PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ماژول فرستنده گیرنده ساده

electri
10-03-2015, 08:22
سلام دوستان

میخوام یک ارمیچر ( 6 ولت 3 امپر) رو از فاصله 100 متر روشن و خاموش کنم ، ساده ترین ماژول چیه؟
بدون برنامه نویسی و... امکان پذیر هست؟
نحوه بکارگیری توضیح بدید.

با سپاس

sobhan537
10-03-2015, 12:39
اگه میخوای فقط روشن و خاموش کنی، میتونی از ماژولهای ask استفاده کنی
اگه میخوای کد و داده بفرستی، میتونی از ماژولهای hmt و hmr استفاده کنی

electri
10-03-2015, 12:53
میخوام روشن و خاموش بشه کرد همین .
میشه نحوه بکارگیری و اتصال موتور رو با ای اس کی هم بگید. با تشکر

sobhan537
10-03-2015, 12:59
دوست عزیزم یه سرچ کنید، نحوه استفاده از این ماژولها رو پیدا میکنید...

sobhan537
10-03-2015, 17:35
این مقاله رو دانلود کنید. کامل توضیح داده...

mmce
10-03-2015, 21:46
سلام.بردآماده مهران کیت ۲-۴کانال باریموت هست.بخاطرتیپ ریموت صرفه داره.۲۵-۳۸قیمتشه.

hefaz70
14-03-2015, 01:50
سلام چرا از ایسیpt22 72 استفاده نمی کنید ازنوع لهضه ای ودائمی هم داره دیتا شیتت هم تو اینترنت هست اگه سولی داری بپرس خوشهال میشم کمکی بکنم

OmidSasani89
15-07-2015, 14:46
سلام مهندس جان یه چند سوال داشتم اگه مزاحمتی نیست میشه جوابش لطف کنی بدی خیلی ممنون میشم
1. بنده می خوام یه لامپ و در خونه رو با ریموت خاموش روشن و باز کنم چند تا مدار دیدم با آی

سی های pt(اما جواب نمی گیرنم) فرستنده از نوع (XYF-B_433MHZ) و گیرنده هامم

از نوع (RXB6-433MHZ) در یک فرکانس هستش و از یک نوع(عکس رو واستون می فرستم)

You can see links before reply
قطعات 1،2،3،4
مدارش رو اینطوری بستم
مدار فرستنده
مدار گیرنده

پایه های 1 تا 8 رو در فرستنده و هم در گیرنده یا منفی یا مثبت یا بدون استفاده می گذاریم که من حالت آخر رو گذاشتم.
پایه های 10تا 13 رو که به عنوان ورودی هستش رو باید به +V یا -Vوصل کنم؟به نظرت شما به کدوم و اگه ولتاژ مثبت هستش چند ولت؟
در مدار گیرنده هم خروجیش چند ولته آیا LED رو روشن می کنه که بفهمیم خروجی میده و مدار درست کار میکنه یا ترانزیستور می خواد.چند میلی آمپر جریان میده?
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
2. سوال دومم در مورد اینه که آیا میشه گیرنده یا همون RXB6 رو با فرستنده دزدگیر ماشین مچ کرد چطوری ؟
قطعه شماره 5
بنده مدار گیرنده رو مطابق مدار بالا بستم و با فرستنده دزد گیر ماشین هیچ عکس العملی نشون نمی
داد.داخل فرستنده دزدگیر ماشین هم آی سی PT2262 است.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
راستی یه سوال دیگه روی گیرنده RXB6یه آی سی هستش نمی دونم اون چیه برای جنابعالی
مشخصه چه چی هست بنده احتمال می دم که eV1527 عنوان دیکدور استفاده میشه روی آی سی
رو با سمباده از بین بردن تا ندونن ایم و نوعش چیه
اگر وقت کردید جواب بنده رو بدید خیلی ممنون و سپاسگذارم