PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند سوال در مورد آلتیوم

skiboys
20-04-2015, 00:38
سلام خدمت دوستان عزیز...
یک مدتی با آلتیوم کار نکرده بودم یک سری از مطالب یادم رفته دوتا سوال دارم بی زحمت راهنمایی کنید

1_بعد از کشیدن ترک ها می خواستیم دور ترک وپد با قلع پر بشه یه چیزی شبیه اشک مانند می شد یادم نیست از کجا فعالش می کردیم

2_ در تنظیمات gride یک جایی بود که کاری می کردیم که gride به صورت Hidden در میامد

با تشکر

sadeghbakhshi
20-04-2015, 01:55
سلام خدمت دوستان عزیز...
یک مدتی با آلتیوم کار نکرده بودم یک سری از مطالب یادم رفته دوتا سوال دارم بی زحمت راهنمایی کنید

1_بعد از کشیدن ترک ها می خواستیم دور ترک وپد با قلع پر بشه یه چیزی شبیه اشک مانند می شد یادم نیست از کجا فعالش می کردیم

2_ در تنظیمات gride یک جایی بود که کاری می کردیم که gride به صورت Hidden در میامد

با تشکر
سلام
1. teardrop از منوی tools (این هم یه لینک البته برای ورژن 2014 هست Enhanced Teardrop Control | Online Documentation for Altium Products (You can see links before reply))
سوال دوم رو نمیدونم منظورتون چی هست

ali_rostami_7
20-04-2015, 05:16
سلام .برای سوال دومتون باید بگم در محیط پی سی بی راست کلیک کرده روی snap grid رفته و grid propertis را می زنید.در قسمت display گزینه های fine و coarse را برابر do not draw قرار می دهید.