PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پروژه رایگان راه انداز sim908

agape
02-09-2015, 14:08
رادشید (You can see links before reply) به عنوان یکی از تولید کنند گان اولیه بردهای اموزشی SIM908 ,هم اکنون اقدام به انتشار کل فایلهای پی سی بی (PCB) و شماتیک آن نموده است .
سیم کام در ایران به دلیل سابقه تولیدو پخش مناسب دارای محبوبیت خاصی میباشد که SIM908 آن به دلیل همراه بودن GPS و GSM Modem دارای کاربردهای بیشتری میباشد.
البته SIM908 به علت مشکلاتی که دارد میتوان گفت در پروژه های صنعتی و سیستمهای مدیریت ناوگان نتوانسته از خود کاکرد مناسبی ارائه نمایئد.
اولین مشکل این ماژول به علت عدم وجود پایه ریست کنترلر اصلی خود در پایه های خروجی می باشد به طوری که در صورتی که ولتاژ تغذیه شما کمی ناپایدار باشد در طول استفاده طولانی مدت , امکان هنگ کردگی ماژول وجود دارد و تنها در صورتی از این حالت خارج میگردد که ولتاژ سیستم قطع و وصل گردد.
You can see links before reply

برای دانلود و کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید:

پروژه رایگان SIM908 (You can see links before reply)

mzarkoob
02-09-2015, 18:30
سلام
sim908 که می گویند دیگه تولید نمی شه
من که اومدم یه پروژه انجام بدم با sim908 از بس این ولتاژش حساس بود بی خیالش شدم. از sim900 و L70 استفاده کردم.
حالا بردش یه طرف برنامشم یه طرف
ارسال اس ام اس که مشکلی نداره. دریافتش و اینکه چی دریافت بشه هم داستانیه

sobhan537
03-09-2015, 13:22
لطفا به اینجا منتقلش بکنید:
ماژول ها و دستگاه های مخابراتی (You can see links before reply)