PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دو پیشنهاد

behador
15-09-2015, 21:03
اول ) زیر موارد مرتبط با سایت یک راهنمای سایت بزرگ قرار بدید که وقتی یه تازه وارد امد هر سوالی داشت بپرسه تا با آداب و قوانین انجمن آشنا بشه . اینکه چه چیزی کجا هست و...دوم ) یه بخش دانلود بزرگ هم در صفحه اول باشه که لینک همه نرم افزار هایی که تست هم شده و لینکش سالم هست داشته باشه وزیر مجوعه خودش برای هر یکی از محصولات سایت یک موضوع باشه. دیتا شیت های محصول در پست اول این موضوع ها قرار بکیره و در ادامه سوالات مرتبط نوشته بشهاگه سازوکار اینچنین وجود داره لطفا به من بگید چون من هنوز سر در گم هستم.

sadeghbakhshi
16-09-2015, 07:07
اول ) زیر موارد مرتبط با سایت یک راهنمای سایت بزرگ قرار بدید که وقتی یه تازه وارد امد هر سوالی داشت بپرسه تا با آداب و قوانین انجمن آشنا بشه . اینکه چه چیزی کجا هست و...دوم ) یه بخش دانلود بزرگ هم در صفحه اول باشه که لینک همه نرم افزار هایی که تست هم شده و لینکش سالم هست داشته باشه وزیر مجوعه خودش برای هر یکی از محصولات سایت یک موضوع باشه. دیتا شیت های محصول در پست اول این موضوع ها قرار بکیره و در ادامه سوالات مرتبط نوشته بشهاگه سازوکار اینچنین وجود داره لطفا به من بگید چون من هنوز سر در گم هستم.
سلام
به انجمن خوش امدید
اصولا وقتی شما اینجا پست میزارید به این معنی هست که قوانین سایت رو کاملا مطالعه کردید و پذیرفتید
اگر از قوانین بی اطلاع هستید به لینک زیر مراجعه کنید
You can see links before reply

قبلا این انجمن یه بانک نرم افزار داشته که بعد از رفتن آقای هاشمی به فراموشی سپرده شد
چون نیاز به مدیریت و وقت گذاشتن داره
باید یکسری متنها ترجمه بشه که همون موقع هم کسی همکاری چندانی نداشت
و در مورد دیتاشیت ها هم فوق العاده تعدادشون زیاد هست و هر کسی یه چیزی میخواد
از نظر عقلانی کار چندان درستی نیست
درمورد دانلود دیتاشیت قطعات و نرم افزار ساده ترین و راحت ترین راه سرچ کردن تو اینترنت هست که سایت های
فارسی و انگلیسی زیادی پاسخگوی شما هست
حالا اگر دنبال کرک یا چیزی هستید که کمی گنگ هست یا یه خورده انحصاری هست میتونید تو قسمت زیر
پست بزارید و در خواست خودتون رو بیان کنید که چه نرم افزار یا کرکی رو میخواهید
You can see links before reply
درمورد کاتالوگ محصولات اگر چیزی مثل برد میکروکنترلری باشه بعد از خرید به همراه CD همراه محصول داکیومنتهای اون کالا هم ارسال میشه
ولی اگر ماژول باشه باید تو اینترنت سرچ کنید اون هم به زبان انگلیسی یا به شرکت سازنده ایمیل بزنید(آخرین راه)

و یک نکته تو این انجمن بچه ها رفاقتی پاسخ سوالات رو میدن یعنی هرکس که میدونست و علاقه ای به انتشار علمش داشت به
صورت رایگان پاسخ سوالات رو میده نه کمتر نه بیشتر پس توقعی از کسی نداشته باشید و در کنار سوال پرسیدن به جستجو ((در سطح وب)) ادامه بدید

موفق و پیروز باشید

behador
17-09-2015, 18:40
ممنون از پاسخ شماسوال دیگه ای پیش امد و اون اینکه چرا ویرایشگر متن پیشرفته تر برای انجمن نصب نمیکنید؟ چون واقعا مشکل آفرین هست You can see links before reply