PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [سوال] کمک در مورد پروژه درسی

mohammadb1070
21-05-2015, 19:21
با عرض سلام وخسته نباشید به اساتید یه مشکلی داشتم یه پروژه دانشگاهی که باید با عددی از صفحه کلید بگیره روی ال سی دی نشان بده و به همان اندازه موتور سروو بپرخد یه چیزایی خودم نوشتم ولی اروو میده ممنون میشم کمک کنید در زمن باید در بسکام نوشته بشه

mohammadb1070
21-05-2015, 21:24
سلام ببخشید شما با چه میکرویی کار می کنید که در اینجا (میکرو کنترلر های 32 بیتی(arm) (You can see links before reply))تاپیک زدید!!؟

ببخشید اگر جای اشتباه تایپک زدم میکرو m32def.dat

sadeghbakhshi
21-05-2015, 21:34
ببخشید اگر جای اشتباه تایپک زدم میکرو m32def.dat

سلام
دوستانه میگم
این طوری پست بزنی به جواب نمیرسی بیشتر شبیه به درخواست پروژه اماده هست
که کسی به این گونه سوالات پاسخ نمیده
پیشنهاد میکنم فایل پروژه رو اینجا قرار بدید و نوع ارور و مشکلاتی که سر راهتون هست رو هم بیان کنید
اینکه می فرمایید مشکل داره از نصب نرم افزار تا طراحی و انتخاب میکرو و غیره و غیره میتونه مشکل داشته باشه
حالا اون فردی که میخواهد کمک کنه نمیدونه از کجا باید شروع کنه به حل مشکلتون

mohammadb1070
21-05-2015, 21:54
-

سلام
دوستانه میگم
این طوری پست بزنی به جواب نمیرسی بیشتر شبیه به درخواست پروژه اماده هست
که کسی به این گونه سوالات پاسخ نمیده
پیشنهاد میکنم فایل پروژه رو اینجا قرار بدید و نوع ارور و مشکلاتی که سر راهتون هست رو هم بیان کنید
اینکه می فرمایید مشکل داره از نصب نرم افزار تا طراحی و انتخاب میکرو و غیره و غیره میتونه مشکل داشته باشه
حالا اون فردی که میخواهد کمک کنه نمیدونه از کجا باید شروع کنه به حل مشکلتون
والا ماهم گیر کردم هرجا رفتیم کسی زیاد بسکام بلد نیست حتی خود استاد در حد خیلی سطح پایین بلد بوده نمیتونه کمک کنه

- - - Updated - - -

الان ارور که میده مربوط به این خط

Config Servos = 1 , Servo1 = Portc.0
You can see links before reply