PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وب کم مناسب برای کوبی

pswin
28-02-2015, 18:32
سلام
دوستان کدوم وب کم ها به کوبی برد می خورن؟ یادم هست یکی از کاربرها که ربات ساخته بود در مورد این موضوع اینجا تاپیک گذاشته بود. منتها هر چه گشتم پیدا نکردم. من دنبال یه وب کم با قیمت مناسب و خوب هستم

dariush_ab
28-02-2015, 18:52
سلام
دوستان کدوم وب کم ها به کوبی برد می خورن؟ یادم هست یکی از کاربرها که ربات ساخته بود در مورد این موضوع اینجا تاپیک گذاشته بود. منتها هر چه گشتم پیدا نکردم. من دنبال یه وب کم با قیمت مناسب و خوب هستم

سلام.
برای لینوکس میخواین یا اندروید؟
معمولا وبکم های logitech مورد استفاده قرار می گیرند و خوب هستند.
موفق باشید.

aminta
28-02-2015, 19:15
سلام
وب کم مارکش خیلی مهم نیست
ماکسیمم رزولشونش و نوع خروجیشم برای کارهای پردازش تصویر مهمه ولی برا یک stream ساده نه
فقط تنها نکتش اینه که سازگار با لینوکس باشه و درایور برای لینوکس نخواد که معروفن به دوربین های UVC
من خودم xp دارم مشکلی هم نداشت
لاجی تک هم دیدم وصلش میکنن اونم مشکلی نداشته البته مدلشا یادم نیست!!
موفق باشید

dariush_ab
28-02-2015, 21:04
سلام.
در لینک زیر می تونید وبکمها رو ببینید.
RPi USB Webcams - eLinux.org (You can see links before reply)
من خودم logitech c310 & 920 دارم.

Hesam1984
28-02-2015, 23:48
برای اندروید چه وبکمی توصیه می شه؟

dariush_ab
01-03-2015, 00:43
برای اندروید چه وبکمی توصیه می شه؟
من با دو وبکم لاجیتک بالا جواب گرفتم ولی خوب کرنل اندروید هم لینوکس هستش با چند تفاوت به همین خاطر تفاوت چندانی نداره. تو لینوکس درایور کار کنه تو اندروید هم به احتمال زیاد مشکلی نیست.

pswin
01-03-2015, 19:13
سلام
لاجیتک گرونه، من دنبال وب کم ارزون هستم که مثلا ماکزیمم 50 باشه. یکم سرچ کردم و دیدم که وبکم های Genus سری iFace و برخی از وبکم های A4Tech هستن که با UVC سازگارن منتها نتونستم آنلاین پیداشون کنم. باید بازار رو سرچ کنم.

kavir
01-03-2015, 19:34
سلام
لاجیتک گرونه، من دنبال وب کم ارزون هستم که مثلا ماکزیمم 50 باشه. یکم سرچ کردم و دیدم که وبکم های Genus سری iFace و برخی از وبکم های A4Tech هستن که با UVC سازگارن منتها نتونستم آنلاین پیداشون کنم. باید بازار رو سرچ کنم.

روی همین مدل کار کنید یک شرکتی جواب گرفتن A4Tech