PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [سوال] ایجاد سایت

balena45
28-03-2015, 21:21
سلام
من چه طور می تونم از اول سایت طراحی کنم؟
خودم تا حدودی سرچ کردم اما آموزش های خوب نبود.
من نمی تونم سرور بخرم هزینه اش زیاده.
راهی نداره که سرور نخرم اما سایت رو راه بندازم؟
با تشکر

esisafa
29-03-2015, 12:23
از هاست های رایگان استفاده کنید. این هاست ها اکثرا cpanel هستن و برای php و mysql .

electera
30-03-2015, 21:40
میتونین از سیستم های مدیریت محتوا مثل جوملا یا وردپرس استفاده کنین که انجمنهای زیادی برای هر کدام وجود داره و تقریباً برای هر زمینه مثل سایت شرکتی، خبری، فروشگاهی و... میتونین استفاده کنین (بجز انجمن)
برای کار معموای و با 20 تا 30 هزار تومن در سال میتونین هاست تهیه کنین و اگر بعداً کارتون گرفت و بازدید افزایش یافت یا حجم بیشتر خواستین میتونین به هاست های قویتر سوئیچ کنین.

hajar1272
18-04-2015, 01:31
سلام . من یه مشکلی دارم من برای دستگاه های sim900 ام یه هاست رایگان گرفتم که با ftp ارسال دیتا کنم الان می خوام رو این سایت بیشتر کار کنم اول این که نمی دونم تا چقدر می تونم مطمئن باشم که اطلاعاتم نمی پره و روش کار کنم واینکه چه جوری می تونم یه سایت راه اندازی کنم که این پسوند هاست های رایگان رو نداشته باشه ؟؟ در ضمن من می خوام کل سایت رو با html خودم راه بندازم فکر می کنین کار عاقلانه ای هست ؟؟؟

sadeghbakhshi
18-04-2015, 03:09
سلام . من یه مشکلی دارم من برای دستگاه های sim900 ام یه هاست رایگان گرفتم که با ftp ارسال دیتا کنم الان می خوام رو این سایت بیشتر کار کنم اول این که نمی دونم تا چقدر می تونم مطمئن باشم که اطلاعاتم نمی پره و روش کار کنم واینکه چه جوری می تونم یه سایت راه اندازی کنم که این پسوند هاست های رایگان رو نداشته باشه ؟؟ در ضمن من می خوام کل سایت رو با html خودم راه بندازم فکر می کنین کار عاقلانه ای هست ؟؟؟
سلام
من پیشنهاد میکنم روی هاستهای رایگان هیچ حسابی باز نکنید
چون از این هاستها برای تست سایت و هاست استفاده میشه و هیچ اعتباری بهش نیست و یه جورایی
جنبه ی تبلیغاتی داره (بخاطر وجود همون پسوند دامین)
شما موقع خرید هاست قابلیتها رو ببینید تعداد دامین که میتونید بهش اضافه کنید رو نوشته
این طوری شما دامین رو جداگانه میخرید و بعد به هاست اضافه میکنید
برای طراحی سایت هم باید زبان هایی مثل php - asp - css-html رو بلد باشید
ولی میتونید از cms های رایگان هم استفاده کنید مثل وردپرس جوملا یا همین وی بولتین که ایران میکرو ازش استفاده میکنه

atena9568
23-05-2016, 17:50
میتونی از سایت رو به رو واسه طراحی سایت استفاده کنی W3Schools Online Web Tutorials (You can see links before reply)
موفق باشی
طراحی سایت (You can see links before reply)
سایت ساز (You can see links before reply)