PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال وایرلس تصویر به صفحه نمایش

ph.clgn
14-05-2015, 14:06
سلام دوستان
خسته نباشید....

میخواستم بپرسم که ایا راهی هستش که بتونم تصویر رو از یک برد (مثلا رسپپبری پای یا کوبی برد یا ...) بدون سیم و از طریق وایرلس به یک صفحه نمایش منتقل کنم؟
اگه میشه چه بردی برای اینکار بهتر هستش چون تا جایی که من میدونم مثلا رسپبری پای به طور پیشفرض رو خودش وایرلس نداره...
و کلا چه نیازمندی های سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز هستش؟

ممنونم

tofan8
15-05-2015, 15:39
درود دوست گرامی ،
یک راه این هست که شما دانگل wifi یو اس بی به زبری پای وصل کنی و بعد با یه سیستم دیگه به برد ریموت دسکتاپ بزنی و تصویر را روی سیستم داشته باشی .

kavir
15-05-2015, 16:42
سلام
یک راهی هست برای اندروید و ویندوز میشه ولی برای خود رزبری نمی دونم
راه اصولیش اینه که از Ezcast استفاده کنید
این دانگل از طریق وای فای اتصال برقرار میکنه و تصویر صفحه دسکتاپ رو بی سیم انتقال میده
با باکس های ویندوزی که در کویر کامپیوتر هست راحت میشه
اینو ببینید
انتقال تصویر بی سیم HDMI با ezcast m2 (You can see links before reply)

ph.clgn
15-05-2015, 16:43
ممنونم بابت جواب...
مشکل اینجاس که صفحه نمایش صرفا یک صفحه نمایش قراره باشه تو این پروژه و خبری از سیستم و اینا نیستش...
تنها سیستم و کامپیوتر خود مثلا رسپبری پای خواهد بود که من میخوام دیتای تصویری رو بدون سیم به صفحه نمایش با یک خروجی معین برسونه...

من یه سرچی زدم و دوتا ماژول پیدا کردم : tx6729/rx6788

که یکیش گیرندس و اون یکی فرستنده

سوالم اینجاس که ایا این ماژول ها به درد رسپبری پای میخوره و ایا این کاری که من میخوام بکنم رو میشه با این ماژول ها انجام داد؟
یعنی خروجی تصویر رسپبری پای رو به ماژول فرستنده وصل کنم و از اون طرف صفحه نمایش رو ورودیش رو روی گیرنده این ماژول تنظیم کنم...

ممنون