PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه نویسی برای اوبونتو در raspberry pi با c++

sinavd
26-02-2015, 11:05
درود بر همگی.مدتی پیش کنونیکال نسخه ای از اوبونتو را برای توسعه ابزار های پوشیدنی و اینترنت اشیاع منتشر کرد که بلافاصله ایمیج این نسخه در سایت رسپبری پای جهت دانلود واستفاده قرار گرفت.بنده قصد دارم از این نسخه روی بردی که تهیه کردم استفاده کنم اما با توجه به اینکه منابع راهنمای موجود اکثرا در مورد توسعه رسپبری با استفاده از پایتون می باشد و من پیشزمینه ای در مورد این زبان برنامه نویسی ندارم از دوستان عزیزم در انجمن ایران میکرو درخواست دارم اگر راهنما و منبع آموزشی ترجیحا فارسی در این مورد سراغ دارید معرفی کنید.با تشکر

dariush_ab
26-02-2015, 23:16
درود بر همگی.مدتی پیش کنونیکال نسخه ای از اوبونتو را برای توسعه ابزار های پوشیدنی و اینترنت اشیاع منتشر کرد که بلافاصله ایمیج این نسخه در سایت رسپبری پای جهت دانلود واستفاده قرار گرفت.بنده قصد دارم از این نسخه روی بردی که تهیه کردم استفاده کنم اما با توجه به اینکه منابع راهنمای موجود اکثرا در مورد توسعه رسپبری با استفاده از پایتون می باشد و من پیشزمینه ای در مورد این زبان برنامه نویسی ندارم از دوستان عزیزم در انجمن ایران میکرو درخواست دارم اگر راهنما و منبع آموزشی ترجیحا فارسی در این مورد سراغ دارید معرفی کنید.با تشکر

سلام.
ببینید برنامه نویسی سی پلاس پلاس این برد تفاوتی با حالت عمومی ندارد. شما می تونید از مراجع فارسی این زبان استفاده کنید. بعد از اون می تونید تنظیمات کراس کامپایل را مثلا در اکلیپس انجام دهید و برنامه بنویسید و روی برد اجرا و یا حتی دیباگ کنید.
موفق باشید.

elec86
16-12-2015, 10:50
سلام
برای برنامه نویسی به زبان C++ می تونید از نرم افزار Visual studio و ابزار VisualGDB استفاده کنید که الان فکر کنم نسخه 5 به بالای اون اومده

microprocesor_2002
18-12-2015, 14:08
سلام به همه ... کسی کرک
VisualGDB رو داره ؟؟؟