PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بوت نشدن اندروید در برد Tiny 4412

asefasef
30-09-2015, 12:26
سلام خدمت دوستان
من رو برد Tiny 4412 اندروید نصب کردم ولی هنگام لود روی آرم ANDROID میمونه و بالا نمیاد.
از هر دو روش SD flasher و MiniTools استفاده کردم ولی بازم همین مشکل رو دارم
ممنون میشم اگه کسی این برد رو خریده و راه ندازی کرده منو راهنمایی کنه

dariush_ab
30-09-2015, 13:11
سلام خدمت دوستان
من رو برد Tiny 4412 اندروید نصب کردم ولی هنگام لود روی آرم ANDROID میمونه و بالا نمیاد.
از هر دو روش SD flasher و MiniTools استفاده کردم ولی بازم همین مشکل رو دارم
ممنون میشم اگه کسی این برد رو خریده و راه ندازی کرده منو راهنمایی کنه
سلام.
باید از یک کابل دیباگ استفاده کنید و ببینید فرآیند بوت در کدام قسمت گیر می کند.
از خود ایمج همراه برد استفاده کردید؟
یک نگاهی به سایتش بندازید ببینید ایمج جدیدتری نداده؟
خود اندروید قبلی درست بود؟ از اول روی برد اندروید نصب بود؟

asefasef
30-09-2015, 19:41
سلام دوباره
میشه راهنمایی کنید که چطور میشه از کابل دیباگ استفاده کنیم

من اخرین ورژن رو از سایت دانلود کردم ولی بازم مشکلم حل نشد

سیستم عامل لینوکس به راحتی روش نصب و اجرا شد

مشکل دیگه مدلی که تو منوال و سایتش هست مدل Tiny4412SDK1306 و Tiny4412SDK1308 و مدل Resistive Touchscreen هستن در صورتی که مدلی من در اختیار دارم Tiny4412SDK1312b که تنظیماتش رو نمیدونم از کجا پیدا کنم

dariush_ab
30-09-2015, 19:53
سلام دوباره
میشه راهنمایی کنید که چطور میشه از کابل دیباگ استفاده کنیم

من اخرین ورژن رو از سایت دانلود کردم ولی بازم مشکلم حل نشد

سیستم عامل لینوکس به راحتی روش نصب و اجرا شد

مشکل دیگه مدلی که تو منوال و سایتش هست مدل Tiny4412SDK1306 و Tiny4412SDK1308 و مدل Resistive Touchscreen هستن در صورتی که مدلی من در اختیار دارم Tiny4412SDK1312b که تنظیماتش رو نمیدونم از کجا پیدا کنم
سلام.
خوب مهندس مشکل شما میتونه از این باشه که شما از اندروید یک مدل دیگر استفاده می کنید. مگر تاچ برد شما خازنی نیست؟
همراه برد چی برای اندروید بوده؟
ببینید لینک زیر به درد نمیخوره
My Files (You can see links before reply)

asefasef
30-09-2015, 23:12
سیستم اندروید دمو که روی دستگاه بود اندروید 5 بود ولی همراه دستگاه و تو سایتی که شما دادین و منم قبلا دانلود کردم اندروید 4.2.2 هستش که من با نصب اون مشکل دارم
برای نصب یه مرحله هست که فایلهای بوت و تنظیمات نصب رو انجام میدیم تو اون مرحله اون سه مدل که گفتم با هم فرق میکنن این تنظیمات رو پیوست کردم
همین تنظیمات رو برای نصب لینوکس هم هست که تنظیمات هر دو مدل خازی به خوبی جواب میده و هیچ مشکلی پیش نمیاد !

- - - Updated - - -

سیستم اندروید دمو که روی دستگاه بود اندروید 5 بود ولی همراه دستگاه و تو سایتی که شما دادین و منم قبلا دانلود کردم اندروید 4.2.2 هستش که من با نصب اون مشکل دارم
برای نصب یه مرحله هست که فایلهای بوت و تنظیمات نصب رو انجام میدیم تو اون مرحله اون سه مدل که گفتم با هم فرق میکنن این تنظیمات رو پیوست کردم
همین تنظیمات رو برای نصب لینوکس هم هست که تنظیمات هر دو مدل خازی به خوبی جواب میده و هیچ مشکلی پیش نمیاد !
البته باید اینم اضافه کنم که فراید نصب کامل انجام میشه بعد اتمام نصب تو اجرا (بوت ) اندروید دچار مشکل میشه و بالا نمیاد

asefasef
30-09-2015, 23:32
سلام.
خوب مهندس مشکل شما میتونه از این باشه که شما از اندروید یک مدل دیگر استفاده می کنید. مگر تاچ برد شما خازنی نیست؟
همراه برد چی برای اندروید بوده؟
ببینید لینک زیر به درد نمیخوره
My Files (You can see links before reply)

البته الان پوشه های دیگه رو نگاه کردم تو لینکی که داده بودین ورژن های دیگه رو دیدم دانلود میکنم و تست میکنم ان شالله که درست بشه
ممنون بابت اینکه تا اینجا کمک کردین

dariush_ab
30-09-2015, 23:53
البته الان پوشه های دیگه رو نگاه کردم تو لینکی که داده بودین ورژن های دیگه رو دیدم دانلود میکنم و تست میکنم ان شالله که درست بشه
ممنون بابت اینکه تا اینجا کمک کردین

حالا تست کنید و نتیجه رو بگید.
اون فایل هم دقیق قسمت اندرویدش رو طبق گفته ویرایش کنید.
اندروید 5 خودش رو چکار کردید؟
اندروید 5 اگر روی برد بوده قاعدتا باید روی ftp فریندلی آرم هم باشه.
خواهش میکنم.
موفق باشید.

asefasef
01-10-2015, 10:33
حالا تست کنید و نتیجه رو بگید.
اون فایل هم دقیق قسمت اندرویدش رو طبق گفته ویرایش کنید.
اندروید 5 خودش رو چکار کردید؟
اندروید 5 اگر روی برد بوده قاعدتا باید روی ftp فریندلی آرم هم باشه.
خواهش میکنم.
موفق باشید.

همونطور که گفتم اندروید 5 که روش بود دمو بود و امکان اتصال به شبکه و نصب برنامه رو نداشت و شرکتی که ازش خریم گفت اونو حذف کنید و از اول اندروید بزنید
من تمام فایلهای موجود تو سایت که لینکشو دادین گرفتم ولی این فایلها هیچ کدوم حتی نصب نشدن و تو مراحل نصب خطا میدادن عکس مربوط به این قسمت رو پیوست کردم
توی DVD همراه دستگاه و سایت که گفتین فایلی هست با این است android-4.2.2_r1-fs-20140526.tar.gz میشه راهنمایی کنید که این فایل چیه؟
من تازه برنامه نویسی اندروید رو شروع کردم و و از برنامه نویسی کامپیوتر هم سر رشته ای ندارم

dariush_ab
01-10-2015, 15:56
همونطور که گفتم اندروید 5 که روش بود دمو بود و امکان اتصال به شبکه و نصب برنامه رو نداشت و شرکتی که ازش خریم گفت اونو حذف کنید و از اول اندروید بزنید
من تمام فایلهای موجود تو سایت که لینکشو دادین گرفتم ولی این فایلها هیچ کدوم حتی نصب نشدن و تو مراحل نصب خطا میدادن عکس مربوط به این قسمت رو پیوست کردم
توی DVD همراه دستگاه و سایت که گفتین فایلی هست با این است android-4.2.2_r1-fs-20140526.tar.gz میشه راهنمایی کنید که این فایل چیه؟
من تازه برنامه نویسی اندروید رو شروع کردم و و از برنامه نویسی کامپیوتر هم سر رشته ای ندارم
من تا جایی که به ذهنم می رسید راهنمایی کردم. چون این برد رو نداشتم اطلاعات بیشتری ندارم.
این فایل اگر حجمش حدود 4-5 گیگ یا همین حدود است سورس اندروید 4.2 است که شما می توانید از روی اون خودتون کامپایل کنید و ایمج مناسب را تولید کنید.

asefasef
01-10-2015, 16:04
من تا جایی که به ذهنم می رسید راهنمایی کردم. چون این برد رو نداشتم اطلاعات بیشتری ندارم.
این فایل اگر حجمش حدود 4-5 گیگ یا همین حدود است سورس اندروید 4.2 است که شما می توانید از روی اون خودتون کامپایل کنید و ایمج مناسب را تولید کنید.

خیلی ممنون بخاطره پایین ترین ورژی که تو سایت بود رو تست کردم و جواب داد و اندرویدش اجرا شد بی نهایت ممنون بابت کمکتون

asefasef
01-10-2015, 20:12
دوستایی که مثل من با مشکل روبرو شدن میتونن فایل FriendlyARM.ini که رو برد من جواب داد رو تست کن و برای اینکار فایل ایمیج 4.2.2 یا 4.1.2 رو هم از سایت My Files (You can see links before reply) دانلود کنید
امیدوارم مثل من با مشکل بر نخورید

modj.ir
01-10-2015, 23:09
من دیروز جوابرو براتون نوشته بودم که الان دیدم ظاهرا ارسال نشده . ظاهرا این شرکت گاهی اوقات آپدیت های کوچکی روی بردها می ده . من همین مشکل رو با 6410 داشتم . نسخه های اولیه رو خریده بودم و ورژن های جدید حتی wince هم روی اون بالا نمی آد . مطمئن نیستم صرفا با تمام آپدیت های نرم افزاری همه قسمت ها (لودرها و ... ) میشه به نسخه جدید دسترسی داشت یا تغییرات در حد سخت افزاری هم هست . ولی اگر برد قدیمی دارین ، از نسخه های قدیمی استفاده کنین . البته من ini و sd رو با فرمت جدید می ریزیم و فقط از فایلهای سیستم عامل قدیمی استفاده می کنم .

asefasef
03-10-2015, 21:03
من دیروز جوابرو براتون نوشته بودم که الان دیدم ظاهرا ارسال نشده . ظاهرا این شرکت گاهی اوقات آپدیت های کوچکی روی بردها می ده . من همین مشکل رو با 6410 داشتم . نسخه های اولیه رو خریده بودم و ورژن های جدید حتی wince هم روی اون بالا نمی آد . مطمئن نیستم صرفا با تمام آپدیت های نرم افزاری همه قسمت ها (لودرها و ... ) میشه به نسخه جدید دسترسی داشت یا تغییرات در حد سخت افزاری هم هست . ولی اگر برد قدیمی دارین ، از نسخه های قدیمی استفاده کنین . البته من ini و sd رو با فرمت جدید می ریزیم و فقط از فایلهای سیستم عامل قدیمی استفاده می کنم .

منم همینکارو کردم از ini جدید سایت و نسخه قدیمی سیستم عامل استفاده کردم تا تونستم جواب بگیرم
بازم ممنون بابت راهنمایتون