PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتصال sim900 به اینترنت

jonbakhsh
26-09-2015, 11:18
درود
کسی از دوستان از طریق سیم 900 دیتا برای یک سرور فرستاده
من آی پی ولید و یوزر و پسورد گرفتم ولی نمیتونم اطلاعات ارسال کنم . از کجا باید بفهمم که دیتا ارسال شده و یا به اون سایت متصل شده ؟؟؟
یک نمونه مثال کسی داره که باهاش پینگ گرفته باشه

hajar1272
26-09-2015, 12:35
سلام بله من فرستادم این سایت You can see links before reply رو ببینید البته جنبه اموزشی داشته اولین کارمه به همین خاطر قیافش خوب نیست :mrgreen: از چه روشی می خواین استفاده کنید ؟؟

jonbakhsh
26-09-2015, 14:27
ممنون
من آشنایی زیادی در مورد وب ندارم
من بیشتر اطلاعات احتیاج دارم
یک فایل متنی بفرستم به یک آی پی
آی پی ولید و یوزر پسورد دارم
یک نمونه مثال دارید ؟؟؟ اگه دارید لطف میکنید اینجا قرار بدین

behnam6500
26-09-2015, 14:51
برقراری ارتباط GPRS با ماژولهای خانواده Sim (You can see links before reply)

hajar1272
27-09-2015, 09:55
دوتا روش هست برای ارسال اطلاعات به سرور یکی از طریق پروتکل FTP و یکی HTP از طریق HTP حجم بیشتری از اطلاعات رو می شه ارسال کرد و لازمه اش یه نرم افزار برای دریافت اطلاعات هست من از روش FTP استفاده کردم اگر دقت کنید تو همین سایتی که ساختم مشخصه که من حتی کد HTML رو با این روش به سایت ارسال کردم حقیقتش برنامه ام این بود که یه سری نمودار هم با کد HTML بسازم و لی نشد حجم کدها زیاد بود در هرصورت اگر درمورد ftp سوال دارید من در خدمتم :mrgreen:

Hadi_ghr_e
27-09-2015, 11:35
دوتا روش هست برای ارسال اطلاعات به سرور یکی از طریق پروتکل FTP و یکی HTP از طریق HTP حجم بیشتری از اطلاعات رو می شه ارسال کرد و لازمه اش یه نرم افزار برای دریافت اطلاعات هست من از روش FTP استفاده کردم اگر دقت کنید تو همین سایتی که ساختم مشخصه که من حتی کد HTML رو با این روش به سایت ارسال کردم حقیقتش برنامه ام این بود که یه سری نمودار هم با کد HTML بسازم و لی نشد حجم کدها زیاد بود در هرصورت اگر درمورد ftp سوال دارید من در خدمتم :mrgreen:
سلام
روز بخیر
تو سایت اقا بهنام اطلاعات خوبی هست که با کمک شما میشه بهینه ترش کرد
اون عکس رو با همین روش ارسال کردین یا تو سایت قرار دادین؟
چطور میشه یه عکس رو ارسال کرد با gprs این sim900 ؟
ممکنه یه عکس رو از اس دی کارت به یه سایت اپلود کرد؟
hajar1272
27-09-2015, 12:39
نه حجم اطلاعات ارسالی اون قدر نیست که عکس ارسال کنید برای ارسال عکس باید از پروتکل htp استفاده کنید من دیدم که عکس های گرفته شده از دوربین های کنترل ترافیک همین اصفهان خودمون ازطریق sim900 به کامپیوتر مرحع ارسال می شه . من از روش ftp استفاده کردم که تو این روش حجم اطلاعات قابل ارسال کم هست ولی کاری که من کردم اینه که کد html خود سایت رو ارسال کردم امیدوارم واضح گفته باشم

jonbakhsh
27-09-2015, 14:25
ممنون امکانش هست یه مثال با ATCOMMAND ها بزارین که توی یک فایل که از قبل ساختیم مثل TEST.TEX یا TEST.PHP یک سری کد بفرستیم که داخلش ذخیره بشه ؟؟؟؟
من این دستور هنوز نفهمیدم یعنی چه
توی این لینک
برقراری ارتباط GPRS با ماژولهای خانواده Sim (You can see links before reply)

Connection: Keep-Alive ^crlf

^crlf

این ^crlf چیکار میکنه

jonbakhsh
28-09-2015, 12:19
درود
من یه مشکلی پیدا کردم
من روی هاست یا فایل گزاشتم که اگه دیتا اومد دیتا ذخیره کنه . اگه دستی دیتا بفرستیم دیتا ذخیره میکنه ولی وقتی با سیم 900 میفرستم
آخرش که میخواد دیتا بفرسته خطا میگیره ؟؟

AT

OK

AT

OK

AT

OK

AT

OK

ATZ

OK

AT+CGATT=1

OK

AT+CGDCONT=1,""," mtnirancell"

OK

AT+CSTT="mtnirancell","",""

+CME ERROR: 3

AT+CIICR

AT+CIFSR

10.116.135.115

AT+CIPHEAD=1

OK

AT+CIPSTART="TCP","You can see links before reply","80"

OK

AT+CIPSEND

GET You can see links before reply test1234567 You can see links before reply ^crlf

STATE: IP STATUS

CONNECT FAIL

Connection: Keep-Alive ^crlf

^crlf

دستور STATE: IP STATUS یعنی چه باید چیکار کنم ؟؟؟
مشکل چی هست که آخرش fail میده ؟؟؟