PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [درخواست] ذرب های اتوماتیک

majidabedi
05-06-2015, 01:02
سلام.
کسی میتونه مدار یه درب اتوماتیک شیشه ای رو بده؟؟؟؟یه توضیح کوچیکی هم درموردش بگه.

sadeghbakhshi
05-06-2015, 04:54
خیلی ساده است
یه چشم الکترونیک داره که به حرکت حساسه به محض سنس کردن یه حرکت یه فرمان به کنترلر میده
بعد کنترلر شروع میکنه به راه اندازی یک موتور که اون موتور هم از طریق انکودری که روش داره
موقعیت خودش رو به کنترلر اعلام میکنه
همین

glimpser
22-06-2015, 10:16
خیلی ساده است
یه چشم الکترونیک داره که به حرکت حساسه به محض سنس کردن یه حرکت یه فرمان به کنترلر میده
بعد کنترلر شروع میکنه به راه اندازی یک موتور که اون موتور هم از طریق انکودری که روش داره
موقعیت خودش رو به کنترلر اعلام میکنه
همین
دوست عزیز یک مدار کنترل هم لازم داره تا اگر دست شخصی یا .... لای در گیر کرد جریان موتور را قطع کند . حالا یا از طریق کنترل چرخش موتور یا از طریق کنترل جریان کشیده شده توسط موتور و.....

modj.ir
23-06-2015, 01:57
این سیستم 2 سال هست که به طور کامل برای فروش و ثبت اختراع طراحی شده و آمادست . در صورت تمایل مبلغ پیشنهادی رو برام پ.خ کنین

glimpser
23-06-2015, 02:50
ثبت اختراع !!!!
دوست عزیز فکر کنم بهتر بگید برد طراحی شده خودتون را ثبت کردید و طرحش ثبت شده است
ثبت اختراع در ایران بر مبنای خود اظهاری است ولی وقتی برمبنای آن شکایت کنید آنوقت طرف باید ثابت کند که قبل از شما در ایران یا خارج از کشور اون وسیله ساخته شده بوده که در صورت اثباتش شما باید خسارت ادعای خود را به طرف پرداخت کنید

majidabedi
23-06-2015, 15:10
دوستان اگه امکانش هست یه مدار ساده ازش بدین تامنم بتونم درستش کنم.(آخه تازه اومدم به این رشته.تازه واردم)
ممنون میشم ازتون.

modj.ir
23-06-2015, 22:37
راستش روی طرح حداقل 3 ایده کاملا جدید هست که برای من سخت گیری که همیشه ثبت مجدد اختراعات رو مسخره می کنم اونقدر قانع کننده شده که حاضر بشم حرف ازش بزنم !

glimpser
23-06-2015, 22:43
دوست عزیز توی گوگل دنبال پتنتش بگردید اگر مشابه اون نبود بهتره اول اونطرف ثبتش کنید

Sent from my SM-G7102 using Tapatalk