PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقایسه قفل های سخت افزاری و نرم افزاری

SAMIRR
09-03-2015, 10:48
سلام دوستان برای یک محصول با برنامه c# فل نرم فزاری بهتر است یا سختافزاری؟چرا؟

sadmonew
09-03-2015, 11:28
سلام
خودم نرم افزاری را ترجیح میدم و از NET Reactor. برای ایجاد قفل نرم افزاری استفاده میکنم.
قفل سخت افزاری باید همه جا و همیشه در دسترش باشه، مثلا" اگه گم بشه میشه مایه دردسر اما با قفل نرم افزاری همچین مشکلی پیش نیماد.
این توضیحاتی که خدمت شما عرض شد مربوط به قفل گذاری روی نرم افزاری هست که با #C نوشته شده.
این نظر منه تا نظر دوستان دیگه چی باشه.

SAMIRR
09-03-2015, 16:41
سلام
خودم نرم افزاری را ترجیح میدم و از net reactor. برای ایجاد قفل نرم افزاری استفاده میکنم.
قفل سخت افزاری باید همه جا و همیشه در دسترش باشه، مثلا" اگه گم بشه میشه مایه دردسر اما با قفل نرم افزاری همچین مشکلی پیش نیماد.
این توضیحاتی که خدمت شما عرض شد مربوط به قفل گذاری روی نرم افزاری هست که با #c نوشته شده.

دوست عزیزلطف میکنددر مو.net reactor یه مقدار بیشتر توضیح بدید؟و ینکامکان کپی بردای با قف نرم افزاری زیاد نیست؟

- - - Updated - - -

سلام
خودم نرم افزاری را ترجیح میدم و از NET Reactor. برای ایجاد قفل نرم افزاری استفاده میکنم.
این توضیحاتی که خدمت شما عرض شد مربوط به قفل گذاری روی نرم افزاری هست که با #C نوشته شده.

دوست عزیزلطف میکنددر مو.NET REACTOR یه مقدار بیشتر توضیح بدید؟و ینکامکان کپی بردای با قف نرم افزاری زیاد نیست؟

behnam6500
10-03-2015, 10:12
تمامی قفل های نرم افزاری رو به راحتی میشه کرک کرد...

من هم قفل نرم افزاری میزارم، هم کرک میکنم... سخت افزاری اطمینانش بالاتره