PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دعوت به همکاری در هر تخصصی بدون نیاز به همشهری بودن

engineer1
30-05-2015, 13:38
با سلام خدمت دوستان
دوستان من میخام کاری شروع کنم که هیچ نیازی به همشهری بودن نداره و همه با هرتخصصی میتونن همکاری کنن
من تو چند سایت معروف تدریس انجام دادم و چندین پروژه هم انجام دادم(بدون داشتن برنامه ای مدون و بصورت پاره وقت)
تو این چند وقتی که بصورت پاره وقت کار کردم متوجه شدم که درآمد این کار خوبه و درضمن تاحدودی با مشکلات و راهکارهاش آشنا شدم
الان میخام خودم سایتی تاسبس کنم و در اونجا اولا هر مبحثی رو آموزش بدم(من خودم تخصصم برنامه نویسی و دیجیتال هست ولی خب بقیه دوستان میتونن هرتخصصی داشته باشن)
میدونم سایتای زیادی تو این مبحث دارن فعالیت میکنن ولی سایت ما مطمئنا موفقترین خواهد بود با ایده هایی که دارم
دوما تو این سایت میتونیم سفارش پروژه هم دریافت کنیم و انجام بدیم بازهم هرکسی در تخصص خودش
تو این مبث هم سایتایی دارن فعالیت میکنن ولی ماهم میتونیم موفق باشیم
همکاریمونم به این شکله که تمام هزینه ها تقسیم میشه بین همگی (البته هزینه زیادی هم نیست فقط هزینه طراحی سایت و نگهداریش و تبلیغاتش)
و درآمد هم به این شکله که هرشخصی پنل مربوط به خودش رو داره و فیلم های آموزشیش و پروژه هاش رو در اونجا قرار میده و درآمدش هم از فروش اینها میره مستقیما به حساب خودش البته هزینه ها ازش کسر میشه(همون هزینه هایی که بالا گفتم)
هرکس با هرتخصصی مایل به همکاری بود با من تماس بگیره
درضمن اگر بین دوستان و یا آشنایانتون هم کسی رو با هرتخصصی میشناسید معرفی کنید تا با من تماس بگیره
علی طبسی
شماره همراه:09150798847

engineer1
31-05-2015, 10:37
دوستان هنو هیشکی اعلام همکاری نکرده
یا هیشکی تخصص خاصی نداره یا مایل به همکاری نیست
احتمال اول که خیلی بعیده ولی احتمال دوم ممکنه
خب چرا مایل به همکاری نیستید؟کار خوبیه درآمدش هم مطمیئنا خوب خواهد بود
خلاصه اگر تا چند روز دیگه کسی اعلام آمادگی نکرد خودم تنها شروع میکنم

pirozy
01-06-2015, 00:15
​خدا بخواد من هستم مهندس

hajar1272
01-06-2015, 01:28
سلام مهندس ایده جالب و خوبی هست البته من کمتر از اینم که نظری بدم ولی حقیقتش من یک سال درگیر یه همچین کاری بودم درامدش خیلی خوبه ولی متاسفانه من دست اخر به این نتیجه رسیدم که برا کسی خوبه که اعصاب سروکله زدن با مشتری رو داشته باشه طرف از ایران خودرو زنگ زده (البته این ادعای خودش بود شاید دروغ گفت :sa:) سفارش داده بررسی کردم بهش قیمت دادم اخر سرم هیچی .. یعنی مخم رو خوردن .. دکترای برق زنگ زد قیمت دادم ... انگار همه فقط دنبال کار مفتی می گردن البته یه نتیجه خوب داشت دوتا مشتری خوب پیدا کردم که هم کارشون پیوسته است هم خوب پول میدن ...ولی اخر ولش کردم ... براتون ارزوی موفقیت می کنم .

engineer1
01-06-2015, 10:21
​خدا بخواد من هستم مهندس
سلام
دوست عزیز یه زحمتی بکش با شماره من تماس بگیر
فعلا دنبال طراحی سایتم

- - - Updated - - -

سلام مهندس ایده جالب و خوبی هست البته من کمتر از اینم که نظری بدم ولی حقیقتش من یک سال درگیر یه همچین کاری بودم درامدش خیلی خوبه ولی متاسفانه من دست اخر به این نتیجه رسیدم که برا کسی خوبه که اعصاب سروکله زدن با مشتری رو داشته باشه طرف از ایران خودرو زنگ زده (البته این ادعای خودش بود شاید دروغ گفت :sa:) سفارش داده بررسی کردم بهش قیمت دادم اخر سرم هیچی .. یعنی مخم رو خوردن .. دکترای برق زنگ زد قیمت دادم ... انگار همه فقط دنبال کار مفتی می گردن البته یه نتیجه خوب داشت دوتا مشتری خوب پیدا کردم که هم کارشون پیوسته است هم خوب پول میدن ...ولی اخر ولش کردم ... براتون ارزوی موفقیت می کنم .
سلام
نه داداش اختیار داری
البته اینم بهت بگم من خودمم قبلا این کارو کردم میدونم مشکلات داره
خب قرار نیست که کاری بدون مشکل باشه
اگرم قرار باشه که تمام کسانی که تماس میگیرن سفارش بدن که دو روزه میلیاردر میشیم:wink:
از من میشنوی شما هم اعلام آمادگی کن
بنظر من کار خیلی خوبی خواهد بود
درضمن این کار آینده کاریشم خیلی خوبه

mzarkoob
01-06-2015, 11:11
سلام
این که می فرمایید تماس میگیرند و .... که بله مواردی هم هست که فقط طرف قیمت می خواد! کیفیت مهم نیست دیگه لابد براش . خوب این افراد یا اصلا خواهان نیستند یا دنبال ارزونی میگردند. کار ارزون هم که بی علت و حکمت نیست و در این زمینه چه مواردی که ندیدیم

engineer1
01-06-2015, 13:07
دوستان فقط از بحث خارج نشیم
خواهشا تمامی دوستانی که مایل به همکاری هستند سریعتر اقدام کنن
فعلا دنبال طراحی سایتم
درضمن اگر مایل به همکاری هستید حتما با شماره من تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم رو انجام بدیم و کار رو بصورت جدی انجام بدیم
09150798847

engineer1
07-06-2015, 13:40
سلام
دوستانی که میتونن مطلبی رو بصورت فیلم آموزش بدن و ضبط کنن برای تدریس تو سایتمون اعلام همکاری کنن
دوستانی هم که توانایی انجام پروزه دارن نمونه کارهاشون رو آماده کنن تا تو سایت قرار بدم و امکان جذب پروژه داشته باشن
برای اطلاع از شرایط و نحوه همکاری تماس بگیرید
ایمیل:
ali.tmk89@yahoo.com
شماره تماس:09150798847
تو بیتالک و وایبر هم هستم

ngr1429
18-06-2015, 12:54
سلام وقتتون به خیر
به صورت انلاین باید اموزش بدیم؟
یه کم توضیحاتتون گنگ هست لطف میکنید بیشتر توضیح بدید

engineer1
18-06-2015, 19:45