میشه که یک سری افراد متخصص آنلاین وجود داشته باشند که از طریق این برنامه های کنترل از راه دور مثل
remote desktop و Team viewer و VNC و...
با گرفتن یک هزینه و تعرفه، مشکل آدم ها را در حوزه ی تخصص خودشان برطرف کنند.

مثلا فرض کنید من اعلام می کنم در زمینه ی کد نویسی فلان میکروکنترلر، در قسمت مثلا راه اندازی تایمر ،حافظه و یا غیره... مشکل دارم،
بعد یک یوزرنیم و پسورد به فرد ترابل شوتر میدم که با دریافت هزینه مشکل را برطرف کند.

این روش فکر کنم نسبت به مطرح شدن ایرادات در فروم خیلی بهتر باشد، چون شخص مورد نظر هم هزینه کارش رو دریافت میکند ، هم لازم نیست ساعت ها وقت بذاره و توضیحات
خودش رو در زمینه ی مورد نظر تایپ و منتشر کند.

فقط می ماند یک بستر مناسب برای این کار درست کرد، مثلا من پیشنهادم استفاده از IRC chat هست یا حتی این گروه های تلگرام و واتس اپ و... برای اعلام مشکلات.
برای کنترل از راه دور هم که برنامه زیاد هست.
و جهت تعرفه و پرداخت هزینه هم به صورت توافقی و یا تعرفه ای میشه اقدام کرد...

به نظرتون عملیه؟

sobhan537
23-12-2015, 16:28
سلام
بله عملی هست. بنده خیلی از مواقع این کار رو انجام دادم و انجام میدم...

موفق باشید

Moh and des
23-12-2015, 16:39
سلام
بله عملی هست. بنده خیلی از مواقع این کار رو انجام دادم و انجام میدم...

موفق باشید
خیلی خوبه،
فکر می کنم بیشتر این قضیه باید به صورت هدایت شده و آرگانیزه در بیاد، یعنی افراد مشخص با تخصص های اعلام شده و تعرفه های مشخص...

برای امنیت بیشتر اطلاعات اشخاص هم میشه از سیستم های مجازی سازی استفاده کرد.