PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [پیشنهاد] اصلاح یا ساخت مدار قطع و وصل کننده رادیویی با دریافت هزینه

manofseven
22-06-2015, 23:30
سلام دوستان و مهندسین گرامی

بنده از یک جفت مدار بیسیم فرستنده و گیرنده رادیویی جهت قطع و وصل یک دستگاه الکترومیکانیکی استفاده میکنم. تصاویر مربوط به این ماژول ها هم به ضمیمه براتون میذارم. این جفت ماژول درون لوله فلزی قرار میگیرند. اما این ماژول ها قبل از قرار گیری درون لوله در بیشترین شرایط خودشون تا 2 متر آنتن میدن. اما وقتی دورن لوله قرار که میگیرن اصلا آنتن نمیدن. درحقیقت طبق جستجویی که من انجام دادم برد ماژول RFM70 خیلی بیشتر از این حرفاس یعنی درحد 20 یا 30 متر. برای همین از درست بسته شدن این جفت ماژول گیرنده و فرستنده مطمئن هم نیستم.
درخواست و سوال من این هست:
کدوم یک از مهندسین عزیز با دریافت هزینه مربوطه حاضر هستش این جفت گیرنده/فرستنده رو برای من اصلاح بکند و بجای RFM70 از nRF24L01 استفاده بکنه بطوریکه شرایط زیر فراهم شود: 1- برد زیاد مد نظر نیست اما برد 20 متر تضمینی در هر شرایطی (داخل لوله و فضای بسته) تامین شود؛ 2- اندازه و سایز مدار کوچک باشد؛ یعنی عرض مدار بیشتر از 2.3 سانتیمتر نباشد و طول مدار نیز بیشتر از 7 سانتیمتر نباشد؛
You can see links before reply

- - - Updated - - -

modj.ir
23-06-2015, 01:56
سلام
اینکه کدوم شهر هستید و توضیحات تکمیلی تر رو یا اینجا برام پ.خ کنین یا به ایمیلم ( توو بخش پروفایل کاربری هر شخص مشخص هست ) ارسال کنین .

manofseven
24-06-2015, 13:54
سلام مهندس. از تبریز هستم.
هر توضیحی تکمیلی که نیاز هست بپرسین تا بنده در توان خودم جوابشو بدم. چون تخصص الکترونیک ندارم بنده، فک کردم توضیحاتی که دادم کافی باشه. مثل اینکه اینطوری نبوده.
بنده اگه لازم باشه براتون مدارها ارسال میکنم بهتون.
منتظر پاسختون هستم
باسپاس

manofseven
24-06-2015, 14:24

manofseven
24-06-2015, 19:59
You can see links before reply (You can see links before reply)

modj.ir
25-06-2015, 02:33
قزاز دادن هر مدار فرستنده داخل محفظه فلزی ،به طور حتم برد اون رو نابود می کنه مگر اینکه بتونین در شرایط خاص از همون لوله فلزی به عنوان آنتن استفاده کنین .
به امضام مراجعه کنین