PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش بعدی را شما تعیین کنید!

dariush_ab
22-05-2015, 20:42
با سلام خدمت همه دوستان ایران میکرویی.
با توجه به درخواست زیاد مشتریان شرکت کویر الکترونیک، این شرکت در اقدامی بی سابقه تصمیم گرفته تا در جهت آماده کردن آموزشهای درخواستی شما اقدام کند.
برخی از پیشنهادات به قرار زیر است :

1- آموزش تکمیکی لینوکس کیوبی برد
2- آموزش برنامه نویسی اندروید
3- آموزش برنامه نویسی جاوا
4- آموزش لینوکس برد بیگل بون
5- آموزش لینوکس برد رزبری
6- آموزش برنامه نویسی پایتان
7- آموزش برنامه نویسی سی شارپ
8- آموزش نرم افزار Labview
9- آموزش ارتباط میکرو با Labview
10- آموزش برنامه نویسی با Qt
11-آموزش رباتیک پیشرفته با بردهای آرم سیستم عاملی
12- آموزش پیشرفته سخت افزار اندروید با بیگل بون
13-آموزش شبکه
14-آموزش Hadoop ( کیوبی - رزبری)
15-آموزش متلب و ارتباط با میکرو
16- آموزش شبکه با برد رزبری
17- آموزش هک قانونی با Kali با برد رزیری
18- آموزش برنامه نویسی بردهای سیستم عاملی بدون سیستم عامل!
19-آموزش صرف سخت افزار
20-آموزش Powershell برای برد رزبری
21-آموزش IoT
22- آموزش STM CORTEX-M3
23-آموزش STM CORTEX-M4
24- آموزش پردازش تصویر با برد رزبری
25- آموزش راه اندازی QT5 برای کیوبی برد
26- آموزش راه اندازی QT5 برای رزبری
27- آموزش ارتباطات بردهای آرم سیستم عاملی با بردهای آرم غیر سیستم عاملی
28- آموزش تکمیلی رزبری و ویندوز 10
...

28 پیشنهاد داده شد.
شما می توانید یکی از این موارد را انتخاب کنید یا پیشنهاد مورد نظرتون را بگید.
لطفا با شرکت در این نظرسنجی ما را در ارایه هر چه بهتر آموزشها یاری کنید.
پیشاپیش از همه شما تشکر و قدر دانی میکنم.
موفق باشید.

abolfazl86
22-05-2015, 20:56
:)
آموزش تکمیکی لینوکس کیوبی برد
آموزش لینوکس برد رزبری
آموزش Hadoop ( کیوبی - رزبری)
آموزش IoT

با تشکر از ما

hatef_8
22-05-2015, 21:25
9- آموزش ارتباط میکرو با Labview

shahin
22-05-2015, 22:26
23-آموزش STM CORTEX-M4
مورد 10 و 23 به نظرم کلی تر هست ولی بقیه موارد که حرفه ای تر هست هم جالبه (مثل Hadoop )

dariush_ab
22-05-2015, 22:33
23-آموزش STM CORTEX-M4
مورد 10 و 23 به نظرم کلی تر هست ولی بقیه موارد که حرفه ای تر هست هم جالبه (مثل Hadoop )

سلام.
بله Hadoop جالب و تخصصی و جدید بوده و در خارج از محبوبیت زیادی برخوردار هستش.

hajar1272
23-05-2015, 00:48
سلام .
پردازش تصویر

Shapour_Ardebil
23-05-2015, 13:09
با سلام

من فکر میکنم که اگر بخواهیم منطقی فکر بکنیم آینده در اختیار بردهای مبتنی بر سیستم عامل است و در این میان بازار اصلی (با توجه به تعداد فروش و قیمت ) در اختیار رزبری باشد پس

برنامه نویسی برای این بوردها بیشتر بر پایه
6- آموزش برنامه نویسی پایتان

ولی اگر برای فروش بیشتر فقط برای چند وقت آینده نزدیک باشد و همچنین علاقه شخصی من
22- آموزش STM CORTEX-M3
23-آموزش STM CORTEX-M4

electera
23-05-2015, 14:35
سلام
مطمئناً هرکسی از دیدگاه خودش دوست داره موارد آموزش در اون راستا باشه و البته اشکالی نداره و حتی میتونه تو تصمیم گیری کمک کنه
پیشنهاد من اینه که اول از آقای زارعی آماری از فروش بردها داشته باشین و از جمعیتی که بیشتر این آموزشها براشون مفید باشه شروع بشه تا بازگشت سرمایه و وقت شما توجیه پذیر باشه.
تا جای ممکن فعلاً آموزشهایی که گروه هدف بزرگتری رو پوشش بده و وابستگی خاص یا کمتر به یک نوع خاص سخت افزار داشه باشه بنظرم بهتره.

پیشنهاد من:
خیلی دوست داشتم آموزشی از بخشهای خاص بردهای سیستم عاملی مثل نحوه ارتباط با gpio، i2c سریال و .... در سیستم هامل های مختلف مثل اندروید، لینوکس و... داشته باشم (البته به بخشهایی در آموزش قبلی اشاره شده بود)
راستش من از این سایت انتظار آموزش 0 تا 100 موضوعی رو ندارم و از پک آموزشی قبلی خیلی استفاده کردم اما اگر اینجا صحبتهایی غیراز آموزشهای معمولی در کتابها، کلاسهای آموزشی و... باشه میتونه برای همه مرجع خوبی باشه و برای اونهایی که میخوان تازه شروع کنن منابع و آموزشهای خاص برای اونها برنامه ریزی بشه.
خلاصه اینکه آموزشهای کاربردی و مورد لزوم ورای سیستم عامل و سخت افزارهای محبوب در یک پک و آموزشهای 0 تا 100 پایه در پک های دیگه.

dariush_ab
23-05-2015, 16:19
سلام.
قبل از هرچیز از دوستانی که لطف کردند و تا حالا در نظر سنجی شرکت کرده اند کمال تشکر را دارم و امیدوارم این تعداد حداقل به 50 نفر برسد.
وقتی تعداد زیادی نظر بدهند خوب اشتراکات بدست می آید و اون آموزش در الویت قرار می گیرد.

ali_rostami_7
23-05-2015, 22:37
سلام شماره 10 اموزش کیوت

jonbakhsh
24-05-2015, 13:42
آموزش برنامه نویسی اندروید

jackson
25-05-2015, 02:29
سلام
آموزش تکمیلی کوبی برد لینوکس

Hadi_ghr_e
26-05-2015, 00:21
22- آموزش stm cortex-m3
23-آموزش stm cortex-m4

sadeghbakhshi
26-05-2015, 00:29
سلام
این طوری که جمع بندی سخت میشه
یه فرم سرشماری ایجاد کنید
که تعداد نفراتی که یک گزینه رو انتخاب کردن معلوم بشه

dariush_ab
26-05-2015, 09:07
سلام
این طوری که جمع بندی سخت میشه
یه فرم سرشماری ایجاد کنید
که تعداد نفراتی که یک گزینه رو انتخاب کردن معلوم بشه
سلام.
همینطوری هم خوبه. کلیت مشخص می شود.
تا الان این آموزشها بیشتر از بقیه انتخاب شده اند :

آموزش تکمیکی لینوکس کیوبی برد
آموزش لینوکس برد رزبری
آموزش برنامه نویسی با Qt
آموزش Hadoop ( کیوبی - رزبری)
آموزش STM CORTEX-M4

منتظر نظرات دیگر دوستان هم هستیم.

rezamahzoonie
07-06-2015, 21:48
آموزش تکمیلی لینوکس کیوبی برد
آموزش لینوکس برد رزبری
آموزش پردازش تصویر با برد رزبری

ممنون

mj.net
08-06-2015, 12:49
آموزش اندروید به ویژه برای برقراری ارتباط با میکروکنترلرها

rozeh
09-06-2015, 23:35
با توجه به تجربه حدود 2-3 ساله من در دنیای امبدد که به اندازه یه مهندس سی ساله کار کردم(سخت کار کردم) باید بگم که آموزش و یه مرجع فارسی برای دوستان در مورد STM32F1 که سری Cortex-M3 هستش بهترین گزینه می باشد. بیشتر موارد فوق رو یاد توی اینترنت می تونید گیر بیارید یا مربوط به قسمت هایی میشه که دوستان رشته کامپیوتر می تونند راحت انجامش بدند و یا اموزششون توی اینترنت گیر میاد. یکی از بهترین گزینه ها که بسیار عالی هستش آموزش یه سیستم عامل RTOS هستش. در واقع یه سری مفاهیم اولیه واسه RTOS باید اول درس داده بشه. من اینجا یکی از رازهای خودم رو واسه شما دوستان افشا میکنم. اگه خواستین یه RTOS کار کنید سراغ FreeRTOS و یا این آشغال های مشابه نرید. اگه پول و دسترسی کافی واسه خرید یه لایسنس واسه MicroC/OS (You can see links before reply) دارید پس از این سیستم عامل شروع کنید. چون چند منبع اموزشی عالی داره و ساپورتش هم عالیه. من خودم چند بار با مسولای شرکتش و خصوصا بخش پشتیبانیش صحبت کردم. باید بگم که فوق العاده بودند. خیلی عالی پشتیبانی میکنن. اما اگه پول ندارید و می خوایید شما رو با یه نمونه عالی دیگه آشنا کنم بهتون ChibiOS (You can see links before reply) رو پیشنهاد میکنم(مال ایتالیایی هاست). خصوصا واسه STM کارها! یه سیستم عامل منبع باز با لایسنس GPL (واسه ماها انگار مجانیه:mrgreen:) با زمینه عالی و پشتیبانی فوق العاده. آقای Giovanni که یه جورایی این سیستم عامل فوق العاده مال خودشه به صورت عالی ازش پشتیبانی میکنه. توی فرومش (You can see links before reply) هر چی می خوایید می تونید بپرسید(اکثر مواقع خودش جوابتون رو میده). این سیستم عامل فوت-پرینت هستش یعنی هسته این سیستم عامل واسه STMهای با هسته Cortex-M3 بین 1.2 الی 5.5 کیلوبایت هستش(یعنی هستش خیلی کوچیکه سبکه). کلی هم پلتفرم رو ساپورت میکنه حتی AVR! این سیستم عامل یه GUI toolkit داره که اسمش µGFX هستش و خیلی عالی و زیباست. اخیرا شنفتم که این سیستم عامل واسه رزبری هم پورت شده!! خیلی عالیه! عالی نیست؟! اگه می خوایید عقب نمونید همین الان شروع کنید.
موفق باشید.

rezamahzoonie
20-06-2015, 02:25
آقا به لیست من
آموزش STM CORTEX-M4 رو هم اضافه کنید :mrgreen:

ممنون :wink:

mzarkoob
20-06-2015, 18:06
با توجه به تجربه حدود 2-3 ساله من در دنیای امبدد که به اندازه یه مهندس سی ساله کار کردم(سخت کار کردم) مهندس یه جمله گفتی روزگاری :mrgreen:
شما قیمت MicroC/OS (You can see links before reply) را میدنید چند در میاد؟
از این دو مورد کدومش استفاده کردید؟

sad_1730
22-06-2015, 19:11
22- آموزش stm cortex-m3
23-آموزش stm cortex-m4
11-آموزش رباتیک پیشرفته با بردهای آرم سیستم عاملی

rezamahzoonie
24-08-2015, 23:38
پس چی شد این آموزش های جدید؟ در چه مرحله ایه؟

dariush_ab
26-08-2015, 14:21
پس چی شد این آموزش های جدید؟ در چه مرحله ایه؟

سلام.
به زودی آموزشهای: فیلم کاربردی آموزش زبان C در میکروکنترلر ARM جناب مهندس زرکوب و
Android + Linux + Qt برد SINLINX SINA31S من
در سایت قرار خواهند گرفت.
با تشکر.

Hesam1984
26-08-2015, 23:35
سلام.
به زودی آموزشهای: فیلم کاربردی آموزش زبان C در میکروکنترلر ARM جناب مهندس زرکوب و
Android + Linux + Qt برد SINLINX SINA31S من
در سایت قرار خواهند گرفت.
با تشکر.

خواهشا شما حداقل در کیفیت ویدئو آموزشی که می سازین دقت کنید. منظورم کیفیت صدا و تصویر و حتی کیفیت دی وی دی ها هست.

dariush_ab
27-08-2015, 01:55
خواهشا شما حداقل در کیفیت ویدئو آموزشی که می سازین دقت کنید. منظورم کیفیت صدا و تصویر و حتی کیفیت دی وی دی ها هست.

سلام.
مهندس من واقعا برای کیفیت آموزشها وقت میذارم.
شاید باورتون نشه که برای 5 دقیقه ضبط بعضی وقتها یک شبانه روز وقت گذاشتم.
من اوایل فکر میکردم ضبط کار راحتی باشه اما بعد ....
درسته اگر قرار باشه همینطوری از یک کنار ضبط انجام بشود کار راحت هستش اما تهیه آموزش با کیفیت واقعا مشکله!
من تا جایی که امکان داشته از تجهیزات خوب استفاده می کنم.
برای صدا تا جایی که مقدور بوده نذاشتم نویز و صدای اضافه ضبط شود و به همین ترتیب برای تصویر.
برای محتوا هم مواردی که در آموزشها میگم روی تک تک کلماتی که میگم دقت داشتم تا خدای نکرده موردی به غلط گفته نشود.
بازم شما ببینید اگر مشکلی بود ذکر کنید تا اصلاح کنم.
با تشکر.

Hesam1984
27-08-2015, 02:15
من که هنوز آموزشهای شما رو ندیدم و شما یکی از بهترین نفراتی هستید که همیشه جواب سوالات من یکی و بقیه دوستان رو حداقل در این زمینه ها در تالار دادین و هر کسی این معلومات رو نداره و سخت اطلاعات گیر میاد اما صحبت من در این مورد هست که من یک سری آموزش که از سایت تهیه کردم مطالب خوبی داشت ولی به خاطر کیفیت پایین دی وی دی و صدای بسیار ضعیف اون رو تحت الشعاع قرار داده بود.

dariush_ab
27-08-2015, 04:34
من که هنوز آموزشهای شما رو ندیدم و شما یکی از بهترین نفراتی هستید که همیشه جواب سوالات من یکی و بقیه دوستان رو حداقل در این زمینه ها در تالار دادین و هر کسی این معلومات رو نداره و سخت اطلاعات گیر میاد اما صحبت من در این مورد هست که من یک سری آموزش که از سایت تهیه کردم مطالب خوبی داشت ولی به خاطر کیفیت پایین دی وی دی و صدای بسیار ضعیف اون رو تحت الشعاع قرار داده بود.
من به شما حق میدم. من هم جای شما باشم دوست دارم آموزش با کیفیت رو ببینم و بشنوم اما شما هم به من و همکارانم کمی حق بدید و با انتقاد سازنده در جهت بهبود هر چه بهتر آموزشها کمک کنید.
آموزش همینکه کارراه انداز و مفیدباشه و از محتوای خوبی برخوردارباشه کافیه البته صد البته بسیار بهتره که کیفیت صدا هم خوب باشه.
بین آموزشهای من کیفیت صدا و تصویر آموزش نصب ویندوز 10 از نظر خودم مورد تایید است که خوب شما ندیدید بتونید نظر بدید.
به امید خدا اگر آموزشهای بعدی من رو تهیه کردید خوشحال میشم نظر مثبت یا منفی رو درباره تک تک جنبه های آموزش از شما و دیگر دوستان عزیز بشنوم.
برای کیفیت دی وی دی ها هم من فکر میکنم کلا دی وی دی های تو بازار کیفیتشون خیلی اومده پایین!
موفق باشید.

jaykob
31-08-2015, 19:42
سلام

من تقاضا آموزش های زیر رو دارم مخصوصا اولین گزینه :

21-آموزش IoT

تشکر ویژه

dariush_ab
31-08-2015, 22:09
سلام

من تقاضا آموزش های زیر رو دارم مخصوصا اولین گزینه :

21-آموزش IoT

تشکر ویژه

سلام دوست عزیز.
خیلی ممنون از نظرتون.
شما آموزش نصب ویندوز 10 رو دارید؟
در صورتی که دارید میتونم نظرتون رو درباره آموزش بدونم؟

jaykob
01-09-2015, 09:49
سلام دوست عزیز.
خیلی ممنون از نظرتون.
شما آموزش نصب ویندوز 10 رو دارید؟
در صورتی که دارید میتونم نظرتون رو درباره آموزش بدونم؟

سلام

دیروز خریداری کردم به محض اینکه دستم برسه چون گفتم داره به روز می شه و چند روزی طول می کشه بعد از کار کردن حتما نظرم رو خدمتتون می گم .

خیلی از لطف شما ممنون

dariush_ab
02-09-2015, 21:14
سلام

دیروز خریداری کردم به محض اینکه دستم برسه چون گفتم داره به روز می شه و چند روزی طول می کشه بعد از کار کردن حتما نظرم رو خدمتتون می گم .

خیلی از لطف شما ممنون

سلام.
بله چون سورسها قرار هست آپدیت شوند کمی طول میکشه.
فقط دقت کنید که آموزش بر اساس سورسهای قدیمی هست و از آنجایی که یک سری تفاوتها وجود دارد در صورتی که به جایی به اشکال برخوردید حتما سوال کنید تا بررسی کنم.
البته کلیت مطالب یکی هستند.
موفق باشید.

designer22
04-09-2015, 03:38
ممنون از شما

noori1379
30-04-2016, 18:06
24- آموزش پردازش تصویر با برد رزبری
17- آموزش هک قانونی با Kali با برد رزیری