PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [سوال] المنت یا گرمکن

سینا7
19-11-2015, 22:35
با سلام و خسته نباشید
من روی طرحی کار میکنم که نیاز به یک المنت یا گرمکنی دارم که بشه به دور یک لوله فلزی بپیچانم تا مایعی را کا از داخل این لوله عبور میکند را گرم کند
در ضمن دمای کاری ان در حدی باشد که دمای مایع را از حد 20 درجه سانتیگراد عبور نکند شما چه المنتی را پیشنهاد میکنید؟
درضمن منبع برق من باتری 24ولت با 150آمپر لطفا راهنماییم کنید خیلی ضروریه ممنون

dariush_ab
20-11-2015, 00:10
با سلام و خسته نباشید
من روی طرحی کار میکنم که نیاز به یک المنت یا گرمکنی دارم که بشه به دور یک لوله فلزی بپیچانم تا مایعی را کا از داخل این لوله عبور میکند را گرم کند
در ضمن دمای کاری ان در حدی باشد که دمای مایع را از حد 20 درجه سانتیگراد عبور نکند شما چه المنتی را پیشنهاد میکنید؟
درضمن منبع برق من باتری 24ولت با 150آمپر لطفا راهنماییم کنید خیلی ضروریه ممنون
سلام.
اگر یک سوال رو چند جا بپرسید زودتر به جواب نمی رسید پس لطفا دیگه این کار رو نکنید.
قطر لوله فلزی حدودا چقدر است؟
"دمای مایع را از حد 20 درجه سانتیگراد عبور نکند" یعنی چی؟

سینا7
24-11-2015, 00:14
سلام.
اگر یک سوال رو چند جا بپرسید زودتر به جواب نمی رسید پس لطفا دیگه این کار رو نکنید.
قطر لوله فلزی حدودا چقدر است؟
"دمای مایع را از حد 20 درجه سانتیگراد عبور نکند" یعنی چی؟
شرمنده اینو نمیدونستم
از داخل لوله گازوییل توسط یک پمپ جریان دارد میخوام یک المنت دور این لوله بپیچم تا دمای گازوییل از 15 درجه پایینتر نیاد...

dariush_ab
24-11-2015, 18:00
شرمنده اینو نمیدونستم
از داخل لوله گازوییل توسط یک پمپ جریان دارد میخوام یک المنت دور این لوله بپیچم تا دمای گازوییل از 15 درجه پایینتر نیاد...
سلام.
دشمنتون شرمنده.
به نظرم اگر تعداد نمیخواین یک تکه از لوله رو ببرید به یک المنت ساز بدید براتون دقیقا به شکل لوله یک المنت بزنن.
برای ساخت المنت از سیم و ورق استیل و یک لایه عایق استفاده میکنن که شما خودتون هم میتونین درست کنید ولی اگر نمونه میخواین بدین براتون بزنن بهتره چون ما به تمیزی اونا نمیتونیم در بیاریم.
موفق باشید.